Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
    Недей да плачеш и на мен на Коледа не ми се падна, но за новата година си взех парата но така и не ядох баница. Ако знаете къде посрещнах новата година - в тоалетната три дни бе най-посещаваното място от мен, през 15 минути. Жалка работа, ей Сега понеже съм по-добре мисля да направя една баница и ще сложа много късмети, обещавам да има и за теб нещичко (само кажи какво искаш да ти се падне)...
    Нещото което Б.Греъм би искал, извън традиционните - здраве, късмет и пари - най-вероятно е едно преживяване, една емоция, нещо което не му се е случвало вече 22 години!
    Но ти като не чак толкова запалена фенка на футбола, едва ли би се сетила кое е, че да го включиш в списъка с късметите
    Както и да е, важното е че имаш желанието да направиш всеки от форума по-щастлив и по-добър, и лично според мен а сигурен съм и според другите, успяваш за което ти благодарим!
    Още нещо което забелязах особено от тоя ти пост, е влиянието на Космо ако не в самия стил на изразяване, то поне в засягането на теми от ежедневието, които преди най-вероятно са били ако не табу, то поне такива за които не сме си и помисляли да споделяме... но именно тия обикновени неща са нашият живот и искаме или не искаме винаги ни съпътстват, за това не бива да им обръщаме гръб, а да ги приемаме, а защо не и споделяме, особено с хора които чувстваме като част от себе си. Браво!

Ще завърша и с моето пожелание за Новата Година, към всички вас. А то ще бъде едно от многото прозрения на един обикновен, но уникален човек, оставил изключителна следа в историята, и вдъхновител на хиляди хора по света, Джак Керуак:

"Live, travel, adventure, bless, and don't be sorry! Happiness consist in realizing it is all a great strange dream! Love is all!"

https://www.youtube.com/watch?v=qM0zINtulhM

Наздраве!
    Last edited by kev; 02.01.2013, 16:43.

Коментар

• Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Едно малко уискЕ, че нещо не моа гледам месо и вино
      There is no right way. Only your own way!

Коментар

• Едно малко уискЕ, че нещо не моа гледам месо и вино

Коментар

• Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
          Наздраве да е. Този месец ще съм на тъмно пиво, а мезето - с ядки
          добре звучи

Коментар

Две чаши вино и малко мезета...
            Наздраве да е. Този месец ще съм на тъмно пиво, а мезето - с ядки
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

Коментар

• Две чаши вино и малко мезета...

Коментар

• Айде да похапнеме викам.Къде сте,бе?
                Life won't wait for you.

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

Гледах го клипчето и преди...
                  С тиквеника в началото си приличаме на 95%.......Свалих 5 кг...
                  Браво на теб! Това си е похвално

Коментар

Благодаря

Абе не е скучно все има нещо "във въздуха"

Това клипче много ми харесва, поздрав

Enigma - Beyond The Invisible http://www.youtube.com/watch?v=f8mMW...f1vJMdBN78bAl9

Гледах го клипчето и преди...
                    С тиквеника в началото си приличаме на 95%.......Свалих 5 кг...

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Потвърждаваш приказката - добрият човек, лоши работи не търпи в себе си.......

Пий мнооого вода и вземай пробиотици за флората и фауната в червата.....
                      има и кисели млека с такива "животни"....Едни хубави мултивитамини са задължителни....
                      Стой мирна 2-3 дни да се поохраниш малко, че с тези килца дето са ти останали, само един грип ще ти е достатъчен......
                      Благодаря

Абе не е скучно все има нещо "във въздуха"

Това клипче много ми харесва, поздрав

Enigma - Beyond The Invisible http://www.youtube.com/watch?v=f8mMW...f1vJMdBN78bAl9

Коментар

Недей да плачеш и на мен на Коледа не ми се падна, но за новата година си взех парата но така и не ядох баница. Ако знаете къде посрещнах новата година - в тоалетната три дни бе най-посещаваното място от мен, през 15 минути. Жалка работа, ей Сега понеже съм по-добре мисля да направя една баница и ще сложа много късмети, обещавам да има и за теб нещичко (само кажи какво искаш да ти се падне)...
                        Потвърждаваш приказката - добрият човек, лоши работи не търпи в себе си.......

Пий мнооого вода и вземай пробиотици за флората и фауната в червата.....
                        има и кисели млека с такива "животни"....Едни хубави мултивитамини са задължителни....
                        Стой мирна 2-3 дни да се поохраниш малко, че с тези килца дето са ти останали, само един грип ще ти е достатъчен......

Коментар

• Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Аааа, за пържолите си траеш, серсемино!
                          Е те не бяха ни питката, ни в баницата Нема "пари", нема "здраве", нема "къща", нема "любофф", нема .....
                          Life won't wait for you.

Коментар

• Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Ми айде Наздраве и за много години!!!
                            От две питки и една баница с късмети на мене нищо не ми се падна.

Коментар

• Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Ми айде Наздраве и за много години!!!
                              Аааа, за пържолите си траеш, серсемино!
                              И това ще мине ...

Коментар

• Ми айде Наздраве и за много години!!!
                                Life won't wait for you.

Коментар

Working...
                                X