Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
    една песен

Gary Moore - Still Got The Blues - http://www.youtube.com/watch?v=siM5J...ture=endscreen

• Lelq
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Зависи от кво ще мре. Ако е от "малката смърт", сигурно ще остане доволен. А щом ме оприличаваш на кърлеж, явно съвсем ди се стресняла саква болезнь, ще ти допренеса. Така и трябва.
    Напрегна ме и ще съм като тетива . Надявам се тремора да спре , за да е точен мерника

Напиши коментар:

• Lelq
    replied
    Да черпя мойто си , пък и вие ще намажете , да държи влага до довечера че трябва да да изляза да купувам фрак . Тоя дето имам , прояден от молци

https://m.youtube.com/watch?v=MYcZ6s3z1jg

При мен всеки спомен е свързан с емоция и са лесни за вадене от шкафа . А и колкото по - силна е тя , толкова по- ярки са те и ги изживявам все едно са сега . С всичките му дребни детайлчета . Смятам , че въобще не ми се кривят във времето . Ако нещо не е предизвикало емоция , не си е струвало и е заличено . По скоро , въобще не се е превърнало в спомен . Няма се пълня с боклук, я ! Трябва да има място само за стихийни спомени . Аз съм естет

Напиши коментар:

• R1a1
    replied
    Кърлежът не е от паякообразните, нека биоложката подтвърди.

А и не си спомням - откъде те писаха паяк?
    Нерде трамвай, нерде паяк?

Напиши коментар:

• Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Ще съм като луксозен , погребален агент с неустоим чар /заради блясъка в очите/ , направо да му е кеф на човек да мре при мен .
    Наздраве , инсект .

Докато сме на тема снимки , да питам - що все те представят като паяк и висиш паяжини навсякъде , като на снимката си е жив кърлеж ? Според некомпетентното ми мнение

Бавиш се ти
    Зависи от кво ще мре. Ако е от "малката смърт", сигурно ще остане доволен. А щом ме оприличаваш на кърлеж, явно съвсем ди се стресняла саква болезнь, ще ти допренеса. Така и трябва.

Напиши коментар:

• R1a1
    replied
    Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

Изкривяването на спомена се случва не рядко.
    Най-дълготрайно верните спомени са тези за миризма, аромат.
    Колкото по-малко аналитичен апарат на мозъка е включен във възприятието, толкова по-малко вероятно е да се изкриви като факт от миналото.

​​​​​​Е, и най-трудно е, съответно, да възпроизведеш съзнателно спомен за отдавна усетен характерен аромат. Почти винаги е спрегнат с други впечатления от този момент. Ако другите впечатления се възпроизведат реално, изплува, може би, и силният спомен на аромата за две-три секунди.
    Last edited by R1a1; Днес, 13:34.

Напиши коментар:

• Lelq
    replied

Дрескодът е ясен - черен фрак, черна папионка, черни шпицарки на бос крак, черен цилиндър, черен израз на лицето, черни помисли в душата, червена значка на кръвонабирател, закачена на ревера. Блясъкът в очите - според индивидуалните особености на характера. Наздраве, лельо Мравке!
    Ще съм като луксозен , погребален агент с неустоим чар /заради блясъка в очите/ , направо да му е кеф на човек да мре при мен .
    Наздраве , инсект .

Докато сме на тема снимки , да питам - що все те представят като паяк и висиш паяжини навсякъде , като на снимката си е жив кърлеж ? Според некомпетентното ми мнение

Бавиш се ти
    Last edited by Lelq; Днес, 13:25.

Напиши коментар:

• R1a1
    replied

Ако ги изрече , не са ли осъзнати ?
    Изкривяването на спомена се случва не рядко. Доказвали ми са го с мои спомени, като ми наврат факта под носа.
    Но дотогава си сигурен в спомена си.

Затова, и не само за това, винаги оставям 1 до 5 процента несигурност у себе си, и некои хора, които не ме познават достатъчно добре, се възмущават от това.

Напиши коментар:

• Lelq
    replied
    Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

Не бе, Зарко беше дал някакъв фотонатюрморт "Закуска" от кухнята си, както каза.

Той включваше приятно лъщящ на масата метален полиран чайник, в изпъкналата част на който се събираше в отражение част от кухнята, със снимащия в това число.
    Предполагам, че снимащият е бил свикнал с изгледа на/в този чайник и зрителният му апарат го е изключил от запомняне и осъзнаване.

Не помня фигурата, отразена в чайника, да беше полугола. Може би защото като мъж не се интересувам от мъже.
    Това може да са подсъзнателни щения на tnm, леко изкривили давния (или дивния) ѝ спомен.
    Но ако каже, че е бил полугол отдолу, със сигурност 95% това са неосъзнати мечти у нея.
    Ако ги изрече , не са ли осъзнати ?

