IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
    БЛАГОДАРЯ ЛОРДЕ, НО И АГЕНТ БУДАЛА КАНДИТ МИ ПРЕДЛАГАШЕ 300 ЛЕВА ЗА ДА СПРА НАПАДКИТЕ СРЕЩУ МУТРИТЕ ТАКА СА ПРОДАЖНИТЕ МУТРОФИЛИ ВСИЧКО ПРАВЯТ ЗА ПАРИ
    Ах тии, ми що не ги взе бре, полазнико?

    http://www.youtube.com/watch?v=zuOFCRTWjlc

    след 1:27 синьото (що не е червено???) пуловерче...

    Коментар


    • В момента пред сградата на БНТ има две групи протестиращ – едната е от привърженици на партията на Николай Бареков „България без цензура”, а другата е на членове и симпатизанти на ГЕРБ. Те са се събрали по повод предстоящото телевизионно участие на председателят на ГЕРБ Бойко Борисов в предаването “Панорама”.

      На пл. „Братя Прошек” има около 70 привърженици на ГЕРБ. Те носят плакати с надписи „Бойко, България е с теб”, „Гербери, 2 млн. българи се гордеем с вас” и скандират „Червени боклуци”, „Оставка”, „Искаме си Бойко”. Отстрани на сградата на БНТ са представители на „България без цензура”, които скандират „Много сме, силни сме”, „Чисти ръце”, а на плакатите им пише „Боко, върни парите ни”.

      В района има засилено полицейско присъствие, което въздържа двете групи протестиращи от сблъсъци. Сградата на БНТ е оградена с железни заграждани.

      МОЛЯ МЕКЕРЕТО АГЕНТ БУДАЛА ДА КОМЕНТИРА ЗА ГОСПОДАРЯ СИ АГЕНТ БУДА
      АГЕНТ МЕКЕРЕ БУДАЛА МНОГО ХОРА ОТ ФОРУМА МОГАТ ДА СПОДЕЛЯТ ОМРАЗАТА КЪМ МУТРИТЕ ТИ

      БЛАГОДАРЯ ЛОРДЕ, НО И АГЕНТ БУДАЛА КАНДИТ МИ ПРЕДЛАГАШЕ 300 ЛЕВА ЗА ДА СПРА НАПАДКИТЕ СРЕЩУ МУТРИТЕ ТАКА СА ПРОДАЖНИТЕ МУТРОФИЛИ ВСИЧКО ПРАВЯТ ЗА ПАРИ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
        Обяснете ми кой е Огнян Дечев. Какво става бе, ще се побъркам от любопитство. Хайде Леля ще се побърка, по-бързо моля.
        Обяснявам веднага г-жо, Кирето или Карл търси подобни имена, ако го баннат случайно заради платени тролове, аз също. Избрал съм си едно, около което гравитират подобни. Такива като нас, не могат да бъдат пречупени от платени мекерета и подлоги на една тиква. Аз лично Киро съм го пробвал когато съм му бил политически опонент, да му запуша устата , ако купя акции които той продава! Кире може да потвърди. Остана железен,не се поддаде , въпреки политическите ни различия тогава и нуждата да продаде не толкова ликвидни акции. ОТТОГАВА МНОГО УВАЖАВАМ ТОЗИ ДОБЪР ЧОВЕК И ПРИНЦИПЕН ИНВЕСТИТОР! Никой не може да ме накара да не го уважавам и ценя!

        Коментар


        • ЛЕЛЧЕ НАШ КАНДИД Е АГЕНТ НА ЦВ И БУДА И МЕКЕРЕ ДОНОСНИК АГЕНТ БУДАЛА

          https://www.google.bg/search?q=%D0%9...67%3B400%3B225

          Коментар


          • https://www.google.bg/search?q=%D0%9...67%3B400%3B225

            АГЕНТ МЕКЕРЕ БУДАЛА КОГО НАРИЧАТ АГЕНТ БУДА ПОЗНАВАШ ЛИ ГО ОТ ПРАВОТО В СИМЕОНОВО

            Коментар


            • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
              Обяснете ми кой е Огнян Дечев. Какво става бе, ще се побъркам от любопитство. Хайде Леля ще се побърка, по-бързо моля.
              Лелче, наш Киро-Карл1957 в истЕнския живот се казва Огнян Дечев, а от март 1988-а известен и като агент - явочник на ДС - "ЕЛНИКА".

