IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

    Аз се сещам само за една.SAP.Има пзарна капитализация около 200 милиарда еуро. Ама не знам дали е
    в топ 20
    Да бе верно. Чудя се що все ги пропускам. Хем предлагат и облачни услуги , макар че не знам колко конкурентни са на МС и Амазон

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Виждаш ли ги кви са смешници?
      Оня Песи ли беше къФ беше, вика "ти нЕмаш имоти", като му казах дай да идем при нотариус - избЕга.
      Другия смешник бонко-обонко, фантазира някви продажби на имоти, предложих цял кон или равностойността (мисля беше 20к $ тогава) за някви доказатеслтва, (дори хвалба във форум) и той избега. Другия смешко, дет се представя за дофтур, дет всяка седмица "захлупваше" нещо, като му поискахме снимки и той избега.
      Хубу, че си далече и не ги виждаш, но вероятно добиваш представа за къФ матрЯл става дума. Лошото е, че 80% са такива, и ще става още по-зле, защото идват младите - голяма част наркомани, алкохолици и като за капак - калпазани.
      Голям ташак с тази история с продадения апартамент. Накрая излезе, че ако го беше продал щеше да направиш 300% печалба и тая сама се постави в скуиз да си признае, че лъже или да ТЕ признае, че си направил добра сделка Да се чуди човек да се смее ли да плаче ли ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
        Каква военна книжка ще покажеш бе мой? За 6 месеца казарма ли? Ти за марш на скок 5км. чувал ли си? Или ние, старите, за да не ви обслужваме жените, трябва и да държиме фронта, докато се епилирате и поддържате маникюра си?
        -------------------------------------------------------------------------------
        Ти фърли пестин евра, не философствай. Срещу шестин евра пък ще ти покажа и бонус - страничките с отпуските. Навитак?
        леле, 5км марш на скок ... тоя на ваканцияли ли е ходил ?
        Първо, при нас марш на скок беше 25 км с пълно снаряжение и 1/4 от дистанцията беше с противогаз.
        Второ , казармата беше най-продължителната простотия която ми се е случвала и добре, че я отмениха да не губят времето на тия след нас.
        Трето, какъв е смисъла на : "за да не ви обслужваме жените, трябва и да държиме фронта," ? Не , философския смисъл. Виждам думи събрани в изящно изречение, но не мога да разбера какво е искал да каже автора.
        Last edited by segato; Днес, 01:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Моля да цитираш къде и как съм плюл! Аз казвам само истината, колкото и да не ми харесва!
          Трайчо, не му се връзвай, провокира те.
          Last edited by segato; Днес, 00:41.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Виждаш ли ги кви са смешници?
            Оня Песи ли беше къФ беше, вика "ти нЕмаш имоти", като му казах дай да идем при нотариус - избЕга.
            Другия смешник бонко-обонко, фантазира някви продажби на имоти, предложих цял кон или равностойността (мисля беше 20к $ тогава) за някви доказатеслтва, (дори хвалба във форум) и той избега. Другия смешко, дет се представя за дофтур, дет всяка седмица "захлупваше" нещо, като му поискахме снимки и той избега.
            Хубу, че си далече и не ги виждаш, но вероятно добиваш представа за къФ матрЯл става дума. Лошото е, че 80% са такива.
            Абе аз исках снимка поне на пакет с кафе или бутилка вино е така да отворят некой шкаф и да постнат да види бедния гастар с какво се глезят имотните крале, ма не постнаха нишо. Сигурно оня телефон, дето лордчето го взе за 400 кинта на кредит няма камера ..... по "security reasons"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Заеби тия 20% бре, фърли тука пестин еврака, не мишкувай, баФ та у лорда.
              Трябва да поискаш макс 200 лева, 500 евро е виждал само кумулативно. АКО му предложиш залог от 200 лева и то на 3-то число И АКО е взел съшия ден наема от гаража в Овча купел И АКО вече не ги е инвестирал в ракийка може и да заложи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                Абе въобше начина по който се стигна до тия 500 евра ... че кой ходил в казарма ,,, кат че ли има значение
                Виждаш ли ги кви са смешници?
                Оня Песи ли беше къФ беше, вика "ти нЕмаш имоти", като му казах дай да идем при нотариус - избЕга.
                Другия смешник бонко-обонко, фантазира някви продажби на имоти, предложих цял кон или равностойността (мисля беше 20к $ тогава) за някви доказатеслтва, (дори хвалба във форум) и той избега. Другия смешко, дет се представя за дофтур, дет всяка седмица "захлупваше" нещо, като му поискахме снимки и той избега.
                Хубу, че си далече и не ги виждаш, но вероятно добиваш представа за къФ матрЯл става дума. Лошото е, че 80% са такива, и ще става още по-зле, защото идват младите - голяма част наркомани, алкохолици и като за капак - калпазани.
                Last edited by better; Днес, 00:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Заеби тия 20% бре, фърли тука пестин еврака, не мишкувай, баФ та у лорда.
                  Той е Lord of the bottle.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Налива той, в гърлото. Глей като казаХ пестин еврака и се изпокриха (сефте)...
                    Абе въобше начина по който се стигна до тия 500 евра ... че кой ходил в казарма ,,, к'во ги бърка ?
                    Last edited by segato; Днес, 00:15.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Много ще ми бъде забавно, след една година да чета тия простотии, когато цените на имотите ще са +20%.
                      Заеби тия 20% бре, фърли тука пестин еврака, не мишкувай, баФ та у лорда.

                      Коментар


                      • Много ще ми бъде забавно, след една година да чета тия простотии, когато цените на имотите ще са +20%.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                          Има вероятност, след 2-3 години, дамаджанков да се усети, че баш такива като бони са го врътнали да си налива ресурсите и времето в боклучави имоти и тогава ше им гледаме сеира Тоя както се вживява и плаши с търсене ...
                          Налива той, в гърлото. Глей като казаХ пестин еврака и се изпокриха (сефте)...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Каква военна книжка ще покажеш бе мой? За 6 месеца казарма ли? Ти за марш на скок 5км. чувал ли си? Или ние, старите, за да не ви обслужваме жените, трябва и да държиме фронта, докато се епилирате и поддържате маникюра си?
                            Ти фърли пестин евра, не философствай. Срещу шестин евра пък ще ти покажа и бонус - страничките с отпуските. Навитак?
                            Last edited by better; Днес, 00:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Фъргай 500 евра и да показвам военна книжка. Ама нЕма да го направиш, понеже ги нЕмаш.
                              500 € , недостижима мечта в живота ми...дано абстиненцията ти дойде по-скоро...
                              Last edited by Bailor; Днес, 00:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Не бе, обикновен лъжец, вероятно социално слаб, като оня с дамаджаните.
                                Има вероятност, след 2-3 години, дамаджанков да се усети, че баш такива като бони са го врътнали да си налива ресурсите и времето в боклучави имоти и тогава ше им гледаме сеира Тоя както се вживява и плаши с търсене ...
                                Last edited by segato; Днес, 00:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X