IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 3000 човека са музикантите, другите бяха тези военни които стоят на трупчета. Какво ще направят 3000човека една прогимназия с гимназията заедно в един малък град има две такива и са 6000човека. Украинците лъжат и прибират парите на Запада, никаква армия не поддържат там, затова в Бахмут ги спряха 3 хиляди, защото са по малко и гладни. Въобще никакъв проблем няма, освен че някой вярва че там върви война, там върви каквото е вървяло и преди - крадене и който се завърти това е за да открадне.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      В Нато някой ако има малко акъл в главата веднага ще инициира сериозни преговори за да спаси Украйна, а може би и нас. Сега на мен за Украйна чак толкова не ми пука, но за България..направо се чудим накъде. Защото Пунтин изпусне ли нещата ще се промени сигуацията рязко и с глупостите се приключва.
      Щели сме да изпращаме наши военни, ние сме такава сила, че по добре да не става ясно каква сме сила..това е много притеснително. А Китай съвсем ясно каза че няма нищо против бившя соц. лагер да се възтанови и бай бай ЕС за нас тогава. Затова Путин ни устройва, защото истината е че не ни притискат, ако дойдат военните много бързо ще ни спрат и тока и горивото, а те го казаха че искат и ние ще се озъбим..и мога да позная - Запада ще кажат - ами ние нищо не можем да направим. Каквито са п..ки.


      Най-добрият вариант, е музикантите от Вагнер да отидат по палатките които са им издигнали в Беларус.Тези които са се върнали по домовете наказват и трепят наред.Вече има десетки,да не кажа стотици случаи на насилие.Този проблем ще нараства всеки ден.Ще видим какво ще решат УМНИТЕ руснаци.Пускат ги да си отидат с калашниците.Проблемът ще стане космически.........Поредната тъпня на орките.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Защото Русия ако си вдигне армията и на 5-тия ден ще са на границата на другия край на Украйна. И ще видят що е окурация наистина. На онези им е писнало да стоят и Путин едва ги удържа. Путин е цивилната власт, която се опитва да подържа взаимотношения със Запада , военните им въобще няма да се съобразят с подобни глупости. Украйна армия няма, някакви шпиц команди наречени ВСУ. Те не се изявяват медийно, но все пак има някакви инциденти някой да е казал нещо и това е откакто се изтеглиха пред Киев. Русия влезе с 30 хилядна армия в Украйна, много малко, армията им стои на трупчета и те се изнервят и това няма нищо общо с театъра.
        БЕЗПАРИЧИЕТО ще изгони руските наемници от Африка,
        и от всички други техни свърталища - Сирия,Украйна...
        ПУТИн свършва парите !
        Свършва ДЪРЖАВНИТЕ пари.
        Няма с какво да плаща на наемниците си.
        Цялата му картонена империя предстои да се разпадне
        както само в Московията го могат - шумно,кърваво и запомнящо се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Gerasim_Burgaski, мисля че съвсем друго писах тогава, тези които влядоха в Русия като Вагнер не бяха никакъв Вагнер - пенсионерите на Пригожин. Те имат проблем че младите им командири в армията искат да идат в Украйна и да разбият набързо ВСУ, но явно Путин не им дава.
          Не им дава Путин, да не би да не им дава добрият дух на алкохола.......абе от къде ти идват такива уникални глупости? Да не прекаляваш с руската телевизия..

          Коментар


          • В Нато някой ако има малко акъл в главата веднага ще инициира сериозни преговори за да спаси Украйна, а може би и нас. Сега на мен за Украйна чак толкова не ми пука, но за България..направо се чудим накъде. Защото Пунтин изпусне ли нещата ще се промени сигуацията рязко и с глупостите се приключва.
            Щели сме да изпращаме наши военни, ние сме такава сила, че по добре да не става ясно каква сме сила..това е много притеснително. А Китай съвсем ясно каза че няма нищо против бившя соц. лагер да се възтанови и бай бай ЕС за нас тогава. Затова Путин ни устройва, защото истината е че не ни притискат, ако дойдат военните много бързо ще ни спрат и тока и горивото, а те го казаха че искат и ние ще се озъбим..и мога да позная - Запада ще кажат - ами ние нищо не можем да направим. Каквито са п..ки.
            Last edited by supertrader; 01.07.2023, 16:53.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Защото Русия ако си вдигне армията и на 5-тия ден ще са на границата на другия край на Украйна. И ще видят що е окурация наистина. На онези им е писнало да стоят и Путин едва ги удържа. Путин е цивилната власт, която се опитва да подържа взаимотношения със Запада , военните им въобще няма да се съобразят с подобни глупости. Украйна армия няма, някакви шпиц команди наречени ВСУ. Те не се изявяват медийно, но все пак има някакви инциденти някой да е казал нещо и това е откакто се изтеглиха пред Киев. Русия влезе с 30 хилядна армия в Украйна, много малко, армията им стои на трупчета и те се изнервят и това няма нищо общо с театъра.
              Last edited by supertrader; 01.07.2023, 16:43.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Gerasim_Burgaski, мисля че съвсем друго писах тогава, тези които влядоха в Русия като Вагнер не бяха никакъв Вагнер - пенсионерите на Пригожин. Те имат проблем че младите им командири в армията искат да идат в Украйна и да разбият набързо ВСУ, но явно Путин не им дава.
                D.Y.F-091066

