Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът прерастна в пандемия (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Пикът идва след две седмици от поне месец. После идва Ада, щото няма чували, а и тъмнозелените са затворени, та няма кой да ги копа. Абе не им ли писна да говорят едно и също?

иначе аз съм със софийско потекло от 100+ години и сън на село от седмица - и кво, няма да мога да се прибера ли, що? Смях в залата, БХ ще отмени заповедта още в понеделник - все пак той е спасителяр в ръжта
    Да бе. Няма да се спрат докато половин България не станат углавни престъпници. БХ на времето даваше вид на мъжкар и даже съм гласувал за него. Сега е една голяма либерастка путка. Сложи фереджето и само чували и морги бълнува.

Коментар

• Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

Тук те подкрепям с 2 ръце, ще изпия една ракия за твое здраве
      Мачкай тракторе.

Коментар

• Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

Най-вече малкиягоджи. Оня с жълтия скафандър.
        Тук те подкрепям с 2 ръце, ще изпия една ракия за твое здраве

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Щъкат до магазина и аптеката в Лондон
          И във Франция щъкаме, само по следните важни причини
          • до работата и обратно
          • до магазини за професионална дейност или магазини за стоки от първа необходимост
          • теглене на пари
          • до лекар и обратно
          • за помощ на нуждаещи се или гледане на деца
          • на разходка или спорт 1 час до 1 км от дома, с хора от домакинството
          • до съда и обратно
          • за обществено-полезни дейности

Коментар

• Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Защото е пълна с клоуни и смешници...
            Най-вече малкиягоджи. Оня с жълтия скафандър.

Коментар

• Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
              Тази тема защо е в раздел "Отдих и развлечение"?
              Защото е пълна с клоуни и смешници...

Коментар

• Тази тема защо е в раздел "Отдих и развлечение"?

Коментар

• Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

Може и ауспуха на трактора да захапеш

ПП Вчера един чиляк излиза от София към 18,30 и чака 35 мин на КПП. Втори излиза към 21 и чака до 24. И двамата минават с безпроблемни декларации, общо взето не ги и четат. Може би после ще проверяват, не знам.

Отделно според мен трябваше да пуснат свободно несофиянците да си идат по местата. И да не ги пускат обратно за известно време. Така малко ще се облекчи положението в софийските болници, ако е вярно, че сега иде пикът. Малко да се натоварят и в прованса, не може всички в Пирогов.
                  Пикът идва след две седмици от поне месец. После идва Ада, щото няма чували, а и тъмнозелените са затворени, та няма кой да ги копа. Абе не им ли писна да говорят едно и също?

иначе аз съм със софийско потекло от 100+ години и сън на село от седмица - и кво, няма да мога да се прибера ли, що? Смях в залата, БХ ще отмени заповедта още в понеделник - все пак той е спасителяр в ръжта
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

Имам братовчед в Лондон. Говорих оня ден с него. И там е така, няма паника, няма тукашните простотии и диктат. Хората си щъкат, животът си върви. Той даже е сигурен, че е минал вируса с лека кашлица и малко температура за два дни. И е на 56г, не е толкоз млад.
                    Щъкат до магазина и аптеката в Лондон

Коментар

• Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                      ВИЖТЕ В БЕРЛИН КАК СЕ РАЗКАРВАТ ХОРА А МЕДИЙТЕ КАКВО ПОКАЗВАТ
                      Имам братовчед в Лондон. Говорих оня ден с него. И там е така, няма паника, няма тукашните простотии и диктат. Хората си щъкат, животът си върви. Той даже е сигурен, че е минал вируса с лека кашлица и малко температура за два дни. И е на 56г, не е толкоз млад.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Коронавирус: Германия сбърка, а Швеция се оказа права?

https://offnews.bg/dw/koronavirus-ge...gRqgSACNfboC7U

Интересна статия на Дойче Веле..

Коментар

• Нета е залят и от лъжи че пушенето те прави едва ли не сигурна жертва на короната. Гуглето пращи от такива.
                          Фактите обаче са други...
                          Къде го Слабака да им набие канчето на либерастята

Smoking not linked to COVID-19 severity
                          decreased levels of angiotensin converting enzyme 2, the reported host receptor of the virus responsible of COVID-19, are observed in smokers,” the researchers wrote.

https://www.healio.com/primary-care/...id-19-severity

Коментар

• ВИЖТЕ В БЕРЛИН КАК СЕ РАЗКАРВАТ ХОРА А МЕДИЙТЕ КАКВО ПОКАЗВАТ

Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

Коментар

• Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Браво, предпочиташ да умреш от рак на белия дроб, а не от COVID-19
                              Аз съм старомоден и затова да си умра от старомодните ретро болести, не искам да съм в крак с последните здравно - модни тенденции : всички да умират от КОВИД-а

Коментар

• "Тревожен е фактът, че имаме двама пациенти, които вече 34 дни не могат да бъдат изчистени от вируса", подчерта ген. Венцислав Мутафчийски.

На това му се вика мирно съвместно съществуване между организмите.....Вируса е толкова слаб и неактивен, че имунната система не ще да се занимава с него...Кютат си и не щат да се бият....Тва ще да е ...

Къв е тоя...?
                                Хирург, сър....

Коментар

Working...
                                X