IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Можеш да пищиш, кооолкото си искаш...
    Едно пиленце ми каза и както виждаш, добре ме е осведомило...

    Коментар


    • ГЛУПАКО ОТКЪДЕ ЗНАЕШ ЧЕ ТОВА МИ Е ИМЕТО
      МНОГО ТЪПО МЕКЕРЕ НА ЦВ СИ
      МОГА ДА СИ ПИША КОЕТО ИМЕ ИСКАМ ТЪПАКО, НЕ Е ОФИЦИАЛНА РЕГИСТРАЦИЯТЪПАК СИ БУДАЛА ОТ СИМЕОНОВО
      www.youtube.com/watch?v=LbldTwwvV6s

      Коментар


      • Оги, к'во стана с Атлас Финанс?

        Коментар


        • ЛОРДЕ ЗМИЯТА КАТО УМИРА СИЛНО ХАПЕ МУТРИТЕ ОБИЖДАТ И КЛЕВЕТАТ
          ТЕ СА ПИДАЛИ И СЛУГИ, ГОСПОДАРИТЕ ИМ АГЕНТИ И КОМУНИСТИ ДО 9 КОЛЯНО , А ДРУГИТЕ КЛЕВЕТЯТ ЗА ТЕЗИ ГОСПОДАРЯ ИМ БУДА КАЗА -ПИДАЛИТЕ СА МНОГО УМНИ

          http://www.youtube.com/watch?v=LbldTwwvV6s

          БЕСНИ СА ТРОЛОВЕТЕ АГЕНТИ БУДАЛА И ПИДАЛ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
            http://www.youtube.com/watch?v=Qq_bDgdK5qY

            ПЪРВО СИ МЕКЕРЕ НА БУДА И НЕГОВ АГЕНТ , А ПОСЛЕ МОЖЕШ МНОГО ДА ЛЪЖЕШ И КЛЕВЕТИШ, НО ОТ ТОВА НА ГОСПОДАРИТЕ ТИ ПО ЛЕКО НЯМА ДА СТАНЕ НАЛИ АГЕНТ БУДАЛА ЖАЛЪК ПОДЛЕЦ НА ЦВ СИ АМИ ТЪПИ СТЕ
            Името ти Огнян Дечев ли е?
            Беше ли вербуван през март 1988 като сътрудник-съдържател на явочна квартира?
            О. р. Владимир Мандов ли беше ръководещият ти офицер?
            Псевдонимът ти "ЕЛНИКА" ли беше?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от karl1957 Разгледай мнение
              ГЕРБЕРАСТ МЕКЕРЕ БУДАЛА НЕ СЪМ ЛИЗАЛ ЗАДНИЦИ КАТО ТЕБЕ НА МУТРИТЕ ЗА СЛУЖБИ И ПАРИ.НАЛИ МЕ ОБИЖДАШЕ И КОГАТО БЯХТЕ НА ВЛАСТ ама народа ви измете И СЕГА ГО ПРАВИШ.ЩЕ ЛЕЖИТЕ И ПРИ СТАВРИСъжалявам те подлеците са мижитурки и слуги

              http://www.youtube.com/watch?v=Qq_bDgdK5qY
              Кире, кво са те заяли тези местни и чужди герберасти, както и чисти пидеразтьи?

              Коментар


              • http://www.youtube.com/watch?v=Qq_bDgdK5qY

                ПЪРВО СИ МЕКЕРЕ НА БУДА И НЕГОВ АГЕНТ , А ПОСЛЕ МОЖЕШ МНОГО ДА ЛЪЖЕШ И КЛЕВЕТИШ, НО ОТ ТОВА НА ГОСПОДАРИТЕ ТИ ПО ЛЕКО НЯМА ДА СТАНЕ НАЛИ АГЕНТ БУДАЛА ЖАЛЪК ПОДЛЕЦ НА ЦВ СИ АМИ ТЪПИ СТЕ
                Разкрит си като мутренси агент и трол

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                  БСП-ЛИЙКС:ПАРТИЗАНИ" НА БСП МАСКИРАНИ КАТО "ГРАЖДАНИ" АТАКУВАТ FACEBOOK И ФОРУМИТЕ!Червени доброволци заливат с коментари интернет, за да създават настроения и да разпространяват слухове
                  от Биволъ Петък, 13 Декември 2013

                  https://www.bivol.bg/bspleaks-internet-partizani.html
                  Традиционна FUD кампания + кал. Хората вззеха вече да ги разпознават, още преди да им лъснат червените гащи на показ с ония имейли.
                  Въобще забавна история, дажи като хвърлям едно око на тая тема.

                  Коментар


                  • Първо съм възпитаник на СУ "Св. Климент Охридски", с което се гордея.
                    Второ, знам кой си и каквото и да ми обясняваш, разкрит си като агент на ДС.
                    А поведението ти само затвърждава увереността ми, че никаква милост не следва да се проявява към хора като теб.

