Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Създаване на алгоритъм/робот за търсене на логика в числови редици

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Форумът чака вече от години... няколко дни повече или по-малко е все тая.

Както кажеш, но ако правиш фантастичната възвръщаемост за която говориш, бонусите които можеш да направиш в реалната форекс индустрия за две-три години са сигурно по-големи от всички пари във всички бъкети в България.

Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

Ще ми трябват няколко дни подготовка. Колкото до хората от бранша, не разбирам как биха могли да са ми от полза.

Няма страшно за "авантата". Убеден съм, че никой няма да прави същите сделки като тебе, поне в началото. А ако ги прави това ще е само в твой интерес. Аз колко "аванта" съм дал, ум да ти зайде, но с изключение на един форумец май никой не се е възползвал.

Ти ако си и срещу теб лаят група ниско интелигентни тролове би ли им пуснал нещо аванта? Да не говорим, че никой не допринасия с никаква работа към целия процес или с нещо което, ако не е открил сам, то поне да е откраднал добра идея от литература или интернет.
    Last edited by Money; 17.02.2020, 15:17.

Коментар

• Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

Ти ако си и срещу теб лаят група ниско интелигентни тролове би ли им пуснал нещо аванта?
      Не знам, по някаква причина не съм се поставял в подобна ситуация Ако исках да провокирам смислена дискусия обаче, със сигурност бих се прежалил, няма начин да нанасяш удари без да се откриваш и ти за такива

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Ще направим една специална тeма за bvg. И ще държим сметка как върви балансът ти. Както сигурно си забелязал, аз не се заяждам с хората освен ако не са крайно дръзки наглеци и не си го просят.

Това да кажеш на някой който пише нонсенс, че пише нонсенс не е заяждане. Напротив така си помагаме да преодолеем нонсенса

Освен това, аз наистина познавам хора от бранша така че имаш личен интерес да ме впечатлиш.
        Ще ми трябват няколко дни подготовка. Колкото до хората от бранша, не разбирам как биха могли да са ми от полза.

Коментар

• Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

И аз съм против, по-добре пускайте някакви работещи модели/при положение, че Матеев генерира ежедневно хиляди такива, все няколко ще му се откъснат от сърцето/, а ние ще обясняваме защо не работят Така хем ще си успокояваме графоманията, хем поне ще вкараме липсващия 1% конкретика
          Ти ако си и срещу теб лаят група ниско интелигентни тролове би ли им пуснал нещо аванта? Да не говорим, че никой не допринасия с никаква работа към целия процес или с нещо което, ако не е открил сам, то поне да е откраднал добра идея от литература или интернет.

Коментар

• Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

Кой ще следи сделки съ ссредна продължителност 2-3 дни и 100 годишно, разбъркани между теми със заяждания?
            И аз съм против, по-добре пускайте някакви работещи модели/при положение, че Матеев генерира ежедневно хиляди такива, все няколко ще му се откъснат от сърцето/, а ние ще обясняваме защо не работят Така хем ще си успокояваме графоманията, хем поне ще вкараме липсващия 1% конкретика

Коментар

• Ще направим една специална тeма за bvg. И ще държим сметка как върви балансът ти. Както сигурно си забелязал, аз не се заяждам с хората освен ако не са крайно дръзки наглеци и не си го просят.

Това да кажеш на някой който пише нонсенс, че пише нонсенс не е заяждане. Напротив така си помагаме да преодолеем нонсенса

Освен това, аз наистина познавам хора от бранша така че имаш личен интерес да ме впечатлиш.

Кой ще следи сделки съ ссредна продължителност 2-3 дни и 100 годишно, разбъркани между теми със заяждания?
              Last edited by Money; 17.02.2020, 14:42.

Коментар

Давай да видим в реално време на истинския пазар. Остави ги ти тези бъзикни с предвидимите демо моделчета.

Как аз мога да пускам с истинското си име, а тебе те е шубе анонимно да пускаш сделки тука? Що така?

Коментар

• Давай да видим в реално време на истинския пазар. Остави ги ти тези бъзикни с предвидимите демо моделчета.

Как аз мога да пускам с истинското си име, а тебе те е шубе анонимно да пускаш сделки тука? Що така?

изгърмя си патроните, предложих ти преди около седмица, ти отказа.

Коментар

Пускай сделки, не се ослушвай

изгърмя си патроните, предложих ти преди около седмица, ти отказа.

Коментар

• Пускай сделки, не се ослушвай

Не си видял защото не си гледал

Коментар

Не си видял, защото не си гледал.

Но ти нищо не си публикувал. Наслушахме се на празните приказки. Къде са ти сделките?

Не си видял защото не си гледал

Коментар

• Не си видял, защото не си гледал.

Но ти нищо не си публикувал. Наслушахме се на празните приказки. Къде са ти сделките?

не съм видял да публикуваш сделки, така като те гледам сигурно си прочел от интернет за стратегията бай енд холд и сигурно се придържаш основно към нея.

Коментар

"Търгувам" и за това можеш да нучиш подробности в NYSE и DAX.

Вие тримата на думи сте много ербап, обаче доста свенливи откъм сделки. За сега - кръгла нула.

не съм видял да публикуваш сделки, така като те гледам сигурно си прочел от интернет за стратегията бай енд холд и сигурно се придържаш основно към нея.

Коментар

• "Търгувам" и за това можеш да нучиш подробности в NYSE и DAX.

Вие тримата на думи сте много ербап, обаче доста свенливи откъм сделки. За сега - кръгла нула.

ти търгуваш ли?

Коментар

Ти нещо търгуваш ли? Или си силен само в празните приказки? Една сделка не си пуснал в реално време.

ти търгуваш ли?

Коментар

Working...
                                X