IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
    виждам , че ти липсва математика за шести клас, ма хайде за последно да се посмеем за “плаващия курс на руплата”

    хайде сега, само за миг си представи, че българска банка предложи +10% курс купува от фиксинга на БНБ? няма значение на кой крос…
    отдели още един миг, и си представи как банк оф чайна цепи мрака с едни” мижави 2%” бонус на крос eur-usd…
    дори в момента банк оф чайна “предлага” някви си мижави 2-3% арбитраж с руските търговски банки…, стига да имаш достъп до дях…. ама нъцц
    толкова за “плаващия свободен курс на руплата”


    Трудно ще те разбере, ползваш сложни думи като арбитраж

    - да си представи, че златото някой ще му го кОпува за +10лв/грама от пазара в Сливен веднага ще те пита на лични къде

    Коментар


    • Ватници - терористи, нали пазеха населението в зоната на военни действия?
      Къде са военните действия тук - на 500 км от донбас?
      Поне 18 души са загинали след удара на руска ракета в Кременчук

      https://www.segabg.com/hot/category-the-war/pone-18-dushi-sa-zaginali-sled-udara-na-ruska-raketa-kremenchuk


      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Вати, как може да подкрепяте такъв терор. Гнус ме е от вас! Вие не сте хора ве!
        Руска ракета удари търговски център в Кременчук

        https://twitter.com/i/status/1541424035111763972
        Не им пука, едните виждат светът през червото си, другите за пари, даже не и за много.

        Путлерите вкараха частушки както при MH17 - демек не това е била целта, но ракетите които са ползвали са с "точност" 600 метра...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Аве ватник в донбас квото и да е ставало е било във война. Тук е атакуван мол на 500 км от военните действия! Там няма никакви бойни действия. Този мол е атакуван само и единственно за да се избият мирни граждани. Това не е ли тероризъм? Да връща се всичко. Затова ви пожелавам на вас - подкрепящите това варварство, да го изпитате на главите си. Само тогава вие ще разберете какво е! Подрепата на тероризма трябва да се преслвдва от закона! Вие сте престъпници!
          Няма да те разбере, или му плащат или е с болен мозък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от FMZK Разгледай мнение





            Сега е време някой да си спомнят за Донбас и невинните донбаски деца . Стотици загинали и убити . Сега е време да си спомнят всички за изгорените и убити в Одеса .
            Защото ''каквото повикало - това се обадило '' .
            Защото ''когато гроб копаеш - сам падаш в него ''
            Защото '' всичко на тоя свят се връща '' .

            Разбрахте ли , двамата псуващи във форума, през фалшиви сълзи, посред нощ за ''плод и зеленчука '' на Кременчук
            И кълнящи децата и жените на милиони Българи , само защото са на ПРАВАТА страна .
            Против западните натовски и англо-американски убиици и вирусоразпостранители .
            Не кълнете и не пожелавайте нищо лошо на българите , защото видно от събитията - ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА .
            Понякога и с лихвите .
            Бог да прости , всички загинали и загиващи в този конфликт . Но виновните за това не загиват . Те са с пури , на яхти , заобиколени от ''зайчета '' на плейбой , и правят сметка колко милиарди ще изкарат от глупавата доброволна жертва на украинците .
            Аве ватник в донбас квото и да е ставало е било във война. Тук е атакуван мол на 500 км от военните действия! Там няма никакви бойни действия. Този мол е атакуван само и единственно за да се избият мирни граждани. Това не е ли тероризъм? Да връща се всичко. Затова ви пожелавам на вас - подкрепящите това варварство, да го изпитате на главите си. Само тогава вие ще разберете какво е! Подрепата на тероризма трябва да се преслвдва от закона! Вие сте престъпници!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от deiveli Разгледай мнение
              Поради факта, че Иран и Аржентина са кандидатствали за присъединяване към BRICS, възниква въпросът за промяна на името на организацията
              - или добавете още 2 букви към името и получите нещо като BRICAS или измислете ново име за цялата асоциация .
              тульский самовар

              Коментар


              • Първоначално изпратено от deiveli Разгледай мнение
                Silver Thursday

