Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• ОСТАВАТ САМО 41 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ, за да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!

Коментар

• ОСТАВАТ САМО 42 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ, за да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!

Коментар

• Значи, след като консумирахме възможността да разводним темата за евроинтеграцията с "проблема" столица-провинция, сега се насочваме към правилата за движението по пътищата!? Започвам да си мисля, че си с мисия тук! И трябва да призная, че ако е така, ти наистина си добър, много добър да се правиш на ударен. Умение, за което някой би платил! Моля да ме извиниш, ако съм прекалено подозрителен и ти си просто един ексцентричен, сладкодумен тип, добър по душа и чаровно разсеян... В такъв случай бих пийнал бира с теб, но в никакъв случай не бих те потърсил за работа!
        Last edited by Спящият бик; 18.05.2018, 11:25.

Коментар

• От това, което бай-ви-пешУ е написал, относно мечтаната от него система, оставам с впечатлението, че му се живее.........в САЩ!

Коментар

• Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

Прочетох ти всички постове по темата - чувствам някаква отговорност, след като съм я отворил... От тях разбрах, предполагам всички разбраха, против какво си. Слабото място в позицията ти е, че не казваш и думичка ЗА какво си? Каква алтернатива предлагаш? Или тя е толкова компрометирана вече, че не смееш да я назовеш!?
            Ми аз съм я предлагал много пъти но трябва повечко да се чете.Ние по скоро трябва да търсим съюз с Австрия Полша Унгария Чехия Словакия Румъниа Сърбия Македония Черна гора.Хърватия Словения.И заедно да си отстояваме интересите.Никакво плюене и репчене срещу Русия а развитие на взимно изгодна търговия без батковците да ни разрешават какво да строим и какво да изнасяме.Националната ни цел не трябва да бъде към коя маса да се присламчим неканени или поканени от възпитание и съжаление.Националната цел трябва да бъде политика за вдигане на стандарта на живот и научаване на българина да работи.Спиране на всякакви социални помощи самотни майчинства детски и прочее пари за тарикати и измамници.Здрави закони без вратички за тоя или оня големец и прилагането им.Камери на всякъде и глоби зверски глоби по пътищата.Включително и затвор.Примерно караш с голяма скорост буф една сериозна глоба свалят ти номерата докато платиш не плащаш до определен срок буф по две.После ЧСИ и отнемане на имущество.За второ такова нарушение отнемане на книжката и задължителелен курс за овладяване на гнева и агресията който струва примерно 15000 кинта от които две за фирмата останалите за държавата плюс тройна глоба .Не разбираш от това и правиш трето нарушение отнемане на книжката до живот и конфискация на автомобила.Караш без книжка след такова отнемане пляс затвор.И те така и няма никакво значение кой си най обикновен човек или богат земеделец.Е тва е.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Надай се.
              Прочетох ти всички постове по темата - чувствам някаква отговорност, след като съм я отворил... От тях разбрах - предполагам всички разбраха - против какво си. Слабото място в позицията ти е, че не казваш и думичка ЗА какво си? Каква алтернатива предлагаш? Или тя е толкова компрометирана вече, че не смееш да я назовеш!?
              Last edited by Спящият бик; 18.05.2018, 10:05.

Коментар

• Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                ОСТАВАТ САМО 43 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ, за да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!
                Надай се.

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Вие бройте дните, а те броят откраднатите милиони..
                  тука ще са милиярди около 90
                  http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

Коментар

• ОСТАВАТ САМО 43 ДНИ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БОЙКО БОРИСОВ, за да изпълни ангажимента си и подаде документи за членство на България в ERM 2!