                Коментар




                • А бе, някой от форумната вата, които се кълняха, че метежът не бил метеж, а постановка на болшой театър, няма ли да се изправят, ако им е осналано все още мъничко достойнство, и да се извинят, че два дни писаха и публично оповестяваха поредните си лъжи!? Поне един, като ЗКПЧ-то от горна оря., да отстрами другите, няма ли!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Предател или артист.


                    редник, в Африка сте ядосали англичани, французи и китайци. Най-вероятно изритването на музикантите ще е много кърваво и мътно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение

                      Ето това е хубаво, но ще видите че ще се въведе и в Русия, те така правят и гледат какво прави другия. Руснаците дори ше ги изпреварят, те са по бързи, откраднали са идеята всички административни услуги на едно място от Германия и са го направили. Сега и това ше откраднат.
                      B.тин е вдетинен идиот, парализиран от страх, който оня ден прати двойник в Дагестан да се мляска с местни майки и да промотира туризма.

                      След като отвлече и заплаши да убие сина на Пригожин, за него вече няма възможност и двамата да са дълго живи.

                      Или трябва в близките дни да го ликвидира (да нанесе ракетен удар по Беларус?!), или оня ще намери начин да издири и избие децата му - и от законната му жена, дето го остави, и от Кривоногих, и от едновеждовата фльорца.

                      В мафията е така - вендета му викат.

                      Коментар


                      • [QUOTE=supertrader;n4085154]
                        Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                        Доколкото разбрах се отказват от Ф16, няма летища за тях, трябва да са чисти и в перфектно състояние за да не се вдига прах при кацане и излитане. Въздухозаборника на двигателя е много ниско и при дори по прашно летище има риск от повреда на двигателя, или ако излети един трябва да се чака праха да падне, за да излети втори изтребител от същото летище. Повече им пасват двумоторните Ф18, които са като миг 25.
                        Военно решение на възникналите проблеми не само за Украйна, но и за Европа няма..фантазии. Добре Украйна ще си върне двете области да кажем, което е и много съмнително, но приемаме че е реалистично. После какво ще стане ? Тя няма икономически и финансов модел за своето развитие, просто няма ! Другото е че ако имаше такъв щеше да си върне областите без военен конфликт в Русия, хората в областите ако се вдигнат мислите ли че Русия би могла да ги спре да се върнат в Украйна ? Едва ли. Проблема е че се вдигнаха за обратното и то да го кажем направо - Русия да им плаща социалните разходи - пенсии, заплати на държавните служители - военни. Това е истината, а не да събереш едни хора сякаш ще ходят да вадят лук на полето и да им обещаваш надник.


                        Когато Пригожин с главорезите си напредваше към Масквето, такива смелчаци като теб се бяха скрили в миша дупка и се молиха страшното по-бързо да свърши. Сега когато картофения фюрер спазари и плати откупа, станахте пак много ербап. Егати въшльовците. Ха-ха-ха!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                          Питай турците как се живее при замразени доходи и инфлация 72%.
                          Ма пък какво ново летище имат, нали?
                          Гледай сега, че може да си пропуснал, ама аз го писах: В РУСИЯ, се плаща с рубли. Доларите, отиват към злато-валутните резерви (макар вече, да е решено освобождаване от тях). Инфлацията им е под 3%, въпреки че, именно срещу Русия са санкциите. Определено, има някакво затягане но, не е чак така осезаемо, както на запад. Ще оцелеят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение



                            Форумната вата продължаваTE да не даваTE отговор на въпроса:
                            Пригожин сега герой или предател е?
                            Предател или артист.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                              шоГ боНбааа, ужасТ
                              убиват неродената Украйнааа

                              " законопроект:

                              ▪️Английским языком обязаны владеть госслужащие категории "А", главы местных администраций, офицеры, полицейские и прокуроры.

                              ▪️Он станет обязательным во всей системе образования.

                              ▪️Театрам позволят до 10% спектаклей показывать на английском языке."
                              Ето това е хубаво, но ще видите че ще се въведе и в Русия, те така правят и гледат какво прави другия. Руснаците дори ше ги изпреварят, те са по бързи, откраднали са идеята всички административни услуги на едно място от Германия и са го направили. Сега и това ше откраднат.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • шоГ боНбааа, ужасТ
                                убиват неродената Украйнааа

                                " законопроект:

                                ▪️Английским языком обязаны владеть госслужащие категории "А", главы местных администраций, офицеры, полицейские и прокуроры.

                                ▪️Он станет обязательным во всей системе образования.

                                ▪️Театрам позволят до 10% спектаклей показывать на английском языке."

                                Коментар

                                Working...
                                X