Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Какво ще кажете днес за посоката ?

Коментар

• Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
      Драги "ООО", има една основополагаща "ОБЩА СЕЛСКОСТОПАНСКА ПОЛИТИКА" на ЕС, прочети малко, придобий грамотност за преките плащания на декар обработвана земя. Това е само лична препоръка!
      А не може ли да се промени? Всеки съюз ограничава суверинитета на слабите страни за сметка на силните. Виж къде ни е селското стопанство сега.......Внасяме всичко,включително и от Македония,която не ползва "благата " на ЕС.
      Last edited by 0; Днес, 13:55.

Коментар

• Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
        Това откъде ти влезе в главата?
        кой е казал, че ще спрат субсидиите?
        Не съм казал,че ще ги спрат.Отговорих на колегата abc как може цената на замята да се окаже балонизирана.Земята е на тази цена заради субсидиите., а те са временни/за това са и допълнителни стимули/.Не случайно големите западни акули го правят-земята става атрактивна,укропнява се,примат се закон за продажба на чужденци./визирам не само в Бг./.....спират за 1,2 г.субсидиите.И як упуват евтино и укрупнена. В Украйа и военни конфликти раздуват само за да направят тази игра.

Коментар

• Драги "ООО", има една основополагаща "ОБЩА СЕЛСКОСТОПАНСКА ПОЛИТИКА" на ЕС, прочети малко, придобий грамотност за преките плащания на декар обработвана земя. Това е само лична препоръка!

Коментар

• Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

Само за една година да спрат субсидиите и ..........ще видиш колко е балонизирана .
            Това откъде ти влезе в главата?
            кой е казал, че ще спрат субсидиите?

Коментар

• Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

Продай ми, моля,
              Балонизирана земя.
              Само за една година да спрат субсидиите и ..........ще видиш колко е балонизирана .

Коментар

• Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

A stiga se излага - тука мижавият фундамента е инфлацията иии да се разчита единствено на това е тотално неадекватно нито остроумно за борсов играчор
                Изпружил си се в небето като стърчиопашка с тоя безумен атера-чарт.С безумен връх, не знам какво си мислиш но тука корекцията според мен тепърва ще започва.
                Да маже ските и да си ляга. Ще реве като магаре.

Коментар

• Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

Спомням си ,че пак според теб, Лещеперко на 28 отиваше на 50, и после към стотака,....то пък взе да пропада в бездната,обратно на твоето "експертно" мнение

Така че, според мен си кандадат за контра индикатор номер 2 .А защо 2 ? Ами никой не може да отнеме лидерската позиция на Бай Грую
                  Всепризнат талант
                  Ликвидност - Джобни пари, т.е. никаква ликвидност, защото сте балонирани, това е ситуацията !
                  А Алтерко 50 до две години няма да ги усети !
                  Седи тука, вегетирай. Друго не ти остава освен да зееш из форума,
                  Ма то е ясно на всяко хлапе - тука интрига няма никаква! Чакаме кореkцията
                  Last edited by Балониада; Вчера, 15:02.

Коментар

.... но тука корекцията според мен тепърва ще започва.
                    Спомням си ,че пак според теб, Лещеперко на 28 отиваше на 50, и после към стотака,....то пък взе да пропада в бездната,обратно на твоето "експертно" мнение

Така че, според мен си кандадат за контра индикатор номер 2 .А защо 2 ? Ами никой не може да отнеме лидерската позиция на Бай Грую
                    Всепризнат талант

Last edited by petrg5s; Вчера, 12:50.

Коментар

И това го казва лапни шаран, държаш Лещперко с фишер индикатор на 120% от нивата на Атера . Смятай за какъв идиот говорим Да прави забележка за нещо,и да не знае ,че в същото време държи акция с пъти по-големи нива на този индикатор хахах

Нека спазваме поне минимална ниво и на интелигентност, и на технически анализ като се изказваме "умно" .Става ли?

https://tvc-invdn-com.investing.com/...60abeb7791.png

A stiga se излага - тука мижавият фундамента е инфлацията иии да се разчита единствено на това е тотално неадекватно нито остроумно за борсов играчор
                      Изпружил си се в небето като стърчиопашка с тоя безумен атера-чарт.С безумен връх, не знам какво си мислиш но тука корекцията според мен тепърва ще започва.
                      Last edited by Балониада; Вчера, 12:26.

Коментар

Абе този фишер-идникатор долу, много нависоко е излетял нещо, ...
                        не значи ли това, че ще има спихх в обозримо бъдеще?
                        И това го казва лапни шаран, държаш Лещперко с фишер индикатор на 120% от нивата на Атера . Смятай за какъв идиот говорим Да прави забележка за нещо,и да не знае ,че в същото време държи акция с пъти по-големи нива на този индикатор хахах

Нека спазваме поне минимална ниво и на интелигентност, и на технически анализ като се изказваме "умно" .Става ли?

https://tvc-invdn-com.investing.com/...60abeb7791.png

Last edited by petrg5s; Вчера, 11:15.

Коментар

На месечен чертеж ,ноември завърши с най-високо месечно затваряне за всички времена,което в никакъв случай не е мечи знак

И това след близо 6% ръст през преходния месец.Еми не може всички месец да пъмпва нон стоп .Иначе ще стане балон като Лешперко и после почват едни пукотевици едно нещо .Трябва да има здравословни корекции,за да може цената да изгради базови нива,на който да стъпва и да е стабилна.

https://tvc-invdn-com.investing.com/...50bde11f78.png

Абе този фишер-идникатор долу, много нависоко е излетял нещо, ...
                          не значи ли това, че ще има спихх в обозримо бъдеще?
                          Това да си на върха каква гордост може да е освен съпроводено с тревожното очакване че нещо тепърва предстои ???

Коментар

• На месечен чертеж ,ноември завърши с най-високо месечно затваряне за всички времена,което в никакъв случай не е мечи знак

И това след близо 6% ръст през преходния месец.Еми не може всички месец да пъмпва нон стоп .Иначе ще стане балон като Лешперко и после почват едни пукотевици едно нещо .Трябва да има здравословни корекции,за да може цената да изгради базови нива,на който да стъпва и да е стабилна.

https://tvc-invdn-com.investing.com/...50bde11f78.png

Коментар

• Атерата за разлика от балонизирания Лешперко си е много стабилна технически и отделно подкрепена с фундамент акция.
                              А и предстои тлъст дивидент (0.40-0.70ст) който ще е като спирачка за всеки спад.
                              В момента тече техническа корекция в ъптренд,което може само да е здравословно.Не виждам никакво място за притеснение.
                              Единствената потенциална опасност която аз виждам,е ако DOW почне пропадане в бездната през 2022

https://tvc-invdn-com.investing.com/...a5a82dfde0.png

Last edited by petrg5s; Вчера, 07:25.

Коментар

• Стискате ли кълките момчета. Стискайте и котвата да не падне

Коментар

Working...
                                X