Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• 30 дни от приемането на България в ЕРМ-2 - поредната стъпка в евро-атлантическата ни интеграция след НАТО и ЕС и преди ОИСР, ЕЗ и Шенген!
    32 дни от началото на протестите. Генезисът дава най-добро обяснение за причината и същността на едно явление.

Бих искал, когато и да са следващите избори, който и да ги спечели, да може да ни гарантира, че ще продължим напред, а няма да зачеркнем 30 г. демокрация и да се върнем назад във времето и в лапите на Кремъл!

Коментар

• Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

Покойник, покойник, ама сте заедно срещу Борисов?! Освен това е старо ченге с негови си информатори и, лично за мен, е доста притеснително това, което разправя за връзката на Христо Иванов и Доган... Да не се окаже накрая, че крадецът вика "дръжте крадеца"! Уж ГЕРБ имали дослук с ДПС, пък то не било точно тъй, ами наобратно! Като си помисля, че на кметските избори Христо Иванов подкрепяше Мая Манолова, звучи ми доста правдоподобно? Щото те и двамата, както казваш, намирисват на политически трупове!?
      Всеки има правото да е срещу Борисов.Но няма как да съм с човек който в комбина с мутрите в Плевен крадяха коли срещу откупи и се гавреха с полицията....По интересното е че вие сте в съюз с депесе а депесе гласува срещу Правителството защо е тоя театър???Кого си мислите че се опитвате да излъжете.Всичките тука тъпи гербери имате по една гънка в мозъка да ядете спите и отделяте.Нито един от вас няма втора сихнална система крадци суджици лъжци и измамници.Свърши...Вашият път е към Белене

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Ха ха ха Румен Петков е покойник политически покойник....От гроба ще излезе за да драпа за власт...Тия отрядни преседатели комсомолски секретари доносници и партийни помияри са проклятието на България...
        Покойник, покойник, ама сте заедно срещу Борисов?! Освен това е старо ченге с негови си информатори и, лично за мен, е доста притеснително това, което разправя за връзката на Христо Иванов и Доган... Да не се окаже накрая, че крадецът вика "дръжте крадеца"! Уж ГЕРБ имали дослук с ДПС, пък то не било точно тъй, ами наобратно! Като си помисля, че на кметските избори Христо Иванов подкрепяше Мая Манолова, звучи ми доста правдоподобно? Щото те и двамата, както казваш, намирисват на политически трупове!?

Коментар

Мълчиш... Добре, може ли аз да те питам като по-вещ в протестите - защо Румен Петков се съмнява в добрите намерения на Христо Иванов? Бива ли такова нещо - уж съюзници против системата, а почнахте да се целите помежду си! Кой накрая ще е лидерът, за кого ще гласуваме на така желаните предсрочни избори?
          Ха ха ха Румен Петков е покойник политически покойник....От гроба ще излезе за да драпа за власт...Тия отрядни преседатели комсомолски секретари доносници и партийни помияри са проклятието на България...

Коментар

• Мълчиш... Добре, може ли аз да те питам като по-вещ в протестите - защо Румен Петков се съмнява в добрите намерения на Христо Иванов? Бива ли такова нещо - уж съюзници против системата, а почнахте да се целите помежду си! Кой накрая ще е лидерът, за кого ще гласуваме на така желаните предсрочни избори?
            Бургас. Христо Иванов не търси решения, той търси медии. Това каза лидерът на АБВ Румен Петков по време на пресконференция в Бургас, предаде репортер на Радио „Фокус“ – Бургас. Това коментира той по повод скорошните събития в парк „Росенец“, в които участник бе Иванов. „Христо Иванов се държи като зле организиран туроператор. Като такъв туроператор, който явно има някакви

Коментар

Напротив с пет чифта очила не намирам да си писал
              Ами, виж сега... Аз за разлика от теб съм свободен да пиша където и каквото сам преценя. Погледни и коментарите под материалите в Инвестор, излез за малко от поръчката да спамиш темата за ЕРМ-2 и надявам се да признаеш!
              Last edited by X_Y; 27.07.2020, 16:16.

Коментар

Всеки път, когато имам повод, го пиша. Ако си махнеш червените очила, и ти ще можеш да го прочетеш.
                Напротив с пет чифта очила не намирам да си писал
                Last edited by X_Y; 27.07.2020, 15:40.

Коментар

Да точно така.А защо не написа че България е единствената страна в света дето дава по 250 лева пенсия на родителите си за 35-40г трудов стаж.
                  Всеки път, когато имам повод, го пиша. Ако си махнеш червените очила, и ти ще можеш да го прочетеш.

Коментар

На вниманието на (п) РЕЗИДЕНТА Радев: България е единствената държава в Европа, която има бюджетен излишък за първите шест месеца на годината!
                    Да точно така.А защо не написа че България е единствената страна в света дето дава по 250 лева пенсия на родителите си за 35-40г трудов стаж.

Коментар

На вниманието на (п) РЕЗИДЕНТА Радев: България е единствената държава в Европа, която има бюджетен излишък за първите шест месеца на годината!
                      Не се притеснявай, ще ги похарчат безотговорно !

Коментар

• На вниманието на (п) РЕЗИДЕНТА Радев: България е единствената държава в Европа, която има бюджетен излишък за първите шест месеца на годината!

България е единствената държава в Европа, която има бюджетен излишък за първите шест месеца на годината, изтъкна бившият икономически министър

Коментар

• Членството на България към валутния механизъм ERM II и банковия съюз е най-важната икономически новина за нас от десет години насам...
                          Има нужда от антикризисни мерки при нестабилна политическа обстановка, посочи главният изпълнителен директор на Елана Финансов Холдинг

Коментар

• Каква ЕЗ, какви 10-15 години? (п)РЕЗИДЕНТЪТ Радев смята да ни извади от ЕРМ-2 (членство, което още не е признал!) веднага, когато получи възможност за второ служебно правителство. При първото се опита да блокира въоръжаването с американски самолети, като закупи такива от държава, която дори не е член на НАТО, но не успя... Сега обаче се е нахъсил да завърти лентата назад, колкото може. Е, 16-а република на СССР няма как да станем, защото СССР го няма вече, но защо не в евразийския съюз на Путин?... Да, случките в Абхазия и Украйна изглеждаха не по-малко абсурдни и невероятни, преди да се случат. Има само един вид мислене и то е СЕГА!
                            Имаме свръхоптимистични очаквания за реалната конвергенция на доходите и за макроикономическата стабилност, посочва д-р Щерьо Ножаров

Коментар

• На вниманието на (п) РЕЗИДЕНТА Радев:
                              Общо за ЕС показателят се е повишил от 77,7% до 79,5% на тримесечна база, показват данни на Евростат

Коментар

• Радев ассоциируется с эпохой просоветской Болгарии... Лидеры балканских стран выстраивают диалог на официальном уровне именно с Борисовым, а не с Радевом, что, во-первых, не по протоколу, и, во-вторых, является очередным подтверждением «мафиозности» власти.
                                https://octagon.media/mir/protesty_v...0Hi8GBFsDWRkJQ

Малко му беше тричането от гудняев, затова има продължение хаха
                                Радев - "мафията във властта"

Коментар

Working...
                                X