Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• при еврото майкъле отскочихме от това черното фибо ниво брутално и за мойта бомба . супер си па и зверски обем на минетка изчистиха

Last edited by the architect; 16.03.2015, 16:22.

Коментар

• майкъле . адолфчетата стигнаха и горната синя . пак късо и от нея

Коментар

• майкъле пуснах от синьото ниво на дакса чукнахме го . тая къса я посвещавам на теб

Коментар

• вчера беше оптимистично но американците все още не знаят за атомките на архито

тест на 15 мин

Коментар

• Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            ама верно много на горе отишло да му се невиди, много нахален тоя фашагата .... като се погледне месечната графика ..... лудница

Коментар

• е ще видим до къде

http://www.snimkata.com/%D0%BD%D0%B0...4%D0%B0%D0%BD/
              Last edited by the architect; 12.03.2015, 13:37.

Коментар

никога дълга майкъле само късо . все някоя атомка ще закачи пускаш ли малки късички . мужду другото на твоето основно фибо ниво сега за дакса и на мен ми се появи една фигурка така че 161 фибо надолу от върхот . добре ще бъде
                е то фибо нивата държат там до едно време, ама тряя и някой стопец да нема серенади нали ?? че ако пробие бента да не отиде коньо у ряката ....

Коментар

• никога дълга майкъле само късо . все някоя атомка ще закачи пускаш ли малки късички . мужду другото на твоето основно фибо ниво сега за дакса и на мен ми се появи една фигурка така че 161 фибо надолу от върхот . добре ще бъде

Коментар

колко нагли са нацистите . дори горната трендлиния са проболи . ще хванат те господ за шлифера ще го хванат . целия съм в късо ръкавче

Коментар

• колко нагли са нацистите . дори горната трендлиния са проболи . ще хванат те господ за шлифера ще го хванат . целия съм в късо ръкавче

Коментар

• ЕТО ТОВА Е СТАТИЯТА НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА

Ямбол излиза от кризата
                        11 Март 2015 13:14

Коментар

• Гръцкото правителство заяви днес, че няма да позволи на представителите на международните кредитори да се върнат в Гърция.

Това става само ден след като гръцкият финансов министър каза, че кредиторите ще са добре дошли, предаде ДПА, цитирана от БТА.

ЯКО ДАНЧО МЕНТАТА СА ТИЯ ПРОСТИ ФАНАРИОТИ

Коментар

• незнам накъде се запътиха вчера тия мошета пир такъв гол охльов долу

Коментар

• е сега ако знаете върха на дакса ми кажете да пусна дълга и да не пускам къси за бомбите . ама нещо само лъжльовци и лъжлива паплач се е навъдила

Коментар

• ето какво ще му се случи скоро на дакса
                                https://www.youtube.com/watch?v=11e8XyUBqRQ

Коментар

Working...
                                X