Първоначално изпратено от marandi
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Украйна (4) презареждане
Collapse
Заключена.
X
X
-
-
Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнениеМоже и да греша. Само дето свалянето на Ил-76 не е лесна работа за ЗКУ. Щото опълченците май се бяха добрали до такава установка. Трябва да са го целнали в двигател със стреличка, което едва ли е някаква философия при подход за кацане.
Ама си прав, че сигурно нямат "игли" в ръцете на професионалисти, иначе работата за украинската авиация щеше съвсем да се сговняса.
Ополчение Горловки заявило, что сбило украинский Су-24
http://ria.ru/world/20140614/1011968518.html
ДОНЕЦК, 14 июн — РИА Новости. Ополчение города Горловка на востоке Украины заявляет, что сбило один из двух бомбардировщиков Су-24, атаковавших ночью здание УВД, место падения самолета было обнаружено, пилот задержан, заявили в субботу РИА Новости в штабе ополчения.
"Сейчас везем летчика на допрос", — заявили в ополчении.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнениеВ много сериозна грешка си.
Не веднъж вече си признаха опълченците, че свалянето е бая голям зор, защото разполагат със стари - физ. и морално ПЗРК, но по-важното е, че нямат зенитчици в редиците си. Отсреща им е една също стара авиация, с малко изправна техника, малко на брой обучение, а бих казал и тотално демотивирани пилоти и екипажи. Та, всичко си е в рамките на нормалното...
Ама си прав, че сигурно нямат "игли" в ръцете на професионалисти, иначе работата за украинската авиация щеше съвсем да се сговняса.Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнениеНай-после!Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaronКак може човек да ти се сърди
Ела в тази чудесна тема, отворена от нашия общ приятел Gigow:
"За Великата Българска Империя и нейното пресветло бъдеще!"
http://www.investor.bg/forum/showthr...30#p1402741636
и там ще ти обясниме какво ни интересува.
Знам, ще бъде интересно и ще ти ходатайствам да те публикуват в
"Le monde", "Figaro", "Liberation", "L'Humanité", "Le Point", "L'evenement de jeudi", C+
Най-после!
Коментар
-
Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнениеЧе какво да кажем? Ти си го публикувал.
Само дето ми се струва, че Путин е отвързал няколко глутници кучета на войната, въоръжени с преносими противовъздушни ракети. Ако е така, лошо се пише на украинските ВВС. Самолетите и хеликоптерите ще падат все по-бързо.
В много сериозна грешка си.
Не веднъж вече си признаха опълченците, че свалянето е бая голям зор, защото разполагат със стари - физ. и морално ПЗРК, но по-важното е, че нямат зенитчици в редиците си. Отсреща им е една също стара авиация, с малко изправна техника, малко на брой обучение, а бих казал и тотално демотивирани пилоти и екипажи. Та, всичко си е в рамките на нормалното...
Коментар
-
Първоначално изпратено от markov Разгледай мнениеСега след като уредихте Марандито с тема да се шири там, да вземе някои все пак да каже и нещо за ситуацията в Украйна ?
Как вървят нещата там ?
Само дето ми се струва, че Путин е отвързал няколко глутници кучета на войната, въоръжени с преносими противовъздушни ракети. Ако е така, лошо се пише на украинските ВВС. Самолетите и хеликоптерите ще падат все по-бързо.Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.
Коментар
-
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнениеНапротив мисля че Путин продава Русия и интересите и но организира театро със специални завоевания силово и руснаците блеят.Самия факт че не се ориентира към Европа и перфектни взаимотношения с нея говори много зле. Путин по тази причина е безкрайно удобен за янките.
ТИ така мислиш.
Ама 129 милиона руснаци, и не само руснаци, мислят друго.
Така че мисли си.Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнениеMarandi, като чета какви мъдрости списваш тук и ми дойде една идея за теб
Остави ги тия неграмотници по форумите, и започвай да пишеш във Wikipedia за "Империя България"
Като свършиш, ще ни повикаш, ще четеме и ще цъкаме онемели
фърст бългериан емпайер
--------------------------------------------
Просто не мога да те разбера за кой точно период на БГ Империя ме питаш с твоето Франсе?
Нали не се сърдиш
------------------------------------------------
Най-лесно ми е - виж батко ти Митеран какво е казал, па той мисля ви беше Президент за Българите.
Нещо от типа е: Европейската цивилизация се дължи на българите.
Това от нафукано конте/франсе като признание.
Чети и сподели после - на История ще те тествам винаги - като гърчето ЖоркоLast edited by marandi; 14.06.2014, 14:25.
Коментар
-
Тя борбата е евро-долар и е много далеч от момента в който може да стане юан- долар или рубла- долар. Който си е поставил подобни цели или е луд или се прави на луд.Създадоха икономика в Китай, която е силно зависима от това Света да се глобализира..една дори лека деглобализация е равна на война за Китай, защото ги връща назад във времето толкова че и война не би могла да има подобен ефект акто е локална разбира се.D.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнениеНе се знае, САЩ ще успяват до време да обърсват нещата във всички държави които искат да се изчистят от крадци и диктатори. Тайна ли е че за тях крадците и диктаторите са изгодни - изнасят петрол, местното население върви пеш и парите които получават за петрола ги изнасят на Запад, чиста работа. Не може да продължи вечно обаче.
Много си прав! Не може и НЯМА да продължи вечно.
Те се опитваха в продължение на 10 години да се мешат и в Русия. Това им се удаваше докато начело беше пиянката Елцин. Но в един миг на трезвеност, това се случи след като САЩ НАПАДНА православната европейска държава Сърбия, Борис Елцин най-накрая разбра какви са целите на американските агресори и назначи Владимир Путин за президент на Русия. От този момент Русия тръгна нагоре и Путин удари през ръцете онези крадливи олигарси, които искаха да продадат Русия на САЩ за жълти стотинки. И понеже Путин и руските патриоти пресякоха експанзионистичните стремежи на САЩ към Русия, то американската олигархия се хвърли със зъби и нокти да разкъсва Путин.
Ама Руската кафява мечка има дебела кожа. Тя е не по-слаба от американската гризли.
Факт е обаче, че марионетните американски държави се разпадат. Така ще се разпадне и марионетната държава Украйна. Защото се превърнаха в марионетки на САЩ. Само за това.Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.
Коментар
-
В същото време стана известно, че самолет на военновъздушните сили на Украйна е бил атакуван с ракета в района на град Дружковка в Донецка област,.
„В около 19.50 над града прелетя ниско боен самолет, по който е била пусната ракета от страна на Краматорск. След това се чу страшен грохот. Сред жителите възникна паника. Веднага след това бяха прекъснати мобилните връзки”, разказаха очевидци.
На сайта на сепаратистите се появи информация за свален самолет Су-25 на ВВС на Украйна, който е паднал в района на детския лагер „Усмивка” в района на Дружковка.
Междувременно, украинските сили са възобновили артилерийския обстрел срещу село Семьоновка. По информация на бойците на Донецката народна република, обстрелът се осъществява с тежки оръдия.Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
Коментар