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

Всички искат да живеят в Родината си ,но не всички могат да го направят . Докато не направим своя цивилизационен избор ще е все така явно с разликата ,че вече децата и внуците ни го правят вместо нас и против нас
                      За жалост ние искаме отново някой да ни пита ! За какво да ни питат ?! Замисли се !
                      Ми моите деца също са направили своя избор.Пак ти казвам че всичко е от семейството ако 20г са слушали дома колко е лошо тука какво да направят друго освен да емигрират.Нека всеки отиде там където смята че му е най добре.Но когато нещата се променят тогава какво правим.Виждам че ти нямаш никакви съмнения относно ЕС и ЕЗ.За теб това е пътят истината и животът.Но за мен не е.Няма нищо вечно на този свят.Ще се обърне палачинката и ще си говорим пак само след няколко години.Ето сега същия този ЕС по отвратителен начин ще съсипе цял един бранш.Нима подкрепяш това лицемерие и наглост.Те те шамарят а ти тичаш да викаш бият ме щото ме обичат.Разбери нямаме работа там.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Ами няма как всички да искаме едно и също.Аз искам да живея в България и децата ми да са тук.Имам го.Някои иска да живее в Германия друг в САЩ.Кой където иска там да ходи не съм ничии душманин.Еврото е пълен боклук и ще си отиде не ни трябва никаква еврозона никаква.Не може по такива важни въпроси без референдум.Не може някой да решава вместо мен.Еврото е тоалетна артия тва е както е и долара.Държавите имат коосални дългове хората също.Това ще изгърми щото не може против Природата.И тогава ще тръгнете всички към селата ама нищо няма да намерите...Знам че не ти се вярва то и на мен не ми се вярваше че Тато ще падне ама падна...И въобще тая сляпа вяра че Запада е пътят и истината и животът ще строши много глави.
                        Всички искат да живеят в Родината си ,но не всички могат да го направят . Докато не направим своя цивилизационен избор ще е все така явно с разликата ,че вече децата и внуците ни го правят вместо нас и против нас
                        За жалост ние искаме отново някой да ни пита ! За какво да ни питат ?! Замисли се !

Коментар

Ами то се видя как искаме да живеем..С избор на корумпирани комунисти, строене на Белене и без реформи... Със медиите на Кой внушаващи стабилна мизерия и търкане на талончета.. Демагогия, крадене и корупция..
                          Ми другия избор е с драгалевски крадливи мангали и без ток и с медиите на Прокопиев ли?Някой да те кара насила да търкаш талончета???А и въобще се съмнявам че тва е избрал народа.Аз не гласувам и не ми дреме за никой от тея боклуци

Коментар

• Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

Няма разсъждаващ човек ,който да не осъзнава това ,както не е трябвало да има и такива преди години ! Някъде сме загубили разума си и сега е трудно да го възстановим отново. Не греша ! Казах ти ,че ако не влезем в ЕЗ ще се забавим така както се забавихме с възстановяването на всички региони на България,но вече в европейски мащаб !
                            Няма да се оправим докато не разберем къде и как искаме да живеем
                            Ами няма как всички да искаме едно и също.Аз искам да живея в България и децата ми да са тук.Имам го.Някои иска да живее в Германия друг в САЩ.Кой където иска там да ходи не съм ничии душманин.Еврото е пълен боклук и ще си отиде не ни трябва никаква еврозона никаква.Не може по такива важни въпроси без референдум.Не може някой да решава вместо мен.Еврото е тоалетна артия тва е както е и долара.Държавите имат коосални дългове хората също.Това ще изгърми щото не може против Природата.И тогава ще тръгнете всички към селата ама нищо няма да намерите...Знам че не ти се вярва то и на мен не ми се вярваше че Тато ще падне ама падна...И въобще тая сляпа вяра че Запада е пътят и истината и животът ще строши много глави.

Коментар

Ами то се видя как искаме да живеем..С избор на корумпирани комунисти, строене на Белене и без реформи... Със медиите на Кой внушаващи стабилна мизерия и търкане на талончета.. Демагогия, крадене и корупция..
                              Много си прав . Трябва да се замислим сериозно по въпроса !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                                Сега пък попаднах на нещо друго:

Няма да е добре нито за България, нито за останалите членки на Шенген, да се бърза с ангажименти за присъединяването на България. Това заяви президентът на Франция Еманюел Макрон на брифинга в НДК, съобщава "Труд". Малко преди това премиерът Бойко Борисов съобщи, че темите за Шенген и Еврозоната са били сред обсъжданите на срещата с френския президент. “Няма да е добре нито за България, нито за останалите членки на Шенген, да се бърза с ангажименти за присъединяването на България. Трябва да реформираме Шенген, Дъблинския регламент и всичко, което е свързано със свободното движение на хора. И тогава да водим дебат за присъединяването на България”, каза Макрон. Отчитаме качествената работа на България при охраната на границите на ЕС, добави той.

https://www.blitz.bg/obshtestvo/eu20...ews600921.html

Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/obshtestvo/eu20...ews600921.html
                                Правиш ли разлика между Шенген и ЕРМ2 ? ...само питам
                                Иначе и аз съм против да влизаме в Шенген. ... като си представя, че няколко млн. афринаци и албанци ще имаме привилегията да ги пропускаме на българо-гръцката граница ....
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

Коментар

Working...
                                X