Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
    Не виждам, как това може да стане.
    Ще го шитнат.И на всичкото отгоре няма да могат да купят никого.Само сЕди и гледай.
    Life won't wait for you.

Коментар

• Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Суарез ще бъде продаден в понеделник.Не го бройте него.
      Не виждам, как това може да стане.
      The weak are meat and the strong do eat.

Коментар

• Суарез ще бъде продаден в понеделник.Не го бройте него.
        Life won't wait for you.

Коментар

• Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
          В нормалния ми отбор и аз така ги виждам нещата, но в този без смените съм принуден да я използвам днес или утре сутринта, защото с оглед на програмата взех трима от челси за първите 2 кръга и няма да ми се получи добре този кръг, ако реша да я запазя за края на трансферния прозорец... Много ме мъчи въпроса Суарез или Стъридж за отбора без смени
          e, aз ще си чакам да мине трансферния прозрец, дори и с цената на 1 кръг. Суарез или Стъридж е сложен въпрос, но с оглед цената на двамата, цигането май е по-добрата опция, особено ако вярваш в Ливера, а ти си си по дифолт фен А и така ще ти останат кинти за други покупки, че 2 милки са си 2 милки.
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            следващата седмица ще се играе с уайлда - няма начин
            В нормалния ми отбор и аз така ги виждам нещата, но в този без смените съм принуден да я използвам днес или утре сутринта, защото с оглед на програмата взех трима от челси за първите 2 кръга и няма да ми се получи добре този кръг, ако реша да я запазя за края на трансферния прозорец... Много ме мъчи въпроса Суарез или Стъридж за отбора без смени
            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

Коментар

• Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Тук малко сексистко ми се струва.

Мъжете правят отборче и играят.
              А женската половина от инвеститолите какво правят ?
              Предлагам да спретнем мажоретен състав в подкрепа на футболния.
              Лигата беше отворена за всички.Дамите не се отзоваха.
              Life won't wait for you.

Коментар

е, как кой - феновете на манчестър - ако не им върже за победа на любимия отбор, поне да вземат 6 точки (т.е. 10 с бонусите и спасяванията) от филе миньонът във фентъзито. Хеджират риска един вид

Не се бях сетил за такъв вариянт.
                Life won't wait for you.

Коментар

• Едно 9 милиона ще му сложат цена.Минимум.
                  Life won't wait for you.

Коментар

E кoй ще го купува като очаква да му вкарат 2-3 гола? Все едно аз да си купя Суарез и да го сложа капитан в следващите 3-4 кръга
                    е, как кой - феновете на манчестър - ако не им върже за победа на любимия отбор, поне да вземат 6 точки (т.е. 10 с бонусите и спасяванията) от филе миньонът във фентъзито. Хеджират риска един вид
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Тук малко сексистко ми се струва.

Мъжете правят отборче и играят.
                      А женската половина от инвеститолите какво правят ?
                      Предлагам да спретнем мажоретен състав в подкрепа на футболния.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

Коментар

• Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                        Още не са го добавили... а те и без това чукотките няма да имат мач този кръг
                        следващата седмица ще се играе с уайлда - няма начин

Коментар

• Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Аз пък очаквам Миньолетчо да е купуван...все пак се очаква "Опълченците на Анфийлд" да не пуснат повече от 2-3 гола
                          E кoй ще го купува като очаква да му вкарат 2-3 гола? Все едно аз да си купя Суарез и да го сложа капитан в следващите 3-4 кръга
                          Life won't wait for you.

Коментар

Етов още го няма.Подозирам, че масово ще бъде купуван.
                            Аз пък очаквам Миньолетчо да е купуван...все пак се очаква "Опълченците на Анфийлд" да не пуснат повече от 2-3 гола

Коментар

Ето'о, ако не е в размазана форма от кавказките нефтени полета, гаранция е първи избор, особено ако го няма Торес. Нито Лукаку, нито Ба имат и на 40% от качествата му. Колко го дават у фентъзито?
                              Още не са го добавили... а те и без това чукотките няма да имат мач този кръг
                              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

Коментар

• Етов още го няма.Подозирам, че масово ще бъде купуван.
                                Life won't wait for you.

Коментар

Working...
                                X