Напиши коментар:

• tnm
    replied

Това е целта. Да вампиряса и да ви подгони из кръчмата с кръвясали очи, с източени, наточени зъби и с подострени нокти. Докато ви гони, аз ще ви прибирам пиенето. Защото ние сме в комбина. А на съмване, кога се укроти, ще я прибера в килера да събира сили. До следващата нощ. Заповедайте в най-убавата нощна кръчма!
    Хайде сега, приказки от 1001 нощ ... или от Брам Стокър. Колкото и да съм вампирясала, няма как да забравя, що съм у Кръчмата и да те оставя да си къркаш пиенето на спокойствие.
    Наздраве, Мрънкало!

Напиши коментар:

• R1a1
    replied
    Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    За забавление и за сведение на интересуващите се /като теб/ - аз полуоблечен снимки НЕ правя
    Не бе, Зарко беше дал някакъв фотонатюрморт "Закуска" от кухнята си, както каза.

Той включваше приятно лъщящ на масата метален полиран чайник, в изпъкналата част на който се събираше в отражение част от кухнята, със снимащия в това число.
    Предполагам, че снимащият е бил свикнал с изгледа на/в този чайник и зрителният му апарат го е изключил от запомняне и осъзнаване.

Не помня фигурата, отразена в чайника, да беше полугола. Може би защото като мъж не се интересувам от мъже.
    Това може да са подсъзнателни щения на tnm, леко изкривили давния (или дивния) ѝ спомен.
    Но ако каже, че е бил полугол отдолу, със сигурност 95% това са неосъзнати мечти у нея.

Напиши коментар:

• tnm
    replied

Добра нощ , Кръчма !

Инсект , гледам голямо пълнолудие се облещило и да ти напомня , че кака ти вампирясва , периодично . Та , за вещи жени , като нея , по ефикасно е не да я катериш на кол , а първо да го забиеш в сърцето, щото лесно няма се даде Пък после лесна , където искаш , там я катериш
    Шъ мъ извиняваш , tnm Наздраве !
    Предателка. Грам женска солидарност няма в теб
    Наздраве, Lelq!

П.П. Пак ме разсмя с глас и до сълзи. Слагам този ти коментар до бисерите за чукането, паяжините и Португалията.

Напиши коментар:

• Trakatrak
    replied

Свърши глада Ще яде !!!

Има ли специален дрескод ? Или е достатъчно да нося себе си и да седна на масата Може би да подостря маникюра ?
    Наздраве , инсект !
    Дрескодът е ясен - черен фрак, черна папионка, черни шпицарки на бос крак, черен цилиндър, черен израз на лицето, черни помисли в душата, червена значка на кръвонабирател, закачена на ревера. Блясъкът в очите - според индивидуалните особености на характера. Наздраве, лельо Мравке!

Напиши коментар:

• tnm
    replied
    Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

Все си казвах, че няма причини, за да си ми толкова антипатична. Вече си изясних нещата.

За забавление и за сведение на интересуващите се /като теб/ - аз полуоблечен снимки НЕ правя /всичко по мен си е МОЕ и нищо не съм взел на заем от теб - най-малко!/. Остана да си запишеш И ТАЯ подробност, както и да направиш изводите си за майтап на околните - както се казва.

Прекалено съм въздържан, за да ти напомня един израз на Любо Пенев. Намеквам ти за него, ако си го случайно забравила.
    Не го преживявай. Антипатията, както и симпатията са нормални човешки чувства. В случая по отношение на теб, не бих казала, че се радваш на взаимност. Защото смятам, че подхранването и поддържането на неприязън към някого или нещо, изисква усилия и търпи загубата на жизнена енергия.

По другата част на коментара ти, свързан със снимката, ще споделя, че никога не мия ръцете си когато са чисти - т.е. не се оправдавам когато съм сигурна в думите си. За майтапа с околните и теб специално ..., ще си направя кертик на стената.
    Наздраве!

П.П. Изразът на Любо Пенев почти всякога е актуален, но сега сме сезонът на таратора, добре се въздържа да го употребиш.

Напиши коментар:

• Lelq
    replied
    Сега покрай снимките и голотиите се сетих , че аз като почна много да приказвам и се уливам . Постоянно се нуждая от лигавник и от време на време шамар . Имам един приятел , дето в махалата му викаме Каспър и се сетих , че май не ме разбра , като говорихме по телефона . Сега звъннах - не вдига . Май е сърдит . Дано поне прочете смса и просто да е бил зает или да не е чул звъненето .
    Щото много готин , ама усмихнат

Напиши коментар:

Working...
X