Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корона вируса , мярка за спиране на идващата икономическа криза

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
    Тази мисъл става все по натрапчива в съзнанието ми.
    Според вас каква е вероятността Корона вируса да е създаден по поръчка на някоя отвъд океанска разузнавателна служба като биологично оръжие и сега да се използва този вирус за да се спре идващата криза.
    От няколко месеца всички макро икономически показатели сочат, че кризата "чука на вратата".
    При липсата на реални възможности да се спре идващата криза искайки на всяка цена да запазят висока цената на акциите на еврейски и рептилски компании решават на прибегнат до по нестандартни мерки и пускат Корона вируса.
    Няма логика. Акциите ще пострадат ако вирусът се разпространи по-широко и може да се стигне до глобална рецесия.

По-логична конспиративна теория е китайците сами да са го пуснали защото виждат, че кризата при тях е неизбежна, но така си измиват ръцете с вируса. Освен това вирусът е добър претекст за връщане към методите на Мао. Кси гради култ към личността си и затягане на властта и примката около врата на обикновения китаец. Сега с вируса това става още по-лесно.

Коментар

• Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Коронавирус: САЩ твърди, че Русия стои зад мащабна дезинформационна кампания https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0...b7-329693.html
      Нормално да обвинят другите. Но най-голямата финансова изгода от вируса е за САЩ.
      Форекс блог

Коментар

• Коронавирус: САЩ твърди, че Русия стои зад мащабна дезинформационна кампания https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0...b7-329693.html

Коментар

• Корона вируса , мярка за спиране на идващата икономическа криза

Тази мисъл става все по натрапчива в съзнанието ми.
          Според вас каква е вероятността Корона вируса да е създаден по поръчка на някоя отвъд океанска разузнавателна служба като биологично оръжие и сега да се използва този вирус за да се спре идващата криза.
          От няколко месеца всички макро икономически показатели сочат, че кризата "чука на вратата".
          При липсата на реални възможности да се спре идващата криза искайки на всяка цена да запазят висока цената на акциите на еврейски и рептилски компании решават на прибегнат до по нестандартни мерки и пускат Корона вируса.
          Форекс блог
        Working...
        X