IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


    Що пък точно три уши? Що за фантазия? Нямаше ли да е по-изискано (например) да са три "очи"?
    Не ги разбирам тия неща аз, затова питам...
    Защото природата дава това, което ти е нужно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Аз нали та пратих при украинските граничарчета? Да им носиш вода и патрони. И да служиш за цел на руските мерачи, що си по-обемна и мургавелка, та ще се оконтуриш добре на фона на белите брезички. На дезертьор ли ми се правиш? А дисцип, де! Земай си пушкалата и бегом при чернобилската централа. И като се върнеш от войната, поне три уши да имаш. За да слушкаш повече. Наздраве, Дрънпослушке!

      Що пък точно три уши? Що за фантазия? Нямаше ли да е по-изискано (например) да са три "очи"?
      Не ги разбирам тия неща аз, затова питам...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Обиждаш. Записах това ти действие в дългосрочната си памет и сега замислям пъклени планове за отмъщение. Па може и някоя карма те застигне. Ефекта на бумеранга никой не го е отменял. Бай Ставри започва да размита за теб.
        Наздраве, Мрънкало!
        Аз нали та пратих при украинските граничарчета? Да им носиш вода и патрони. И да служиш за цел на руските мерачи, що си по-обемна и мургавелка, та ще се оконтуриш добре на фона на белите брезички. На дезертьор ли ми се правиш? А дисцип, де! Земай си пушкалата и бегом при чернобилската централа. И като се върнеш от войната, поне три уши да имаш. За да слушкаш повече. Наздраве, Дрънпослушке!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Психарка-мародерка! Ште дам на другарски съд, да отсъди за колко десетилетия да те запрат при Мама Мара. Такива като теб требва ги пускат с парашут без парашут. От 1.... метър височина. Да си понатъртиш г..а. Наздраве, Дрънтрътле!
          Обиждаш. Записах това ти действие в дългосрочната си памет и сега замислям пъклени планове за отмъщение. Па може и някоя карма те застигне. Ефекта на бумеранга никой не го е отменял. Бай Ставри започва да размита за теб.
          Наздраве, Мрънкало!
          Last edited by tnm; 24.02.2022, 21:25.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Ще си припомниш много бързо младите бурни години. На мен най-якия секс спомен ми е с 2 украинки
            Ъхъ, ще си припомни. Къде е прибрал рецептата да лекарствата
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Тарантуле, братО...

              Чета в един форум, че маса украинки щели да последват войниците и да избягат от Украйна...Щели да дойдат в БГ.....

              Кво шъ ги праим, хич не вдявам....

              Наздраве !
              Ще си припомниш много бързо младите бурни години. На мен най-якия секс спомен ми е с 2 украинки
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ха, смях!!! Касата у къщи пълна с оружие. Мое сама да вдигна малко регионално въстание и предвид стратегическата позиция /етаж 9 и изглед в 3 посоки/ мога да поддържам масиран огън, докато на помощ се притекат колегите от ловната дружинка. Шта опуша, без да ми мигне окото.
                Наздраве, Мрън!
                Психарка-мародерка! Ште дам на другарски съд, да отсъди за колко десетилетия да те запрат при Мама Мара. Такива като теб требва ги пускат с парашут без парашут. От 1.... метър височина. Да си понатъртиш г..а. Наздраве, Дрънтрътле!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Тарантуле, братО...

                  Чета в един форум, че маса украинки щели да последват войниците и да избягат от Украйна...Щели да дойдат в БГ.....

                  Кво шъ ги праим, хич не вдявам....

                  Наздраве !
                  Ше ги.... и аз не знам, ама ще вдявам. Надявам се. Здраве да е!

                  Коментар


                  • Тарантуле, братО...

                    Чета в един форум, че маса украинки щели да последват войниците и да избягат от Украйна...Щели да дойдат в БГ.....

                    Кво шъ ги праим, хич не вдявам....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Благодарско за пратката! Съвсем навреме. Сега съм "в оръжие" и готов да посрещна всекакви евентуалности. Ако си останала разоръжена зарад мен, дано поне дебелия, зъл, подъл пес не е избегал и да те пази от озъбения агресор. Това Чиче като пие 3х30, почва се зъби и тръгва да превзема на Рачо постамента. Пази се! Наздраве, Дрънпейске!
                      Ха, смях!!! Касата у къщи пълна с оружие. Мое сама да вдигна малко регионално въстание и предвид стратегическата позиция /етаж 9 и изглед в 3 посоки/ мога да поддържам масиран огън, докато на помощ се притекат колегите от ловната дружинка. Шта опуша, без да ми мигне окото.
                      Наздраве, Мрън!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        Тя манерката празна. Па като види и тянка - габроуска убавица и съвсем изпушва и въздух нема
                        Късно й го каза. Тя вече пожертва личната манлихерка и сега може се разхождаме спокойно из Габрова града. Така пада световната слава.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Няма се оливаш. Един контролен в манерката ще е напълно достатъчен. Не мое си чак такъв карък и да ти се размине
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Благодарско за пратката! Съвсем навреме. Сега съм "в оръжие" и готов да посрещна всекакви евентуалности. Ако си останала разоръжена зарад мен, дано поне дебелия, зъл, подъл пес не е избегал и да те пази от озъбения агресор. Това Чиче като пие 3х30, почва се зъби и тръгва да превзема на Рачо постамента. Пази се! Наздраве, Дрънпейске!

                          Коментар


                          • Тя манерката празна. Па като види и тянка - габроуска убавица и съвсем изпушва и въздух нема
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              АдреЗа е: "На село, за Тракалото". Чекам да ме въоръжиш, че бойни времена настанаха. Наздраве, Дрънемпатке!
                              Няма се оливаш. Един контролен в манерката ще е напълно достатъчен. Не мое си чак такъв карък и да ти се размине
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Мрънкало, пиши тука адреса, че да ти изпратя карабината. Да се гръмнеш, да се не мъчиш. Да видиш каква съм жалостива и налегната от пристъп на емпатия.
                                Наздраве, Мрън!
                                АдреЗа е: "На село, за Тракалото". Чекам да ме въоръжиш, че бойни времена настанаха. Наздраве, Дрънемпатке!

                                Коментар

                                Working...
                                X