              А разбирам, че и други съфорумци могат да споделят нЕкои обстоятелства от битието на въпросния...

              Коментар


              • Обяснете ми кой е Огнян Дечев. Какво става бе, ще се побъркам от любопитство. Хайде Леля ще се побърка, по-бързо моля.
                г-жа Фирдевс.2015г.

                Коментар


                • МУТРИ АГЕНТИ НА ЦВ И БУДА И ДА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ И ДА СЛЕДИТЕ И КЛЕВЕТИТЕ БУДА ПАДНА ОТ ВЛАСТ. СРЕЩУ ЦВ ИМА 3 ДЕЛА.РАЗСЛЕДВАТ ИМ ИМОТИТЕ.ЩЕ СЕ ПУКНЕТЕ ОТ ЯД А МЕНЕ МЕ БОЛИ ФАРА АГЕНТИ ПИДАЛИ

                  www.youtube.com/watch?v=lXNUtPA___0
                  ИМА СВОБОДА НА СЛОВОТО ВИЕ ПИШЕТЕ МЕКЕРЕТА НА ЦВ И АЗ ЩЕ ПИША ЗА ВАС

                  Коментар


                  • Тука доста ПлАТЕНИ герберасти се събрахте да плювате по Кирето (колега от инвестора), за да разсеете вниманието на инвеститорите към България без цензура, които освиркват мощно тиквата сикаджийска. Предпочитам да изпечат тиквата, отколкото разни безмислени и неверни доноси към колегата-инвеститор! Мизантропи такива, в ада да горите МУТРОКОМУНИСТИ!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от :-)
                      Никого не бих нарекъл така без причина! Гад! Червено нищожество!
                      Ето го тук някъде хубавеца на 1:41 със синия пуловер

                      http://www.youtube.com/watch?v=zuOFCRTWjlc

                      "Полазници много да има..."
                      Last edited by kandid; 13.12.2013, 21:13.

                      Коментар


                      • БУДАЛА ЗАЕДНО С БУДА ЛИ СЛУЖИХТЕ В ПОЖАРНАТА СЛЕД СИМЕОНОВО ИЛИ ТИ СИ ОТ ВИПУСКА НА ЦВ

                        https://www.google.bg/search?q=%D0%9...2F%3B391%3B286
                        ЖАЛКИ И ТЪПИ МУТРОКОМУНИСТИЧЕКИ МЕКЕРЕТА

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                          А Бойко и един подпис не е нашляпал до сега
                          Не е точно така .
                          Сещам се за един негов подпис под тогариален акт за 14 декара земя в Южен парк

                          Коментар


                          • Едно пиленце ми каза агент Будала, че си агент на ЦВ.НЕКАДЪРНИК И ДОНОСНИК НА БУДА И МЕКЕРЕ ПОДЛЕЦ НА МУТРИТЕ.ДОКАЖИ ЧЕ НЕ СИ
                            КАКВО ГЛУПАКО ДА ТИ ТЪРСЯ РЕГИСТРАЦИЯТА ЛИАМИ ТЪПИ СТЕ МУТРОКОМУНИСТИТЕ И ЗАТОВА ЗАГУБИХТЕ ВЛАСТТА

                            http://www.youtube.com/watch?v=lXNUtPA___0

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Псевдонимът ти "ЕЛНИКА" ?
                              Още малко да се бяха понапънали да го докарат до ЗЕЛНИКА ... и щях да ги обявя за пророци
                              Yeah

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от :-)
                                Това ли е Огнян Дечев ?
                                Тази подла твар!!!
                                Същия, 100% гаранция, да не би да сте имали вземане даване.

                                Коментар

                                Working...
                                X