Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• ОСТАВАТ САМО 16 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!

Коментар

• Всеки втори българин очаква единната валута да замени лева до 5 години

Коментар

• Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

Хубаво, само не разбрах защо таргета е "догодина" ?
        И аз не знам защо таргетът за приемането ни е "догодина", но прекрасно знам, че таргетът за кандидатстването ни е "вчера"!
        ОСТАВАТ САМО 17 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!

Коментар

• За да може да цоца Борисиов още 1 година

Коментар

• Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

То това не пречи да се подаде заявлението сега и да спазят обещанието. За да не им го отхвърлят ще обещаят да влезнем и в банковия съюз заедно с ERM2, изглежда натам отиват работите.
            Хубаво, само не разбрах защо таргета е "догодина" ?
            Last edited by спекуланта; 13.06.2018, 07:29.

Коментар

• Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              В статията пише догодина....
              То това не пречи да се подаде заявлението сега и да спазят обещанието. За да не им го отхвърлят ще обещаят да влезнем и в банковия съюз заедно с ERM2, изглежда натам отиват работите.

Коментар

• В статията пише догодина....

Коментар

• Български официални представители ще посетят ЕЦБ „през следващите няколко дни", за да обсъдят "интензивно" процедурите за присъединяване

Коментар

• ОСТАВАТ САМО 18 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!

Коментар

• Ако тръгнем за чакалнята, влизаме, категоричен е бившият финансов министър

Коментар

• ОСТАВАТ САМО 19 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!

Коментар

• ОСТАВАТ САМО 20 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!

Коментар

• Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

Неде дръж нищо бе пич, продавай възможно най-бързо и веднага купувай евро, пък после пак си купи книгите ама със евро и ще останеш напълно удовлетворен
                            Да де нали точно тази теза защитавам и аз ама това със еврото да си купиш книги ще стане най-рано 2022-ра. Между другото на Никото приятелчето в Експат се изпусна в едно интервю по On-Air че това е таргетираната дата за въвеждане на еврото в България. Което предполагам не е обсъждано само при нас си. Ако мислите че няма кой да ни допусне в Еврото лъжете се.
                            http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

Коментар

• Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

Нищо не искам да внушавам просто не виждам какви борсови активи бих си купил нито в момента нито като цяло. На борсата държа Софарма и то само щото я купих на 4.50 И нея не бих държал честно казано. От 10-12 акции които следя при никоя няма някакви новини дето биха ме накарали да ги купя особенно ако утре обявят че ще обръщаме левовете в марки.
                              Неде дръж нищо бе пич, продавай възможно най-бързо и веднага купувай евро, пък после пак си купи книгите ама със евро и ще останеш напълно удовлетворен

Коментар

• ОСТАВАТ САМО 22 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!

Коментар

Working...
                                X