Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение

Чета ,че и ти ги ядеш ядките сурови.За сметка на мен , моя и заместителя и те така ги похапва.Явно ще да е някаква мода сред вас мъжете .Знам ли ..
    Ъммм, вчера изядох печените Между другото, не е никак лошо със сурови

Коментар

• Преди вечерята ударих едно бренди http://www.vegastartrading.com/admin...es/9/7/679.jpg,но смесено с кола.Чисти питиета нещо не ми се нравят.Нещо ми идват силнички.

Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Ей тва си отворих, със сурови ядки
      Чета ,че и ти ги ядеш ядките сурови.За сметка на мен , моя и заместителя и те така ги похапва.Явно ще да е някаква мода сред вас мъжете .Знам ли ..
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

Коментар

• Ей тва си отворих, със сурови ядки

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          ..... и за парфюм...
          Ако ухаеш на ром рискуваш като идваш в Кръчмата ....
          Life won't wait for you.

Коментар

• Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Aйде Наздраве!!!
            Наздраве!
            Такива многофункционални питиета ми допадат - за пиене, за дезинфекция и за парфюм

П.П. Чудно!? Амфибията дет ми каза, че я виждам заради някаква настройка на лаптопа, ся взе да се появява да сичките ми компове. Да не е някъв бацил?
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              И тва ако е кръчма ...!?
              От снощи никой едно "Наздраве" не е рекъл. Повреде се нещо тоа народ. И да пие вече немое. Само некви банани размята. И некви амфибии.
              Aйде Наздраве!!!
              Life won't wait for you.

Коментар

• И тва ако е кръчма ...!?
                От снощи никой едно "Наздраве" не е рекъл. Повреде се нещо тоа народ. И да пие вече немое. Само некви банани размята. И некви амфибии.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

Коментар

• Кат напишеш нов отговор, отдоле ти излиза меню. Пишеш "без известяване" и си готова. И така по всички теми, в които пишеш

Коментар

• Арти, имаше некви настройки да не праща всяко мнение в пощата. Сигур някъде в профила. Аз в момента получавам съобщения, само ако някой ми е писал на лични.

Коментар

• Артемидке, подаваш реплики и после шъ обвиниш нЕкой , че бил простак ...
                      Айде и от мене нещо
                      Life won't wait for you.

Коментар

• Голям шеф решил, да провери, колко са умни подчинените му.
                        Отива при секретарката:
                        - Колко е две по две?
                        - Искате ли подробен рапорт или така?
                        - Давай така!
                        - Четири!
                        Отива при компютърния специалист:
                        - Колко е две по две?
                        Оня пуснал Excel и след пет минути кзва:
                        - Получава се 4.00 E+0, но не съм сигурен, ще трябва да питам програмиста, той ще помогне!
                        Отива при счетоводителя:
                        - 2х2?
                        - А, да, сега ще го проверим. Значи според мен е някъде между 3.196... и... да кажем... 5.659. Но по-точен отговор мога да дам след две седмици!
                        Отива при мениджъра по продажбите:
                        - 2х2?
                        - А, колко трябва да бъде?
                        - Ами аз теб питам!
                        - Ммм... значи няма да кажете вашата цена!? Добре, да кажем, че е шест! Не, не, почакайте! Вие добре знаете пазара! Мога да ви го дам за 5.25, като на приятел!
                        Отива при юрист-консулта:
                        - Колко е две по две?
                        - Трябва ли да отговоря?
                        - Да!
                        - Ами в началото ще кажа 4, но с добра защита може да се получи и 3!
                        There is no right way. Only your own way!

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Имах този проблем преди година ..но не помня как го реших......

Наивника е по-умен, млад и паметлив...той ще ти пише .....
                          Да се стягам...въобще не ми се тръгва, хем съм гладна, хем ме мързи :о) изтрих още десет страници

Коментар

• Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                            Аа я да ви се оплача опитвам се да премахна безбройните съобщения от форума, заливащи пощата ми обаче при кликване върху съответния линк ме препраща към форума и изписва невалидно ID 10 страници трия и още не съм свършила, другите имейли се губят покрай тези уведомяващи кой, къде и какво е написал
                            Имах този проблем преди година ..но не помня как го реших......

Наивника е по-умен, млад и паметлив...той ще ти пише .....

Коментар

• Аа я да ви се оплача опитвам се да премахна безбройните съобщения от форума, заливащи пощата ми обаче при кликване върху съответния линк ме препраща към форума и изписва невалидно ID 10 страници трия и още не съм свършила, другите имейли се губят покрай тези уведомяващи кой, къде и какво е написал

Коментар

• Искам нещо солено, стърже ми коремчето няма да се залъгваме сега

Коментар

Working...
                                X