Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Тъй, де. На теб маниера ти на забавление е такъв, а на нас с Lelq - онакъв. Няма лошо в това всеки да се докарва във виртуала както му харесва, ама не смятам, че с теб сме си чак толку близки, да та си позволяваш да ни квалифицираш.

Щото, това което е позволено на Юпитер /4i40, Арахната, Безимен, Преци, Грую, Начев и някои други/ не е позволено на бика /majnata/.
    Наздраве, чужденеций!
    с констатациите почна ти , ако не си спомняш да ти припомня ... колкото до групата ви на "богоизбраните", дето всичко ви е позволено , бОли ме сапа на мотиката ......"Наздраве" !

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Старо куче медалист си ти.

[ATTACH=CONFIG]n3478905[/ATTACH]

Кристал в днешно време снимката съм я правил преди 3- 4 години Младежи пак се събират, както и на шадраваните на Народния

Е, то сега си е нещо нормално. Парковете са пълни с бираджии. А навремето прибираха, ако поркаш на обществени места.

Коментар

• Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

Амииии - трезвеник?!
        Може, ама само в цифров вид
        Иначе, ..... аналогово ближем рани и употребяваме. Яко!
        че да направим относително поносима
        непосилната лекота на битието!

Признавам ти, че потърсих снимка на стария Орфей в лост българиа, че да знаят младите, къде се е раждала ... надеждата!
        Не намерих.
        Надеждата е хубаво нещо!
        Дори яловата.
        Аз още тогава си знаех (без капчица колебание), че е ялова.
        Такава си и остана.

Кат Чиче търся дива шофьорка за забегване, ма сега веке повече предпочитат заведенията и теца.

Да, няма. а съм виждал снимка на Орфея, дали като картичка ила в списание някое. Има я само отсрещната страна със залата.

Коментар

Амииии - трезвеник?!

Признавам ти, че потърсих снимка на стария Орфей в лост българиа, че да знаят младите, къде се е раждала ... надеждата!
          Не намерих.
          Надеждата е хубаво нещо!
          Дори яловата.
          Такава си и остана.

Кат Чиче търся дива шофьорка за забегване, ма сега веке повече предпочитат заведенията и теца.

Хер , надеждата умира последна! Тоест с човека ! Та, няма как да е ялова!

Ако не си комплектован с въоръжени адашки, може и да се освободя. Предпочитам свеж въздух и мечки в гората. Ма е малко офроуд и не знам дали ще ти допадне или ще се метнеш на парното

Коментар

... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...
            Snowy White ---- Midnight Blues

Наздраве!
            Прекрасно лято!
            Планирайте и изживейте поне един среднощен блус!
            Нежен, обсебващ, протяжен, обречен, живототворен ...

Ей , Хер! Много яко пожелание! Да не забравиш и ти да планираш и да го изживееш! Блусът и лятото. Пък що не и да е безкрайно, въпреки сезоните

пп. Не знаех, че имало по - тъмен ъгъл и от моят

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Начко, къде изпадна, бе човек. Решихме, че си се поучил от неволите на онова дъртото Чиче и си станал трезвеник. Споко, имаш време докато достигнеш неговата света възраст.
              Амииии - трезвеник?!

Не намерих.
              Надеждата е хубаво нещо!
              Дори яловата.
              Такава си и остана.

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Феята беше позападнала покрай шума от Цариградско. Беше място за срещи, а не за сбирки. Барът под ресторан Ропотамо пък беше за тежкари пияндета. Разправят, че един от махалата, наследил американска леля, пръснал там към два бона за една вечер. Имаше популярен ресторан в къпалнята *Република* Останали са ми неизличими и неизлечими спомени от там. Синьото стана място за сбирки поради централното място, бирата с картофки и джагите. Там се събираха всякви. Докато Орфея сърбинът го разработи по югославски тертип. Там се зароди градската десница. После Витошка, Кристал и Кравай дръпнаха стилягите, гъзарите и пънкарите. Но Орфея беше първия младежки център, който бодеше очите на секретарите. Отсреща му се провеждаха конгресите на БКП и затваряха достъпа за седмица. Пък и Първо районно беше наблизо.
                Старо куче медалист си ти.

Click image for larger version

Name:	9590850Z.jpg
Views:	4
Size:	61.1 КБ
ID:	3478905

Кристал в днешно време снимката съм я правил преди 3- 4 години Младежи пак се събират, както и на шадраваните на Народния

Attached Files

Коментар

... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...

Наздраве!
                  Прекрасно лято!

Начко, къде изпадна, бе човек. Решихме, че си се поучил от неволите на онова дъртото Чиче и си станал трезвеник. Споко, имаш време докато достигнеш неговата света възраст.

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

И сладкарница Феята и след това Синьото ,
                    Амин
                    Феята беше позападнала покрай шума от Цариградско. Беше място за срещи, а не за сбирки. Барът под ресторан Ропотамо пък беше за тежкари пияндета. Разправят, че един от махалата, наследил американска леля, пръснал там към два бона за една вечер. Имаше популярен ресторан в къпалнята *Република* Останали са ми неизличими и неизлечими спомени от там. Синьото стана място за сбирки поради централното място, бирата с картофки и джагите. Там се събираха всякви. Докато Орфея сърбинът го разработи по югославски тертип. Там се зароди градската десница. После Витошка, Кристал и Кравай дръпнаха стилягите, гъзарите и пънкарите. Но Орфея беше първия младежки център, който бодеше очите на секретарите. Отсреща му се провеждаха конгресите на БКП и затваряха достъпа за седмица. Пък и Първо районно беше наблизо.

Коментар

• ... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...

Наздраве!
                      Прекрасно лято!

Коментар

Кирията до Дивото ще ми дойде малко дълга. Благородно ще отстъпя тази радост на Lelq.
                        Наздраве!
                        Стиснатото е особено осторожно в спестовността. Така трябва! Бюджета да се държи със здрава ръка. За врата да се държи.

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Тц! Едно съм заета, второ адашката е въоръжена
                          Нема лошо. Ние обичаме да гледаме женски бой. Добре въоръжен.

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Е, от един път ли ви стреснаха ?
                            Не! 1989 им дадоха надежда, че ше се оправят работите и по акълиите като видяха, че ще се оправяме, набързо забегнаха. Що оправянето у нас го има само в превратен смисъл. Иначе към 1980 г. решиха да ни поразгонят и забраниха сбирките там. Но това бе от ден до пладне.

Коментар

• Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

Таа - откъде е сигурна за "проекта" - ума ми не го побира... То са биле проекти, опити, практика, корекции, нови пространствени позиции и така...

За тия "проекти" - откъде ли се черпи информация, защото крайният резултат едва ли дава информация от кога точно датира "проектът"..., а още по-малко пък - КОЙ точно е "проектантът" с най-голямо участие...
                              От изворът - черпи . Не е имало опити и корекции . Изворът тамън е текнал и са го уловили в чешма

Коментар

Кирията до Дивото ще ми дойде малко дълга. Благородно ще отстъпя тази радост на Lelq.
                                Наздраве!
                                Тц! Едно съм заета, второ адашката е въоръжена

Коментар

Working...
                                X