Американската транссексуална Сара Аштън-Чирило ще стане официален говорител на въоръжените сили на Украйна за западната публика
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
По принцип в този конфликт се вижда колко много по миролюбиви са станали хората, не искат война и това е положението, а глас народен - глас божи. Насила ги мобилизират и то в Украйна, която е станала държавата с най нисък обществен ред, Русия е на светлинни години преди нея в това отношение, независимо че са все руснаци и в двете държави. А някои в САЩ си въобразяват че ще им качват военния бюджет, нищо подобно ще им спрат парите в щатите, няма да харчат пари за глупости вечно. Русия била врага който ще ги нападне с мощни оръжия, били терористи..да ама както се вижда не ги напада и това означава че много яко лъжат..D.Y.F-091066
Коментар
-
Сателитите позволяват оценка на украинските загуби.
Само в 7-те най-големи гробища са преброени 123 000 нови гроба. Като цяло броят на новите гробове се оценява на близо 400 000.
Горките укри , какво им направи НАТО? Накара ги да се бият с превъзходна армия. Все едно ги запали с газ.
- 1 like
Коментар
-
-Отказът от суверенитет, било суверенитет.
-Зависимостта от ЕС и САЩ, било независимост
-Отказът от евтини руски ресурси, гарантирал енергийната сигурност на страната.
-Отказът от собствена армия е важно за българската отбрана.
Отказът от собствена икономика, производство и митници, било пътят към материално благополучие на България.
-Отказът от българския ЛЕВ, било най-доброто, което може да ни се случи, въпреки че макроикономически сме в ПЪТИ по-добре от Еврозоната.
-Отказът от българската ни идентичност ще ни направи горди европейци, към което трябва да се стремим.
Мога да изреждам още откровени обиди за всеки истински българин.
Не мисля, че в България са останали твърде много балъци, освен грантомотивирани подлоги.
И едно еврейче съм запомнил, да казва "Майната му на Православието"..
Истинските българи казват "СТИГА!"
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнениеАгент зеленски унищожителят на Украйна.
първа част https://rumble.com/v31uzc6-184523622.html
втора част https://rumble.com/v323gr8--2-..html
Ето какво виждат франсетата:
================================================== ===
ИЗВЕСТИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ВЪВ ФРАНЦИЯ
Поради исканията на френското правителство за премахване на творците от нашата платформа, Rumble в момента не е достъпен във Франция. Ние оспорваме тези искания на правителството и се надяваме скоро да възстановим достъпа.
================================================== ===
NOTICE TO USERS IN FRANCE
Because of French government demands to remove creators from our platform, Rumble is currently unavailable in France. We are challenging these government demands and hope to restore access soon.
================================================== ===
- 2 Харесвания
Коментар
-
https://www.youtube.com/watch?v=te06jB9EMaw , Такер Карлсон би бил най добрия президент на САЩ, този не лъже, много е свестен този човек.D.Y.F-091066
Коментар
-
Агент зеленски унищожителят на Украйна.
първа част https://rumble.com/v31uzc6-184523622.html
втора част https://rumble.com/v323gr8--2-..html
Коментар
-
Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнениеДнес в новините казаха, че украинците изстрелвали по 8 000 снаряда на ден по орките. Тагарев да се взема в ръце и зададе дневна производствена норма от 20 000 снаряда на ден. Колкото повече, толкова по-добре. На всеки очистен орк, 100 снаряда безплатно!Last edited by Pyramid; 03.08.2023, 16:39.
Коментар
-
Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнениеДнес в новините казаха, че украинците изстрелвали по 8 000 снаряда на ден по орките. Тагарев да се взема в ръце и зададе дневна производствена норма от 20 000 снаряда на ден. Колкото повече, толкова по-добре. На всеки очистен орк, 100 снаряда безплатно!
Коментар
Коментар