Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли Трета световна война? И ако да, кога?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Не вярвам да стане с импийчмънта. А напреженитето в Близкия изток по-скоро ще расте. Сега ми се струва е затишие пред буря.

Дано не съм прав.

Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение
    Ако Тръмп не се махне скоро, може и да има война. Дано тоя импийчмънт успее, макар че не вярвам.

Коментар

• Ако Тръмп не се махне скоро, може и да има война. Дано тоя импийчмънт успее, макар че не вярвам.

Коментар

• "В САЩ са планирали убийството на Сюлеймани поне от 7 месеца" новина от последните 24 часа. Добре ли е? Няма нещо, в което Тръмп да не се намеси и да не "създаде пожар" в целия свят.

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Те докато се боричкат Иран може да направи ядреното оръжие и да подпали Близкия изток чрез прокси групировките си. Вече как ще реагира Израел е трудно да се каже.

Но положителното е, че се дигна нова вълна на протести срещу правителството. Това ако продължи ще пресира режима да не прави глупости и да търси компромиси

Другият въпрос е дали смъртта на Сюлеймани ще деморализира Хизбула и цялата мрежа от прокси групировки на Иран. Чета доста противополжни мнения по този въпрос.

А упадъка на влиянието на щатите създава властови вакуум, който е идеална почва да пламне конфликт
          Конфликтът в Близкия изток започна преди 70 г със създаването на самостоятелна държава на евреите.В момента гледаме поредната серия
          от един филм при който нещата стигнаха до такъв антагонизъм и непоносимост,че не знам как ще ги укротят двете страни и не бих се
          учудил ако се стигне до световна ескалация.

Коментар

• tensions in the Middle East, това е по нашата част

“While trade risk has receded, geopolitical risks have emerged,” Xu wrote on Monday. “From the 2020 U.S. election to ongoing tensions in the Middle East, a number of catalysts could drive the VIX to excess of 25.”

https://www.google.co.uk/amp/s/www.b...-feel-the-bern

Коментар

• Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

Да.. вече няма смисъл даже да си прехвълям УПФ и ППФ в НОИ..
              Супер, проблемите ни са решени. Всичките

Коментар

Значи съвсем скоро
                Да.. вече няма смисъл даже да си прехвълям УПФ и ППФ в НОИ..

Коментар

• Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                  То е ясно кога.. в 52-те натовски цели споменати от Тръмп всъщност е кодирана датата с 5 двойки - 22.02.2020
                  Значи съвсем скоро

Коментар

• То е ясно кога.. в 52-те натовски цели споменати от Тръмп всъщност е кодирана датата с 5 двойки - 22.02.2020

Коментар

...Вече как ще реагира Израел е трудно да се каже...
                      Па колко да е трудно,
                      многократно са заявявали, че ще направят всичко възможно чалмосан Иран да няма ЯО.
                      И вече са го правили с далеч по-видими на руските радари самолети....

Коментар

• Хаха, милениълс очакват бомбата

Millennials fear nuclear attack in next decade: Survey

https://www.nst.com.my/world/world/2...-decade-survey

Коментар

• Те докато се боричкат Иран може да направи ядреното оръжие и да подпали Близкия изток чрез прокси групировките си. Вече как ще реагира Израел е трудно да се каже.

Но положителното е, че се дигна нова вълна на протести срещу правителството. Това ако продължи ще пресира режима да не прави глупости и да търси компромиси

Другият въпрос е дали смъртта на Сюлеймани ще деморализира Хизбула и цялата мрежа от прокси групировки на Иран. Чета доста противополжни мнения по този въпрос.

А упадъка на влиянието на щатите създава властови вакуум, който е идеална почва да пламне конфликт

Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

Ще се разберат. Ще се поборичкат около тръбите, след което ще клекнат. Никой няма интерес от подобно развитие. Путин е по-интелигентен и по-образован политик, но Тръмп не е за подценяване. Сърфирай си спокойно.

А защо няма да има. Защото вече е налице нов баланс на силите що годе стабилен и колкото и да се напъва Тръмп, доколкото прониква информация, той вече не е и технически (май му е поостаряло ВПКто) подготвен за да е с превес.
                          Last edited by Money; 14.01.2020, 01:54.

Коментар

• И аз ти изложих факти и ти не си коментирал нито един от тях. Само бла-бла, какви били ББС. Това същото можеш да го видиш и по другите медии

Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

Мне, нямам точно такива претенции да съм суперексперт в областта, макар да си имам доверие че добре се ориентирам, ама това е друго.
                            Ала имам претенции към изложените факти в това което си ми цитирал - като не си доволен - обори ги ако можеш вместо да отиваш на лична основа.

Коментар

• Хаха, за мене е поредното доказателство, че Тръмп е куку. Каквито са и изказванията на повечето му бивши сътрудници

Самият Тръмп като дебил не е опасен. Опасно е да имаш куку президент на щатите.

Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

От такива постове единственото което ми става ясно е че чиляка продължава да те стресира....ма нормално е де, и ти като болшинството либ...та си го имаш TD синдрома вече вграден и в хромозомите

Коментар

• Нема се пуашите. По една от научпоп телевизии върви филм за предсказанието, че 112-ия папа щял да бъде последния. То бил настоящият. Гответе се! Ще гърми и ще тресе. Поне в Италия.

Коментар

Working...
                                X