Първоначално изпратено от markov
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Украйна (4) презареждане
Collapse
Заключена.
X
X
-
Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнениеДа Минке. Всичката техника, оборудване и ноу - хау идваше от мръсните комунета, заедно с евтините ресурси.
Шибани робовладелци. Изедници. Да живее УСА.
Не се сърди, но толкова ти е нивото.
Коя таз техника и ноу-хау: Москвич, Заз и трактор Белорус? Щото аз си спомням българския износ към червенухите - на фона на тяхното развитие беше хай-тек в общи линии. Хеле пък техни ресурси още по-малко, нискокачествени донбаски въглища например.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнениеМарков моля те да научиш собствената си история.Австрия няма собствен език и писменост.Когато ние сме имали богослужение на български Австрия не е съществувала
България я има от 1300 години , проблема е че половината от тях всъщност сме били превзети то чужди държави .......мисля че от там идва и генетичната омраза на средния българин към държавата и институциите си , просто защото не ги приема като нещо свое а като нещо чуждо.....Last edited by markov; 22.08.2014, 14:35.Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Първоначално изпратено от Nikodim Разгледай мнениеТук нещата са доста сложни. Русия не е "нападала" Украйна.Крим е населен почти изключително с руснаци, които желаят да живеат в Русия. В Крим никой не протестира против пресъединяването кьм Русия. Имаше гласуване. Крим е бил столетие руска територия. Вижте инфо за Кримската война. След разпадането на СССР той остана в границите на Украйна, което беше несправедливо. Да не забравяме че Мейданът поиска забрана на руския език в Украйна.
Така или иначе, Крим вече не е урраинска територия, а там са и пристанищата на Руския Черноморски Флот. Ако Русия беше напуснала тези пристанища, там сега щяха да бъдат бази на УСА или на НАТО.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнениеБонес,
Що се мъчиш ?
За този човек, Русия е нападнала Украйна. Точка.
Има ли смисъл да говориш с такъв... хмм ... опонент ?
според тее Русия не е замесена, бравус на сите ви убафци
Коментар
-
Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнениеТи НОРМАЛЕН ли си бе?
Къде си видял поне една информация за настъпление или атака на "терористите"? Тяхна атака над цивилни райони?
ЛЪЖЕЦ!
Вече се изясни пред всички.
Що се мъчиш ?
За този човек, Русия е нападнала Украйна. Точка.
Има ли смисъл да говориш с такъв... хмм ... опонент ?Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна
Коментар
-
Първоначално изпратено от markov Разгледай мнениеТочно тук грешиш ......България никога няма да стане като Австрия. Ония когато са строили дворци и фабрики , нашите деди са живеели в закопани в земята кирпичени землянки. Когато онези са печатали книги тук 99% не са можели да четат и пишат.
Просто сме изпуснали 400-500 години в развитието си , и за това не е виновна Русия.
И до сега тук няма изградено уважение към по - доказания или по-възрастния. И досега тук никои не ебава да зачита интереса на другия , щото в масовия случаи мама ни е научила че най-добре се дели на едно. Тези неща в Русия ги има , значи не са ни виновни те , а по скоро ориенталщината придобита през 500 години робство. Тези неща се изграждат в народа за много години , за съжаление през последните 25 години ценонстната система не само че не се доразвива а напротив срина се съвсем за което също не са ни виновни Руснаците.....
Коментар
-
Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнениекаква борса нали беше крупен работодател с мин. заплата на служител 1000лв, а за осигуровките на 1 часов работен ден, и от ден на ден
Това как точно им пречи да смогват и на борсата???
Коментар
-
Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнениеАз съм в сайта от 2007ма, мислиш ли, че правя центове на гърба на войната в Украйна?
Всъщност правя пари от борсата, тук в темата се опитвам относително неуспешно, да водя нормален разговор, благодарение на появата ти... Аре чао!
Коментар
-
Първоначално изпратено от markov Разгледай мнениеда де то винаги човек ще си намери самооправдание за собствените неуспехи 25 години .......... било то комунистите, империалистите, международното положение.......
Те се случват въпреки остарелите схващания на заобикалящата среда. Притежавам българска фирма, работата ми е в България, правя си печалбите и си плащам данъците.
Ако всеки беше такъв, подобни разговори нямаше да ги водим.Last edited by Хайърсъзов; 22.08.2014, 13:27.
Коментар
-
Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнениеЩе се опитам да дам хипотетичен пример с България. Да кажем Турция изпрати 20 000 окупационен корпус в Кърджалийска област. Турската армия органзира референдум за присъединяване към Турция, където тя брои и бюлетините. Обявява, че с 95 процентно мнозинство е спечелила референдума и никога няма да си замине от там. Заплашва България, че вслучай, че българската армия се намеси то тя ще окупира цялата ни територия. След седмица изпраща окупационни сили в Хасково и Смолян и повтаря схемата. Малко по-късно пробва и в Разград, но удря греда. Когато българската армия започва да изтласква окупационните войски тя започва да прехвърля нови сили и тежко въоражение. Конфликта нараства. Същевременно Турция твърди пред собственото си общество, че воюва за интересите на турската общост в България а на вън твърди, че не воюва. Това война ли е? Възможно ли е някой да твърди, че вината е в България? Примера е абсолютно точен и индентичен със ситуацията в Украйна. Нелепо е някой да отрича очевидната истина, че Русия е нападнала Украйна. Окупирала е големи територии и води бойни действия да ги заддържи под конторл. Не знам каква ви е дефиницията за война? Когато нападнеш някой без да му обявиш официално война това война ли е? Когато няма подписан мирен договор както е случая между Русия и Япония това означава ли, че двете страни са в състояние на война? Добре е да изчистиме понятията за да може да се стъпи на здрава база за дискусия.Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнениеРусия НЕ Е нападнала Украйна.
абсолютни глупости.
От началото до края.
Приятен ден (игнор и от мен)
Коментар
-
Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнениеПопречили или дали, шанса ни да се движим най-малкото икономически нормално и свободно , сме го нямали.
Последните 25 хич не ги давай за пример като самостоятелно развитие. Те са последица, плащане на сметки и близане на рани.
Пък относно шанса да се движим свободно , по добре да не ни го бяха давали .... щото българина е склонен да избира лекия път и вместо да се бори тук да работи за страната си и да се развива избира да се изнесе някъде на готово дето хората са го направили.....Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Първоначално изпратено от markov Разгледай мнениеПо въпроса може да се спори дълго но бая субсиди са ни наляли под формата на евтини ресурси и задължително изкупуване на боклуците ни за необятния СССР пазар.
Вероятно колкото са ни дали толкова са ни и попречили , пък като гледам как се справяме след като уж сме с богатия свободен свят през последните 25 години оценката клони в полза на това че бая са ни дали........
Последните 25 хич не ги давай за пример като самостоятелно развитие. Те са последица, плащане на сметки и близане на рани.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнениеЕгати разбирането за нормален разговор. Аз ще ти сипя евтина НПО пропаганда, пък ти се прави, че не ми забелязваш и ще си хортуваме без да казваме нищо смислено.
Късмет на борсата. Ще ти трябва
Фен съм на Швеция и Канада примерно, хайде изкарай ги черни и тях!
Такава искам да бъде и нашата страна, успяла по техен модел.
Ето толкова ми е нивото!Last edited by Хайърсъзов; 22.08.2014, 13:14.
Коментар
Коментар