IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

    Левчо дали да не инвестираме в един дневен център. Рулетко и Заплатко имат нужда
    От какъв зор? По-скоро бих прибрал образовани бежанци, отколкото подобни безполезни индивиди. Нека си обитават деЦките и да се грижат за тях майките им, дето такива са ги отгледали.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      https://m.imot.bg/results?rub=1&type...build=1&sort=1

      Баси цените, нищо чудно, че на перона вече има нужда от много литий
      Че да не би да е скъпо ? Само 1 е към 2000 квадрата....Скоро всичките ще са по 2000.....На истински квадрат ....

      Коментар


      • https://m.imot.bg/results?rub=1&type...build=1&sort=1

        Баси цените, нищо чудно, че на перона вече има нужда от много литий

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          рулетка, имаш ли си и ти жълто плюшено мече в деЦката? Или твоето е розово?
          Левчо дали да не инвестираме в един дневен център. Рулетко и Заплатко имат нужда

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev

            рулетка, имаш ли си и ти жълто плюшено мече в деЦката? Или твоето е розово?
            Ясно. Успокой се. Ще ти купя розово на жълти точки. Явно не ти достигат средства.
            И акъл ти дадох за караванката, госпожо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Ква е тая купа? Ми уточнявайте ги тия работи, кви са тия говорещи купи и канчета.
              рулетка, имаш ли си и ти жълто плюшено мече в деЦката? Или твоето е розово?


              пп. за модераторите, това не е заяждане, а само въпрос относно обзавеждането на стаята на рулетката. Съвсем по темата е. Ако ще триете, трийте глупостите на тези които първи започват с простотиите.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Не остана нито един съфорумец с имоти срещу когото да не лаеш. И пак те питам: С какво ще ти помогне лаенето срещу хората с имоти да купиш и ти имот? Признай си, че си харесва живота и тук лаеш само колкото кервана да не остане без дръглив пес. А поскъпването на имотите набира скорост ...
                Да се чуди човек на мотивите му за този лай...
                Last edited by RUBLA; 15.06.2021, 09:54. Причина: Заяждане.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                  Аз купих миналата есен , а преди месец купих пак. Други въпроси имаш ли?
                  п.п. И всичко е със собствени средства.
                  И при мен се получиха покупки в две поредни години, което никога не ми се е случвало преди.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Коя част на столицата предпочитат за живеене софиянци (imoti.net)

                    [ATTACH=CONFIG]n3772140[/ATTACH]

                    Още миналата година Купата ви казваше да свиквате с такива цени. Той отново се оказа прав.
                    Ква е тая купа? Ми уточнявайте ги тия работи, кви са тия говорещи купи и канчета.

                    Коментар


                    • Коя част на столицата предпочитат за живеене софиянци (imoti.net)

                      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-06-15 085446.jpg
Views:	1
Size:	33.7 КБ
ID:	3772140


                      Още миналата година Купата ви казваше да свиквате с такива цени. Той отново се оказа прав.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        18 квадрата спалня/детска в панелките някой друг път... Толкова са им холовете, нашия беше от 'големите' - цели 22кв.
                        честно казано забравил съм, но ми изглеждаше доста голяма.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                          а този месец пък и другия
                          даже по два ще купиш няма
                          да си играеш на дребно
                          Не остана нито един съфорумец с имоти срещу когото да не лаеш. И пак те питам: С какво ще ти помогне лаенето срещу хората с имоти да купиш и ти имот? Признай си, че си харесва живота и тук лаеш само колкото кервана да не остане без дръглив пес. А поскъпването на имотите набира скорост ...
                          Last edited by RUBLA; 15.06.2021, 08:55. Причина: Заяждане.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                            Аз купих миналата есен , а преди месец купих пак. Други въпроси имаш ли?
                            п.п. И всичко е със собствени средства.
                            а този месец пък и другия
                            даже по два ще купиш няма
                            да си играеш на дребно
                            Last edited by RUBLA; 15.06.2021, 08:53. Причина: Не е по темата.

                            Коментар



                            • 18 квадрата спалня/детска в панелките някой друг път... Толкова са им холовете, нашия беше от 'големите' - цели 22кв.
                              Last edited by RUBLA; 15.06.2021, 08:56. Причина: Изтрито мнение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                                Аз купих миналата есен , а преди месец купих пак. Други въпроси имаш ли?
                                п.п. И всичко е със собствени средства.
                                Тия твоите покупки още не са построени.

                                Коментар

                                Working...
                                X