Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Investorbg

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Вместо поредна копи/пейст статия с грешки в транслацията, да вземете да повдигнете въпроса за удържането на данъка върху дохода от лихва по свободни средства пред НАП и ИП ли?

Коментар

• Не знам кое ме дразни повече, неспирните реклами отдясно на екрана, изкачащите банери или линковете в подписите на новопоявилите се никове. Оно са врати метални, врати за КОЧИНИ, врати за кенефи... Ееее много елементарно!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от ivancholak Разгледай мнение
        Ами тъп си бе, прозира във всичките ти писания. Даже и в това че ще ме издириш.
        А това с линчуването си е чиста заплаха, с което ще те подведа под съд!!!
        За разлика от теб на мен не ми трябва помощ от някого за да те намеря, очаквай призовка в съда!
        Аууу, ти си бил много опасен бе! Чудя се само как от инвестора прилагат двойни стандарти, а не са те изтрили досега!

Коментар

• Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          Ако не баннете скоро този екземпляр ще го издиря лично и ще го линчувам!
          А ако е ЧСИ-то Иван Чолаков, лично ще му стопирам всички сделки, докато не го осъдя!

Ами тъп си бе, прозира във всичките ти писания. Даже и в това че ще ме издириш.
          А това с линчуването си е чиста заплаха, с което ще те подведа под съд!!!
          За разлика от теб на мен не ми трябва помощ от някого за да те намеря, очаквай призовка в съда!

Коментар

• Първоначално изпратено от ivancholak
            уникално тъп си Саше ....
            Ако не баннете скоро този екземпляр ще го издиря лично и ще го линчувам!
            А ако е ЧСИ-то Иван Чолаков, лично ще му стопирам всички сделки, докато не го осъдя!

Коментар

• ДОЛУ БАНЕРИТЕ!!!

Искаме МАМУН!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от модератор Разгледай мнение
                Благодарим за сигнала. Проблемът е отстранен.

Модератор
                Вече работи! Браво за бързата реакция!

Коментар

• Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  http://rssnovini.dnes.bg/

Инвесторе, що това сайтче спря да работи? Спирате ли го, що ли?
                  Благодарим за сигнала. Проблемът е отстранен.

Модератор

Коментар

• http://rssnovini.dnes.bg/

Инвесторе, що това сайтче спря да работи? Спирате ли го, що ли?

Коментар

• Първоначално изпратено от Hunter of fools
                      Тъп милиционер!
                      Още!

Коментар

• Инвесторе моля Ви изтрийте от лицето Ви този агресивен простак!

Първоначално изпратено от Hunter of fools
                        Това малоумно бръщолевене - може да се формира само с кратуната на един тъп, прост милиционер, като теб!
                        Така си свикнал ти - нали!? Да грабиш и да крадеш!!!

Коментар

• Да ва замоля да зачистите темата за Хима от темата за самозапалилия се.
                          По тъпите банери - ок, давате сигнал, насока че са куци, ама в един миг качвате блокери и заспива целия нет от реклами.

Коментар

• Първоначално изпратено от marmalad Разгледай мнение
                            Невъзможнотта за цял един ден да не успееш да коригираш два или три сгрешени линка от ненатоварен форум говори за "уникален професионализъм".
                            Според мен е време да се произнесат докторите или фелдшерите или най-добре агрономите.
                            Черкезов буден ли си?

Не е непрофесионализъм,а определена насока на желание,а наистинали Наивника вече го няма,баннат ли е,какво ли е?
                            „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                            Джеси Ливърмор

Коментар

• Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                              Investor-e и аз това питам.....ЗАЩО?
                              Невъзможнотта за цял един ден да не успееш да коригираш два или три сгрешени линка от ненатоварен форум говори за "уникален професионализъм".
                              Според мен е време да се произнесат докторите или фелдшерите или най-добре агрономите.
                              Черкезов буден ли си?
                              Last edited by marmalad; 15.03.2013, 22:52.

Коментар

• Добре де,нека се появи тоя банер известно време,а да ми мига постоянно
                                Егати отврата
                                оправете тая тъпня
                                http://milom.blog.bg/

Коментар

Working...
                                X