Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

Ей , Хер! Много яко пожелание! Да не забравиш и ти да планираш и да го изживееш! Блусът и лятото. Пък що не и да е безкрайно, въпреки сезоните

пп. Не знаех, че имало по - тъмен ъгъл и от моят
    Лелче, аз не планирам таквоз, щото от прекомерна употреба на бира, в мен настъпиха такива физиологични и дизейнерски промени, че блусът става неподходяща форма на творческа изява

Кво знаеш ти за тъмното?!
    Ти си жена за сцена!
    Под прожекторите!

Наздраве със специален поздрав!!!
    Shania Twain - Man! I Feel Like A Woman

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

с констатациите почна ти , ако не си спомняш да ти припомня ... колкото до групата ви на "богоизбраните", дето всичко ви е позволено , бОли ме сапа на мотиката ......"Наздраве" !
      Най-мразя да се обяснявам. На твоята болка у сапа на мотиката отговарям с преместване на китката от лявото зад дясното ухо.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Я, Жигулката на Майната долу в лево. Сигурно е тръгнал за оная прословута кръчма , ама и забравих името.
        бумбарника ...

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Да, няма. а съм виждал снимка на Орфея, дали като картичка ила в списание някое. Има я само отсрещната страна със залата.
          Я, Жигулката на Майната долу в лево. Сигурно е тръгнал за оная прословута кръчма , ама и забравих името.

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Тъй, де. На теб маниера ти на забавление е такъв, а на нас с Lelq - онакъв. Няма лошо в това всеки да се докарва във виртуала както му харесва, ама не смятам, че с теб сме си чак толку близки, да та си позволяваш да ни квалифицираш.

Щото, това което е позволено на Юпитер /4i40, Арахната, Безимен, Преци, Грую, Начев и някои други/ не е позволено на бика /majnata/.
            Наздраве, чужденеций!
            с констатациите почна ти , ако не си спомняш да ти припомня ... колкото до групата ви на "богоизбраните", дето всичко ви е позволено , бОли ме сапа на мотиката ......"Наздраве" !

Коментар

Старо куче медалист си ти.

[ATTACH=CONFIG]n3478905[/ATTACH]

Кристал в днешно време снимката съм я правил преди 3- 4 години Младежи пак се събират, както и на шадраваните на Народния

Е, то сега си е нещо нормално. Парковете са пълни с бираджии. А навремето прибираха, ако поркаш на обществени места.

Коментар

• Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

Амииии - трезвеник?!
                Може, ама само в цифров вид
                Иначе, ..... аналогово ближем рани и употребяваме. Яко!
                че да направим относително поносима
                непосилната лекота на битието!

Признавам ти, че потърсих снимка на стария Орфей в лост българиа, че да знаят младите, къде се е раждала ... надеждата!
                Не намерих.
                Надеждата е хубаво нещо!
                Дори яловата.
                Аз още тогава си знаех (без капчица колебание), че е ялова.
                Такава си и остана.

Кат Чиче търся дива шофьорка за забегване, ма сега веке повече предпочитат заведенията и теца.

Да, няма. а съм виждал снимка на Орфея, дали като картичка ила в списание някое. Има я само отсрещната страна със залата.

Коментар

Амииии - трезвеник?!

Признавам ти, че потърсих снимка на стария Орфей в лост българиа, че да знаят младите, къде се е раждала ... надеждата!
                  Не намерих.
                  Надеждата е хубаво нещо!
                  Дори яловата.
                  Такава си и остана.

Кат Чиче търся дива шофьорка за забегване, ма сега веке повече предпочитат заведенията и теца.

Хер , надеждата умира последна! Тоест с човека ! Та, няма как да е ялова!

Ако не си комплектован с въоръжени адашки, може и да се освободя. Предпочитам свеж въздух и мечки в гората. Ма е малко офроуд и не знам дали ще ти допадне или ще се метнеш на парното

Коментар

... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...
                    Snowy White ---- Midnight Blues

Наздраве!
                    Прекрасно лято!
                    Планирайте и изживейте поне един среднощен блус!
                    Нежен, обсебващ, протяжен, обречен, живототворен ...

Ей , Хер! Много яко пожелание! Да не забравиш и ти да планираш и да го изживееш! Блусът и лятото. Пък що не и да е безкрайно, въпреки сезоните

пп. Не знаех, че имало по - тъмен ъгъл и от моят

Коментар

Начко, къде изпадна, бе човек. Решихме, че си се поучил от неволите на онова дъртото Чиче и си станал трезвеник. Споко, имаш време докато достигнеш неговата света възраст.
                      Амииии - трезвеник?!

Не намерих.
                      Надеждата е хубаво нещо!
                      Дори яловата.
                      Такава си и остана.

Коментар

Феята беше позападнала покрай шума от Цариградско. Беше място за срещи, а не за сбирки. Барът под ресторан Ропотамо пък беше за тежкари пияндета. Разправят, че един от махалата, наследил американска леля, пръснал там към два бона за една вечер. Имаше популярен ресторан в къпалнята *Република* Останали са ми неизличими и неизлечими спомени от там. Синьото стана място за сбирки поради централното място, бирата с картофки и джагите. Там се събираха всякви. Докато Орфея сърбинът го разработи по югославски тертип. Там се зароди градската десница. После Витошка, Кристал и Кравай дръпнаха стилягите, гъзарите и пънкарите. Но Орфея беше първия младежки център, който бодеше очите на секретарите. Отсреща му се провеждаха конгресите на БКП и затваряха достъпа за седмица. Пък и Първо районно беше наблизо.
                        Старо куче медалист си ти.

Click image for larger version

Name:	9590850Z.jpg
Views:	4
Size:	61.1 КБ
ID:	3478905

Кристал в днешно време снимката съм я правил преди 3- 4 години Младежи пак се събират, както и на шадраваните на Народния

Attached Files

Коментар

... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...

Наздраве!
                          Прекрасно лято!

Начко, къде изпадна, бе човек. Решихме, че си се поучил от неволите на онова дъртото Чиче и си станал трезвеник. Споко, имаш време докато достигнеш неговата света възраст.

Коментар

И сладкарница Феята и след това Синьото ,
                            Амин
                            Феята беше позападнала покрай шума от Цариградско. Беше място за срещи, а не за сбирки. Барът под ресторан Ропотамо пък беше за тежкари пияндета. Разправят, че един от махалата, наследил американска леля, пръснал там към два бона за една вечер. Имаше популярен ресторан в къпалнята *Република* Останали са ми неизличими и неизлечими спомени от там. Синьото стана място за сбирки поради централното място, бирата с картофки и джагите. Там се събираха всякви. Докато Орфея сърбинът го разработи по югославски тертип. Там се зароди градската десница. После Витошка, Кристал и Кравай дръпнаха стилягите, гъзарите и пънкарите. Но Орфея беше първия младежки център, който бодеше очите на секретарите. Отсреща му се провеждаха конгресите на БКП и затваряха достъпа за седмица. Пък и Първо районно беше наблизо.

Коментар

• ... заслушах се и ... изпълзявам от най-тъмния ъгъл ...

Наздраве!
                              Прекрасно лято!

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Кирията до Дивото ще ми дойде малко дълга. Благородно ще отстъпя тази радост на Lelq.
                                Наздраве!
                                Стиснатото е особено осторожно в спестовността. Така трябва! Бюджета да се държи със здрава ръка. За врата да се държи.

Коментар

Working...
                                X