Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• ем ай ивъл / йес ай ем
    металика група
    наздрав
    ае

Коментар

• Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

Ех!

Къде отиде червеното бельо, къде отидоха мечтите? <плач плач плач>
      Никъде. Стои си на мястото в скрина и чака момента, когато ще влезе в употреба.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Аз съм фаворит, бе! Не като теб, уж на трети челен коловоз, пък там забравен. Влакът ти тръгва еднъжки годишно и пристига на гара Дръжки*. А тангото го избегвам само що се не знае кого ще настъпа отзаде.
        Тия отзаде, не ги мисли. Да се оправят и дагледат напреде Освен, ако друго не те притеснява

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Аз бех първа Се надяваме , ремонта да е успешен. Не дадоха гаранция Ма и това влиза в чара - неизвестността
          Наздраве , tnm !
          Твоят е бил текущ, а голяма част от мъжката клиентела се нуждае от основен.
          Наздраве!
          Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Не, бре!!!! Нали знаеш, че с теб под един покрив не моем издържа /освен у Кръчмата, щот там сме в опиянение/. Седи си кротко, не смятам да ти нарушавам спокойствието.
            Наздраве, Мрънкало!
            Ех!

Къде отиде червеното бельо, къде отидоха мечтите? <плач плач плач>

Коментар

А така, подкокоросвай го, пък като скокне и ще се сгъне. Па може се и лъзне. Че и разчекне.
              Тамън ! Ще впечатли дамите с някоя нова позиция
              А ти ще му завидиш. ..

Коментар

Мале, малеее! Смятам, че кога Колето носи кафе машината на поправка, ще трябва да откара там и част от клиентелата на Кръчмата. Имат належаща и неотложна нужда от основен ремонт.
                Наздраве!
                Аз бех първа Се надяваме , ремонта да е успешен. Не дадоха гаранция Ма и това влиза в чара - неизвестността
                Наздраве , tnm !

Коментар

Дал не си постъпила у частна психарушка кат псилеля, та набираш клиентела сред най-вразумените клиенти, макар и леко размътени от ментетата на Колча?
                  Не, бре!!!! Нали знаеш, че с теб под един покрив не моем издържа /освен у Кръчмата, щот там сме в опиянение/. Седи си кротко, не смятам да ти нарушавам спокойствието.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Last edited by tnm; 11.06.2019, 15:59.
                  Мечо

Коментар

Аз съм фаворит, бе! Не като теб, уж на трети челен коловоз, пък там забравен. Влакът ти тръгва еднъжки годишно и пристига на гара Дръжки*. А тангото го избегвам само що се не знае кого ще настъпа отзаде.
                    От железничарско потекло съм. На това му се казваше и "глух коловоз". Изборът на думата зависи от посоката, в която се движи съставът и от целта на придвижването му.

Коментар

Надай се ти ! 4i40 е стратег!
                      Прави крачка - две назад, да види картинката с претендентите. Огънят, клада или жарава е и после ще отвее разни бъчонки с потник и плаж в Поругалия А кака е уверена и за това не се притеснява от танца , а се наслаждава. Танго е това! Страсти! Не чай!

Добро утро Кръчма! И страхотен ден!
                      Стратег бил! Една дюлевка не почерпи до днес, каква му е стратегията? - Суха! И трезва. И скучна.

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

Добро утро !
                        Тарантул претендент....или конкурент ...??? Оксиморон !!!
                        За какви таквиз усещания му пишеш на Дъртото - страстите при него са неволи
                        За танго ич не му споменавай, че пу-пу да не чуе дявола, ще се спомине от напрежението в краката.....

Наздраве !

Коментар

Може, пък да живне и да я покани на танц, грабвайки я и ти да си останеш само с вестника и стратегиите под мишка Стига пили чай! Лято е! Време за бира и танци ! За куражлиите , умните , красивите ...

Наздраве , 4i40!
                          А така, подкокоросвай го, пък като скокне и ще се сгъне. Па може се и лъзне. Че и разчекне.

Коментар

Мале, малеее! Смятам, че кога Колето носи кафе машината на поправка, ще трябва да откара там и част от клиентелата на Кръчмата. Имат належаща и неотложна нужда от основен ремонт.
                            Наздраве!
                            Дал не си постъпила у частна психарушка кат псилеля, та набираш клиентела сред най-вразумените клиенти, макар и леко размътени от ментетата на Колча?

Коментар

• Мале, малеее! Смятам, че кога Колето носи кафе машината на поправка, ще трябва да откара там и част от клиентелата на Кръчмата. Имат належаща и неотложна нужда от основен ремонт.
                              Наздраве!
                              Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

Начи, да клъвнеш някой ти идва отвътре...
                                Щом не е нарочно, ти е простено !

Пий една бира от мен !
                                Наздраве !
                                Така, така.
                                Май е така, като се гледам в сравнение с другите.

Но пък... форумните събития не трябва да се вземат много присърце.
                                В лично общуване съм "по-мирен" и благ, що ли. При лично общуване повечето хора странят от крайни преки критики и муа влизам тук също.
                                Това е и малко двулично, но е и някакъв начин на запазване на обще житието по-приемливо... а пък и животът е по-шарен, отколкото сме склонни да приемем фежедневието.

Затова във форума - с рогите напрйечь!
                                Нищо лично ​​​​​​

​​​​​​​Пък отсрещната страна може да каже "Немой с рого!", както е във вица.
                                Last edited by eta orel; 11.06.2019, 14:14.

Коментар

Working...
                                X