Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
    ... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...
    Snowy White ---- Midnight Blues

Наздраве!
    Прекрасно лято!
    Планирайте и изживейте поне един среднощен блус!
    Нежен, обсебващ, протяжен, обречен, живототворен ...

Ей , Хер! Много яко пожелание! Да не забравиш и ти да планираш и да го изживееш! Блусът и лятото. Пък що не и да е безкрайно, въпреки сезоните

пп. Не знаех, че имало по - тъмен ъгъл и от моят

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Начко, къде изпадна, бе човек. Решихме, че си се поучил от неволите на онова дъртото Чиче и си станал трезвеник. Споко, имаш време докато достигнеш неговата света възраст.
      Амииии - трезвеник?!
      Може, ама само в цифров вид
      Иначе, ..... аналогово ближем рани и употребяваме. Яко!
      че да направим относително поносима
      непосилната лекота на битието!

Признавам ти, че потърсих снимка на стария Орфей в лост българиа, че да знаят младите, къде се е раждала ... надеждата!
      Не намерих.
      Надеждата е хубаво нещо!
      Дори яловата.
      Аз още тогава си знаех (без капчица колебание), че е ялова.
      Такава си и остана.

Кат Чиче търся дива шофьорка за забегване, ма сега веке повече предпочитат заведенията и теца.

Коментар

Феята беше позападнала покрай шума от Цариградско. Беше място за срещи, а не за сбирки. Барът под ресторан Ропотамо пък беше за тежкари пияндета. Разправят, че един от махалата, наследил американска леля, пръснал там към два бона за една вечер. Имаше популярен ресторан в къпалнята *Република* Останали са ми неизличими и неизлечими спомени от там. Синьото стана място за сбирки поради централното място, бирата с картофки и джагите. Там се събираха всякви. Докато Орфея сърбинът го разработи по югославски тертип. Там се зароди градската десница. После Витошка, Кристал и Кравай дръпнаха стилягите, гъзарите и пънкарите. Но Орфея беше първия младежки център, който бодеше очите на секретарите. Отсреща му се провеждаха конгресите на БКП и затваряха достъпа за седмица. Пък и Първо районно беше наблизо.
        Старо куче медалист си ти.

Click image for larger version

Name:	9590850Z.jpg
Views:	4
Size:	61.1 КБ
ID:	3478905

Кристал в днешно време снимката съм я правил преди 3- 4 години Младежи пак се събират, както и на шадраваните на Народния

Attached Files

Коментар

• Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          ... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...

Наздраве!
          Прекрасно лято!

Начко, къде изпадна, бе човек. Решихме, че си се поучил от неволите на онова дъртото Чиче и си станал трезвеник. Споко, имаш време докато достигнеш неговата света възраст.

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

И сладкарница Феята и след това Синьото ,
            Амин
            Феята беше позападнала покрай шума от Цариградско. Беше място за срещи, а не за сбирки. Барът под ресторан Ропотамо пък беше за тежкари пияндета. Разправят, че един от махалата, наследил американска леля, пръснал там към два бона за една вечер. Имаше популярен ресторан в къпалнята *Република* Останали са ми неизличими и неизлечими спомени от там. Синьото стана място за сбирки поради централното място, бирата с картофки и джагите. Там се събираха всякви. Докато Орфея сърбинът го разработи по югославски тертип. Там се зароди градската десница. После Витошка, Кристал и Кравай дръпнаха стилягите, гъзарите и пънкарите. Но Орфея беше първия младежки център, който бодеше очите на секретарите. Отсреща му се провеждаха конгресите на БКП и затваряха достъпа за седмица. Пък и Първо районно беше наблизо.

Коментар

• ... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...

Наздраве!
              Прекрасно лято!

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Кирията до Дивото ще ми дойде малко дълга. Благородно ще отстъпя тази радост на Lelq.
                Наздраве!
                Стиснатото е особено осторожно в спестовността. Така трябва! Бюджета да се държи със здрава ръка. За врата да се държи.

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Тц! Едно съм заета, второ адашката е въоръжена
                  Нема лошо. Ние обичаме да гледаме женски бой. Добре въоръжен.

Коментар

Е, от един път ли ви стреснаха ?
                    Не! 1989 им дадоха надежда, че ше се оправят работите и по акълиите като видяха, че ще се оправяме, набързо забегнаха. Що оправянето у нас го има само в превратен смисъл. Иначе към 1980 г. решиха да ни поразгонят и забраниха сбирките там. Но това бе от ден до пладне.

Коментар

• Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

Таа - откъде е сигурна за "проекта" - ума ми не го побира... То са биле проекти, опити, практика, корекции, нови пространствени позиции и така...

За тия "проекти" - откъде ли се черпи информация, защото крайният резултат едва ли дава информация от кога точно датира "проектът"..., а още по-малко пък - КОЙ точно е "проектантът" с най-голямо участие...
                      От изворът - черпи . Не е имало опити и корекции . Изворът тамън е текнал и са го уловили в чешма

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Кирията до Дивото ще ми дойде малко дълга. Благородно ще отстъпя тази радост на Lelq.
                        Наздраве!
                        Тц! Едно съм заета, второ адашката е въоръжена

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

Тъй, тъй.....
                          А аз едва се крепях под масата....
                          Нооо, Дъртофан е бил в авангарда на движението на хипитата и протестърите ( по нашенски - хъшовете....дето са протестирали с количеството на бирата изпита против властта...)

Наздраве !

пп Мене ме тряснаха изодзад и колата ще ме напуска.....Мъка ... сега трябва да купувам друга....Разправия със застрахователи, оценки, щети, разправииии....

пп Трябва ми шофьорка да ме закара до вилата ( без преспиване)...Намеци не правя, че сега като се юрнат едни юнаци да предполагат какво искам да напиша....мани, мани....
                          4i40, викай такси, ако още не си! Заета съм

Коментар

Соцпуберите се събирахме там. С надежда, че животът ще бъде по-хубав заради нас. Разпръснаха ни.
                            Е, от един път ли ви стреснаха ?

Коментар

Добро утро, Кръчма!

Аз тогава още не съм била даже в проект Ама съм чувала, че ходели страхотни хора - луди и цветни и тук там и по някое дете

Шарена и усмихната седмица , Кръчма!

Таа - откъде е сигурна за "проекта" - ума ми не го побира... То са биле проекти, опити, практика, корекции, нови пространствени позиции и така...

За тия "проекти" - откъде ли се черпи информация, защото крайният резултат едва ли дава информация от кога точно датира "проектът"..., а още по-малко пък - КОЙ точно е "проектантът" с най-голямо участие...

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

Добре сме..
                                Мен само ме болят жилите на врата от камшика....Шъ съ оправя.

Наздраве !

пп караш ли колата....
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

Коментар

Working...
                                X