IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли Трета световна война? И ако да, кога?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не вярвам да стане с импийчмънта. А напреженитето в Близкия изток по-скоро ще расте. Сега ми се струва е затишие пред буря.

    Дано не съм прав.


    Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение
    Ако Тръмп не се махне скоро, може и да има война. Дано тоя импийчмънт успее, макар че не вярвам.

    Коментар


    • Ако Тръмп не се махне скоро, може и да има война. Дано тоя импийчмънт успее, макар че не вярвам.

      Коментар



      • "В САЩ са планирали убийството на Сюлеймани поне от 7 месеца" новина от последните 24 часа. Добре ли е? Няма нещо, в което Тръмп да не се намеси и да не "създаде пожар" в целия свят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Те докато се боричкат Иран може да направи ядреното оръжие и да подпали Близкия изток чрез прокси групировките си. Вече как ще реагира Израел е трудно да се каже.

          Но положителното е, че се дигна нова вълна на протести срещу правителството. Това ако продължи ще пресира режима да не прави глупости и да търси компромиси

          Другият въпрос е дали смъртта на Сюлеймани ще деморализира Хизбула и цялата мрежа от прокси групировки на Иран. Чета доста противополжни мнения по този въпрос.

          А упадъка на влиянието на щатите създава властови вакуум, който е идеална почва да пламне конфликт
          Конфликтът в Близкия изток започна преди 70 г със създаването на самостоятелна държава на евреите.В момента гледаме поредната серия
          от един филм при който нещата стигнаха до такъв антагонизъм и непоносимост,че не знам как ще ги укротят двете страни и не бих се
          учудил ако се стигне до световна ескалация.

          Коментар


          • tensions in the Middle East, това е по нашата част


            “While trade risk has receded, geopolitical risks have emerged,” Xu wrote on Monday. “From the 2020 U.S. election to ongoing tensions in the Middle East, a number of catalysts could drive the VIX to excess of 25.”

            https://www.google.co.uk/amp/s/www.b...-feel-the-bern

            Коментар


            • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение

              Да.. вече няма смисъл даже да си прехвълям УПФ и ППФ в НОИ..
              Супер, проблемите ни са решени. Всичките

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                Значи съвсем скоро
                Да.. вече няма смисъл даже да си прехвълям УПФ и ППФ в НОИ..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                  То е ясно кога.. в 52-те натовски цели споменати от Тръмп всъщност е кодирана датата с 5 двойки - 22.02.2020
                  Значи съвсем скоро

                  Коментар


                  • То е ясно кога.. в 52-те натовски цели споменати от Тръмп всъщност е кодирана датата с 5 двойки - 22.02.2020

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      ...Вече как ще реагира Израел е трудно да се каже...
                      Па колко да е трудно,
                      многократно са заявявали, че ще направят всичко възможно чалмосан Иран да няма ЯО.
                      И вече са го правили с далеч по-видими на руските радари самолети....

                      Коментар


                      • Хаха, милениълс очакват бомбата


                        Millennials fear nuclear attack in next decade: Survey

                        https://www.nst.com.my/world/world/2...-decade-survey

                        Коментар


                        • Те докато се боричкат Иран може да направи ядреното оръжие и да подпали Близкия изток чрез прокси групировките си. Вече как ще реагира Израел е трудно да се каже.

                          Но положителното е, че се дигна нова вълна на протести срещу правителството. Това ако продължи ще пресира режима да не прави глупости и да търси компромиси

                          Другият въпрос е дали смъртта на Сюлеймани ще деморализира Хизбула и цялата мрежа от прокси групировки на Иран. Чета доста противополжни мнения по този въпрос.

                          А упадъка на влиянието на щатите създава властови вакуум, който е идеална почва да пламне конфликт

                          Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Ще се разберат. Ще се поборичкат около тръбите, след което ще клекнат. Никой няма интерес от подобно развитие. Путин е по-интелигентен и по-образован политик, но Тръмп не е за подценяване. Сърфирай си спокойно.

                          А защо няма да има. Защото вече е налице нов баланс на силите що годе стабилен и колкото и да се напъва Тръмп, доколкото прониква информация, той вече не е и технически (май му е поостаряло ВПКто) подготвен за да е с превес.
                          Last edited by Money; 14.01.2020, 02:54.

                          Коментар


                          • И аз ти изложих факти и ти не си коментирал нито един от тях. Само бла-бла, какви били ББС. Това същото можеш да го видиш и по другите медии

                            Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            Мне, нямам точно такива претенции да съм суперексперт в областта, макар да си имам доверие че добре се ориентирам, ама това е друго.
                            Ала имам претенции към изложените факти в това което си ми цитирал - като не си доволен - обори ги ако можеш вместо да отиваш на лична основа.

                            Коментар


                            • Хаха, за мене е поредното доказателство, че Тръмп е куку. Каквито са и изказванията на повечето му бивши сътрудници

                              Самият Тръмп като дебил не е опасен. Опасно е да имаш куку президент на щатите.

                              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              От такива постове единственото което ми става ясно е че чиляка продължава да те стресира....ма нормално е де, и ти като болшинството либ...та си го имаш TD синдрома вече вграден и в хромозомите

                              Коментар


                              • Нема се пуашите. По една от научпоп телевизии върви филм за предсказанието, че 112-ия папа щял да бъде последния. То бил настоящият. Гответе се! Ще гърми и ще тресе. Поне в Италия.

                                Коментар

                                Working...
                                X