                    И не ми говори за народа, защото такива като теб и преди 89-та и днес работят против този народ!

                    Коментар


                    • ГЕРБЕРАСТ МЕКЕРЕ БУДАЛА НЕ СЪМ ЛИЗАЛ ЗАДНИЦИ КАТО ТЕБЕ НА МУТРИТЕ ЗА СЛУЖБИ И ПАРИ.НАЛИ МЕ ОБИЖДАШЕ И КОГАТО БЯХТЕ НА ВЛАСТ ама народа ви измете И СЕГА ГО ПРАВИШ.ЩЕ ЛЕЖИТЕ И ПРИ СТАВРИСъжалявам те подлеците са мижитурки и слуги

                      http://www.youtube.com/watch?v=Qq_bDgdK5qY

                      Коментар


                      • Будала кога завърши в Симеоново и къде служи като ченге.Нали така ви научи Буда да следите и клеветите , за да грабите..Това сте мутрокомунистите.Аз те съжалявам наистина за гнусния ти занаят..но ти сам си си го избрал..Разкрил си простотията си
                        Така сте боклуците герберасти

                        http://www.youtube.com/watch?v=Qq_bDgdK5qY

                        Вие с Пидала ме обиждате и аз ви отговарям ВИЖДАМ, ЧЕ ВИ ХАРЕСВА ТАКА СТЕ МЕКЕРЕТАТА АГЕНТИ УЖ ПРАВИСТИ ОТ СИМЕОНОВО

                        Коментар


                        • Огнянчо, Огнянчооо, аз бях сериозен като казах, че Ви съжалявам.
                          Разбира се, реакцията ти е очаквана и само показва, че никаква милост не трябва да има към агентите на ДС, просто не заслужавате човешко отношение, това е...

                          Коментар


                          • Будала аз те съжалявам вие мутрокомунистите сте по доносите и краденето нали Буда и ЦВ така ви учиха..Ти затова ли каза , че си учил право, да не е в Симеонова , а аген трол Будала

                            Вероятният бъдещ отцепник от ГЕРБ е народният представител Даниел Георгиев, съобщава “Всеки ден”. Непотвърдената информация идва от източници на БСП и левицата. 36-годишният Георгиев беше депутат и в предходния мандат, като се спряга за близък до Емил Димитров, който заедно с бившия земеделски министър Мирослав Найденов учреди партия БАСТА.

                            Очаква се Георгиев да обяви принадлежността си към БАСТА след напускането си на ГЕРБ и да работи по идеите на новата партия в парламента. Предполага се, че той ще бъде първият от напусналите ГЕРБ депутати, който ще подкрепи Мирослав Найденов и Емил Димитров, като това ще стане още преди празниците. Източниците на “Всеки ден” предполагат, че след Нова година още поне 10 депутати ще го последват. Това потвърждава и думите на първия отцепник от ГЕРБ Георги Марков, който каза, че недоволните в партията на Борисов са 10-15 човека.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Тоя беше уникално тъп.....натегач..
                              .
                              Като за гербер е нормално да е тъп. Нали Цвъ Цвъ ги подбира по тъпота!
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Трети отцепник от ГЕРБ?
                                13.12.2013 | 14:17 ч.

                                georgiev Снимка: balkanec.bg

                                Вероятният бъдещ отцепник от ГЕРБ е народният представител Даниел Георгиев, съобщава “Всеки ден”. Непотвърдената информация идва от източници на БСП и левицата. 36-годишният Георгиев беше депутат и в предходния мандат, като се спряга за близък до Емил Димитров, който заедно с бившия земеделски министър Мирослав Найденов учреди партия БАСТА.

                                Очаква се Георгиев да обяви принадлежността си към БАСТА след напускането си на ГЕРБ и да работи по идеите на новата партия в парламента. Предполага се, че той ще бъде първият от напусналите ГЕРБ депутати, който ще подкрепи Мирослав Найденов и Емил Димитров, като това ще стане още преди празниците. Източниците на “Всеки ден” предполагат, че след Нова година още поне 10 депутати ще го последват. Това потвърждава и думите на първия отцепник от ГЕРБ Георги Марков, който каза, че недоволните в партията на Борисов са 10-15 човека.

                                ТРЕТИ ОТЦЕПНИК ОТ ГЕРБ, А МУТРОАГЕНТА ПИДАЛ Е НАЦЕПНИК НА ГЕРБ

                                Пидале Пеевски ще ти даде ли бонус за коледа
                                Агент Будала тебе с Буда ли те вербуваха или с Доган ефенди Или ти е по наследство от татко тиНе се коси и се учи и ще ти секне бизнеса с мутритеНали ви разседват, но татко ти стария комунист може да те спаси нали..Свикни така ще е Мутрите ти паднаха от власт

                                Коментар

                                Working...
                                X