IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    А дали е така?Моите познати, които са разведени и вдовци ,не бързат отново да се женят. Един от тях остана вдовец и има за любовници омъжени жени.Даже по едно време имаше три едновременно и се отказа от едната,щото не можеше да издържи физически с три любовници. Друг разведен има гадже с 25 години по-млада и няма намерение да се жени. Каза,че не му пука ако го напусне, щото имал доста кандидатки.Трети също разведен пък си сменя любовниците през два месеца.
    Когато един мъж не е ангажиран в обвързваща връзка има пълна свобода да прави каквото си поиска,да ходи,където си поиска и с която си поиска.
    Буров е живял в други времена,когато не е имало толкова разведени и необвързани жени,а и изневерите са били редки,така че сам мъж в повечето случаи е оставал самотен и с липса на секс.В наши дни не е така.
    Тия неща с твоите познати са до време.
    Ако не са милионери в подходяща валута като одъртеят, никоя няма да ги погледне и картинката става жалка.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
      „Защото мъж без жена пет пари не струва. Мъжът е жалък като вдовец и самотник. Жената го крепи и го поддържа. Без жена светът би пропаднал. Ето защо, аз съм щастлив, че е жива и здрава жена ми.”

      Атанас Буров
      А дали е така?Моите познати, които са разведени и вдовци ,не бързат отново да се женят. Един от тях остана вдовец и има за любовници омъжени жени.Даже по едно време имаше три едновременно и се отказа от едната,щото не можеше да издържи физически с три любовници. Друг разведен има гадже с 25 години по-млада и няма намерение да се жени. Каза,че не му пука ако го напусне, щото имал доста кандидатки.Трети също разведен пък си сменя любовниците през два месеца.
      Когато един мъж не е ангажиран в обвързваща връзка има пълна свобода да прави каквото си поиска,да ходи,където си поиска и с която си поиска.
      Буров е живял в други времена,когато не е имало толкова разведени и необвързани жени,а и изневерите са били редки,така че сам мъж в повечето случаи е оставал самотен и с липса на секс.В наши дни не е така.

      Коментар


      • „Защото мъж без жена пет пари не струва. Мъжът е жалък като вдовец и самотник. Жената го крепи и го поддържа. Без жена светът би пропаднал. Ето защо, аз съм щастлив, че е жива и здрава жена ми.”

        Атанас Буров

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Той и така вече се е бил отказал от длъжността си. Мисля, че е отишъл да си живее спокойно старините в Австралия.
          Наздраве!

          П.П. Според мен приликата на Хари с дядо му на младини е по-голяма от тази с Хюит. Въпрос на виждане и нагласа.
          Аз съм гледал доста филми за кралското семейство по Bulgaria on Air.

          Хари не прилича на дядо си на младини. Дядото е бил висок, строен, рус, без брада, Хари е риж и малко по набит. И косата е различна и усмивката.

          Коментар


          • Когато в закона няма давност...
            "Обвиниха холивудската легенда Уорън Бийти в сексуално насилие над непълнолетна Случаят е отпреди почти 50 г."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Женска солидарност можеш да търсиш в коментара ми, където казвам, че при такъв мъж, всяка уважаваща себе си жена трябва да си хване любовник.
              В случая със снимката на принц Филип на млади години просто виждам прилика.
              Наздраве!
              Ами виж и приликата с Хюит.Пиша от телефона и не мога да постна линк,ама ги има снимките в нета. Приликата е потресаваща.Дали е случайна?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                А според мен в случая има типична женска солидарност. Жените никога не признават изневяра. Като вицът за руснака,който заварил жена си на калъп с друг мъж и тя му казала:"Серьожа на мен ли вярваш или на очите си?".
                Женска солидарност можеш да търсиш в коментара ми, където казвам, че при такъв мъж, всяка уважаваща себе си жена трябва да си хване любовник.
                В случая със снимката на принц Филип на млади години просто виждам прилика.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Той и така вече се е бил отказал от длъжността си. Мисля, че е отишъл да си живее спокойно старините в Австралия.
                  Наздраве!

                  П.П. Според мен приликата на Хари с дядо му на младини е по-голяма от тази с Хюйт. Въпрос на виждане и нагласа.
                  А според мен в случая има типична женска солидарност. Жените никога не признават изневяра. Като вицът за руснака,който заварил жена си на калъп с друг мъж и тя му казала:"Серьожа на мен ли вярваш или на очите си?".
                  Last edited by mirodes; 10.11.2022, 17:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                    Мисля, че са за под 100 лева вече тестовете. Лошото е, че дори и хора, които нямат съмнения, може да се изненадат от резултатите.
                    Ще почакам да паднат толкова и за произход и ще си барна едно тестче. Да видя таз хубост неземна откъде съм я наследила
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      И каква полза би имал икономът да си навлече могъщи врагове като кралското семейство. И да не му се случи нищо,то вратите за него като иконом в други аристократични семейства ще са затворени.
                      Той и така вече се е бил отказал от длъжността си. Мисля, че е отишъл да си живее спокойно старините в Австралия.
                      Наздраве!

                      П.П. Според мен приликата на Хари с дядо му на младини е по-голяма от тази с Хюит. Въпрос на виждане и нагласа.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Не са чак толкова чести подобни случаи. Жените си правят сметка, че това може да се разкрие някой ден. Докато ако само изневерява, не я ли хванат в крачка винаги ще има съмнения. Ама надали се омъжват с цел да забременеят от един,а друг да се води баща.
                        При Даяна е било друго-Чарлс изобщо е отказвал да прави секс с нея и тя си е намерила любовник.
                        Тоя учител по езда има доста силно ДНК, щом синът му толкова прилича на него.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          Мисля, че са за под 100 лева вече тестовете. Лошото е, че дори и хора, които нямат съмнения, може да се изненадат от резултатите.
                          Не са чак толкова чести подобни случаи. Жените си правят сметка, че това може да се разкрие някой ден. Докато ако само изневерява, не я ли хванат в крачка винаги ще има съмнения. Ама надали се омъжват с цел да забременеят от един,а друг да се води баща.
                          При Даяна е било друго-Чарлс изобщо е отказвал да прави секс с нея и тя си е намерила любовник.Пък и като принцеса трудно е можела да направи аборт.
                          Last edited by mirodes; 10.11.2022, 17:20.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                            Мисля, че са за под 100 лева вече тестовете. Лошото е, че дори и хора, които нямат съмнения, може да се изненадат от резултатите.
                            Който се доверява, без да проверява - Не може да управлява!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Хайде няма нужда от такова блаженство.Сега поне бързо могат да се проверят как стоят нещата ако някой има съмнения относно бащинството си.Но явно ще е голям удар за всеки мъж да разбере подобно нещо.
                              Мисля, че са за под 100 лева вече тестовете. Лошото е, че дори и хора, които нямат съмнения, може да се изненадат от резултатите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                                Само напомних на аудиторията тук, че докато невежеството е блаженство, то знанието носи тежкото си бреме, което не всеки е готов да носи.
                                Хайде няма нужда от такова блаженство.Сега поне бързо могат да се проверят как стоят нещата ако някой има съмнения относно бащинството си.Но явно ще е голям удар за всеки мъж да разбере подобно нещо.

                                Коментар

                                Working...
                                X