Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кога очаквате следващата икономическа криза?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• power grid - само че няма да е сащ а ес с разпада си ще предизвика голяма криза, след нея няма да имат пари за газ и петрол и ще трябва да правят нов съветски съюз.
    D.Y.F-091066

Коментар

• [QUOTE=Minka;n3301211]
      Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Както го описваш там, след време може да ходим в Америчко на сафари.
      Благодаря.Там не отивам

Коментар

• [QUOTE=power grid;n3301112]
        Първоначално изпратено от JonnieJ Разгледай мнение

От 15г пиша че американския долар е тоалетна артия.Първоначално мислех че фалита им ще е през 2025-2027 но те си избраха идота Джирдж Буш.След него съм свалил прогнозата на 2020-2022.Гледам че са пак са си избрали идиот за Президент та мое се ускорят нещата с година две и през 2020 да има мяу.Щатите ше станат треторазрядна бананова държава населена с латиноси негра и алчни българи тираджии
        Както го описваш там, след време може да ходим в Америчко на сафари.

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Пирамидов помпите са центробежни и бутални
          Ех, и ти. Много си непоетичен. Имс още много видове. Аз "сърце", точно за парите, нарочно не употребих. Щото са безсърдечни материя. При някои гадинки, сърцето тропа и до над 200 години. Мускул. Свива, отпуска, свива, отпуска...А, затлъстее ли носителят...Сещай се, доста точна аналогия с живия свят.
          Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94...B7%D0%B8%D1%8F

.

Коментар

• [QUOTE=JonnieJ;n3300868]
              Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Икономическата криза ще дойде не от срив на акциите а от девалвация на американският долар.[/Q
              Максимум до ЕДНА година започва нова икономическа крииза! Ще бъде много по-тежка от предходната!
              От 15г пиша че американския долар е тоалетна артия.Първоначално мислех че фалита им ще е през 2025-2027 но те си избраха идота Джирдж Буш.След него съм свалил прогнозата на 2020-2022.Гледам че са пак са си избрали идиот за Президент та мое се ускорят нещата с година две и през 2020 да има мяу.Щатите ше станат треторазрядна бананова държава населена с латиноси негра и алчни българи тираджии

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

Ч е то, ингилизите винаги са странели от еврото, никога не са го прегръщали. И американският долар току скача и се сниша, скдчс и с сниша... Защото така, щатите изпомпват ресурси от останалия свят. Знаят, че една помпа помпи чрез свиване - отпускане, свиване - отпускане и т.н. първо /и повсеместно/ си налагат валутата на света, а после, чрез нея, го изсмукват. Тумор. Не, много по-лошо. Туморът убива един организъм, а тези хиперпаразити, убиват света.
                Относно кризата, която предстои: Тя е "нормална" за лакомия свят, в който понятията са объркани и подменени. За дата, не съм сигурен но, в рамките на 3-5 години, ще дойде.
                Пирамидов помпите са центробежни и бутални

Коментар

• Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                  Акциите и борсовите индекси ще се сринат, златото и други неща ще скочат и т.н.Това не е нито добро нито лошо.
                  Това си естествения ход не нещата.
                  защо трябва златото да скочи, и какви са тези други неща.

Коментар

• аз си мисля че сме във фазата на еуфория от вече поне две години

destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

За финансови гимнастики граници няма.Ще го натикат директно на Китай и Германия,но има и друга опастност.....да се компрометира
                      идеята за еврото и повечето играчи като Англия да му кажат чао,офидерзин.
                      Ч е то, ингилизите винаги са странели от еврото, никога не са го прегръщали. И американският долар току скача и се сниша, скдчс и с сниша... Защото така, щатите изпомпват ресурси от останалия свят. Знаят, че една помпа помпи чрез свиване - отпускане, свиване - отпускане и т.н. първо /и повсеместно/ си налагат валутата на света, а после, чрез нея, го изсмукват. Тумор. Не, много по-лошо. Туморът убива един организъм, а тези хиперпаразити, убиват света.
                      Относно кризата, която предстои: Тя е "нормална" за лакомия свят, в който понятията са объркани и подменени. За дата, не съм сигурен но, в рамките на 3-5 години, ще дойде.
                      Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• [QUOTE=Grosss;n3300789]Икономическата криза ще дойде не от срив на акциите а от девалвация на американският долар.[/Q
                        Максимум до ЕДНА година започва нова икономическа крииза! Ще бъде много по-тежка от предходната!

Коментар

За финансови гимнастики граници няма.Ще го натикат директно на Китай и Германия,но има и друга опастност.....да се компрометира
                          Ми то еврото от 2013 дрънка на кухо ... тонове напечатаха !

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

че то има ли още накъде ?

Коментар

Икономическата криза ще дойде не от срив на акциите а от девалвация на американският долар.
                              че то има ли още накъде ?

Коментар

• Икономическата криза ще дойде не от срив на акциите а от девалвация на американският долар.

Коментар

Working...
                                X