Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Аз пък ходих в гората и видях мечка

Click image for larger version

Name:	2019-06-15 16.05.36.jpg
Views:	1
Size:	3.6 КБ
ID:	3478251
    Last edited by Lelq; 15.06.2019, 16:32.

Коментар

• Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Здравейте бре Сладури

Гледам кръчмата отворена, викам си чакай да надникна,че бая време мина от как не съм влизал...

същите стари муцуни виждам, и ме радва, че сте живи и здрави.

Аз поизлязох от играта, с друго се занимавам сега и ми свърши свободното време, ама човек като има желание.

айде да почерпите сега , а пък аз като се върна .....

пътувам към страната на изгряващото слънце и дремя по летищата.

сполай ви!!!

Ако има пиине и иедене ше идвам редовно

Колчо Саке че ти нося

На другите - сапоро биричка, че е скъпо там да го ева.
      Наздраве!

Коментар

• Здравейте бре Сладури

Гледам кръчмата отворена, викам си чакай да надникна,че бая време мина от как не съм влизал...

същите стари муцуни виждам, и ме радва, че сте живи и здрави.

Аз поизлязох от играта, с друго се занимавам сега и ми свърши свободното време, ама човек като има желание.

айде да почерпите сега , а пък аз като се върна .....

пътувам към страната на изгряващото слънце и дремя по летищата.

сполай ви!!!

Ако има пиине и иедене ше идвам редовно

Колчо Саке че ти нося

На другите - сапоро биричка, че е скъпо там да го ева.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Свежарките, които сме посещавали "Орфея" срещу зала Универсиада, помним фалшивата мелба на сърбина, управител на кафе-сладкарницата. Сметанов сладолед залят с какаово гоарчиво-сладникаво сиропче. Постно, но много вкусно.

И аз там, ама в Неделя, ядох сладолед. Много вкусен, ама бързо се топеше, че беше една жега
          Наздраве!

Коментар

• Свежарките, които сме посещавали "Орфея" срещу зала Универсиада, помним фалшивата мелба на сърбина, управител на кафе-сладкарницата. Сметанов сладолед залят с какаово гоарчиво-сладникаво сиропче. Постно, но много вкусно.

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Не изглежда страшна Ама нещо мамиш! Пише, че е мотика с дръжка, ама за размер - нищо

Извинявай , наистина ще заспя . Утре ще даваш обяснения . Тъкмо цяла нощ имаш да измислиш версията, що са забравили номера на мотиката Лека
              не пишат номера , щот да не се плашиш ...

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                Не изглежда страшна Ама нещо мамиш! Пише, че е мотика с дръжка, ама за размер - нищо

Извинявай , наистина ще заспя . Утре ще даваш обяснения . Тъкмо цяла нощ имаш да измислиш версията, що са забравили номера на мотиката Лека

Коментар

• Click image for larger version

Name:	15510-motika-s-drajka-struc--150h330-mm-.jpeg
Views:	1
Size:	2.3 КБ
ID:	3478094
                  Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Да нямаш режим на водата?
                  Ако не ме държиш жадна, може пък и да копам Дай тая мотика , да видя каква е
                  https://www.onlinemashini.bg/motika-...h330-mm-/37769

Коментар

• Ще заспя , ама утре ще ме информираш още за могиките .
                    Красиви сънища, Кръчма!

Коментар

ъхъ , у виртуалния ти свят мое да е тъй ......ама у реалнио мотиката е 8и номер и водата е топла ...ако я има въобще ...
                      Да нямаш режим на водата?
                      Ако не ме държиш жадна, може пък и да копам Дай тая мотика , да видя каква е

Коментар

Аз като жена, нямам много голяма пространствена интелигентност и не мога да си представя пет декара малко или много е И за първи път чувам , че мотиките имат номерация Обаче, бинаги мога да ти намеря багер да изкопаеш с него, докато си пия студена биричка , викам ти наздраве, на всяко кръгче и те наблюдавам Даже и за теб ще взема биричка, за края на реда

Брей, хитрец!
                        ъхъ , у виртуалния ти свят мое да е тъй ......ама у реалнио мотиката е 8и номер и водата е топла ...ако я има въобще ...

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Вратата на банята има ли ключалка? Аха, имало. Малейййй...
                          Няма да казваш какво си видял, че ще ти смета паяжината , над масата ми

Коментар

лелче , за тебе и за тънъмъто имам цяр ... пет декара царевица и по една мотика 8и номер ... питието ша е топла вода на края на реда от двесте метра ... след таз терапия ше сте кат сърнички ...
                            Аз като жена, нямам много голяма пространствена интелигентност и не мога да си представя пет декара малко или много е И за първи път чувам , че мотиките имат номерация Обаче, бинаги мога да ти намеря багер да изкопаеш с него, докато си пия студена биричка , викам ти наздраве, на всяко кръгче и те наблюдавам Даже и за теб ще взема биричка, за края на реда

Брей, хитрец!

Коментар

Къде ми е студеното питие за наздраве?

Прави сте, да няма! Една глъка и Морфей ме е завлякъл, за царските крачка
                              Наздраве на пиещите!
                              лелче , за тебе и за тънъмъто имам цяр ... пет декара царевица и по една мотика 8и номер ... питието ша е топла вода на края на реда от двесте метра ... след таз терапия ше сте кат сърнички ...

Коментар

що бе , да изтриеш гърба / и не само / ли ....
                                През ключалката ще му е трудно да го свърши. Освен, ако не е прихванал нещо магическо от tnm

Коментар

Working...
                                X