                Коментар


                • марков Здравствуйте:
                  Докато Путин опитва да убеди собствения си народ, че ще възстанови СССР като върне всички загубени републики в лоното на Матушката - на практика се случва точно обратното- възстановяването става абсолютно невъзможно.
                  Видяхме и чухме неотдавна Токаев, който се изплю в лицето на Владимир Владимирович пред целия свят като му обясни на живо, че не признава вскякави там ДНР и ЛНР, че това са глупости и въобще му напомни, че Казахстан е независима, свободна държава. При това е всеизвестен факт, че поне 45% от населението на Казахстан са руснаци, т.е. ако Путин търси повод да "освобождава" сънародници в степите - пожалуйста... Или всъщност- подождите... Откъде г-н Токаев взе тази смелост? Ами чуйте пак изказването му. Поне пет пъти споменава "нашите приятели от Китай" или " Ние с нашия приятел господин Ши...".
                  Азербайджан. Пристанището на Баку. Нефт, Газ. Петродолари. На пръв поглед апетитна цел за "обединителя" на Съюза. Да, ама не. Просто защото Азербайджан е де факто член на НАТО. Не бързайте да ме опровергавате. Ако отворите онлайн изданието на в-к " Hurriyet"- Daily News от 8 Новември 2021 ще попаднете на редакционна статия, в която се говори за One Nation- Тwo States. ( Една нация - две държави). - Турция и Азербайджан. Ако отидете на https://www.thedefensepost.com/ от 03 юни т.г. ще прочетете много интересна статия за внедряването на съвременни турски технологии в азерската армия. (Знаем, че Байрактарите са турски, нали?). Ако поровите из нета - ще намерите ред други публикации по темата и от тях става ясно, че по същество Турция и Азербайджан имат обща армия. През последните няколко години Турция е обучила азерците по натовските стандарти. В резултат Баку има войска, която е напълно съвместима с НАТО. Нали се сещаме, че Путин не би желал да нападне теоретично Азербайджан, но да се сблъска на практика челно с Ердоган. Ние, по ред тъпи исторически причини, се отнасяме доста небрежно към Турция, но на сериозните хора в НАТО (и съответно на Путин) им е пределно ясно, че Турция има една от най-силните армии в Алианса. Заедно с мангизите на Азербайджан се получава една доста мощна групировка в тази част на света.
                  Талибаните смятат Узбекистан и Таджикистан за свои територии. Изглежда на Путин му се наложи да им плати няколко милиарда долара откуп за да не ги анексират.
                  https://rusi.org/…/turkey-forges-new-geo-strategic-axis…
                  Така че тези приказки за връщане в границите на великия СССР са байки-балалайки за балъци. И за успокоение на зомбитата.

                  Коментар


                  • Поради факта, че Иран и Аржентина са кандидатствали за присъединяване към BRICS, възниква въпросът за промяна на името на организацията
                    - или добавете още 2 букви към името и получите нещо като BRICAS или измислете ново име за цялата асоциация .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Император Александър III не е искал по принцип да води Руско-турската война (1877-1878), но Ото фон Бисмарк с ловките си интриги го е вкарал в нея, като го е убедил, че с нея ще опази престижа си сред великите сили в Европа.
                      Тази война се води по същата схема, но центърът на интригата този път е отвъд океана.
                      Каквото и да стане, военнопромишленият комплекс е доволен от развитието на нещата. Жертвите, разрушенията и опустошените животи на много хора ще влязат в някоя статистика (както винаги).
                      Александър II, Цар Освободител, води войната. Синът му, Александър III счита либералните реформи на баща си грешка и поема обратния курс, който много би се харесал на определена част от форума - завръщане към "традиционните ценности" на черносотническото руско православие, преследване малцинствата, отмяна на наченките на местно самоуправление,... без въобще да говорим за мрачната му роля в българските дела след Освобождението. Звучи познато, нали ? Не съм сигурен, че Русия може въобще някога да излезе от тоя омагьосан кръг.

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/groups/8067...05232310241498

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          В украйна е като на циганска сватба- бачо колю дава 1000лв на младото семейство, бачо колю дава 1 лев . Така е и в украйна
                          Какъв късмет, че сред нас имаме истински специалист по циганските сватби!

                          Днес ще ходиш ли на протеста в Сливен?

                          https://www.dnes.bg/stranata/2022/06...-sliven.535024

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dragodanov

                            Виж сега, по българските русофилистици нека пада по главите им, камънье, ракети, всичко ! Без тях е по-добре...
                            Погледни, какво са извършили любимите ти руснаци


                            Мамицата им варварска, ! Семката им азиатска долна да им изсъхне дано! ватенки с ватенки шибани!
                            РУСНАЦИТЕ СА ВАРВАРИ!

                            мдаааааа, в много удобен момент за украинците се случва това..........
                            .....явно са късметлии, че руснаците правят такива неща в точния момент..........
                            Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                              https://www.youtube.com/watch?v=O1AlBxZdh2s

                              Циркаджии на представление.
                              по го мязат на кабаретни комедианти, подгряваща двойка.
                              жалко за нормалните хора сред украинците.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Днес излазоха официалните данни за немското оръжие - доставеното и отделно планираните доставки. Оказаха се втори след Полша като количества, така че тая дискусийка кой какво имал готово предлагам да я прекратите Етапът с потрошаването на реликви от СССР износ от бившите източни сателити към бойното поле е към края си, идва ред на модерното въоръжение (е, за Рашастан модели Т62 и по-стари, те толкова си могат).
                                Ще се усети хер Шваб, но дано не е късно. Германия за разлика от САЩ в последните десетилетия не натиска на въоръжаване и съответно няма камари оръжие да праща. Поляците ги разбирам - те са страдали от руския ботуш. Прибалтийските също. САЩ обещават на едро, но явно им се иска ЕС да е по-ангажиран.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X