IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кросовете на Архитекта

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • даксот бързо отскочи

    Коментар


    • добрютро сладурчета

      в петъка тия като бичеха и ми цакаха бомбата на 5 мин оня само пуска късо късо и нощеска като отвориха бомбата веднага ги приземи

      Коментар


      • бомбите са изуство . ама нищо не вдявате от тях .
        ще дойдат извънземните скоро и пак няма да сте ги разбрали бомбите . хяхяхяхяяяяяяяяяяяяя

        ето я и бомбата която дръпна петроля на 24,666

        безотказно

        долу дъното е точно на 261 фибо от върхо . хяхяхяхяхяхяяя




        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          май това беше дъното на петрола . сега кроса ги свали за малко

          оп оп кой нацели дъното на петроля . хохохохохох

          ето тук може да видите какво става като прецакате бомба на архитекта . всичко гърми. хяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

          Коментар


          • добрютро сладурчета

            споко
            нали знаете когато някой се изгаври с БОМБАТА МИ особено на дневна после какво се случва . приготвяйте се за големи събития. върхо е идващата седмица . потекоха и яко оптимистични новини .

            СЕЧ НОМЕР ДВЕ ЗАПОЧВА СКОРО . НАЙ ВЕРОЯТНО ЩЕ ЗАПИЩЯТ ЗА ЗАДАВАЩ СЕ ИКОНОМИЧЕСКИ КРАХХХХХХХХХХ

            КОЛКОТО И ДА ВЯРВАМ НА ВЪЛНИТЕ КАТО ТЕХНИКА ВЯРВАМ НА ТЯХ КАТО ФУНДАМЕНТ . СЕГА СМЕ ВЪВ ВТОРА ВЪЛНА В КОЯТО ВСИЧКИ СИ МИСЛЯТ ЧЕ НЕЩАТА ЩЕ СЕ РАЗМИНАТ КАТО 2008.

            НО НЕ . НЯМА



            Last edited by the architect; 18.04.2020, 14:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              ......, да не вземат да омекнат към края на сесията
              Ето че не познах, вместо да омекне пазара в петъчната сесия(до към +1%), той се въздигна на +3% (за щатския пазар)

              Коментар


              • Като гледам по FOX NEWS как янките яхнали петлитрови пикапи искат пълно връщане на работа лятото ще е красиво при олиото.

                Коментар


                • май това беше дъното на петрола . сега кроса ги свали за малко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    имам някво усещане че никой не коментира в инвестора

                    това ме навежда на мисълта че всички са купени тролове и просто излязоха в почивка за празниците

                    а такива готини движения има специално днес
                    смятай продават си душичките за 200 лева
                    И аз бях споменал по-рано, че са брокерчета, които сега почиват.
                    Довечера, като вкарат по две три отново ще станат мъже.

                    Коментар


                    • Нещо не виждам хъс, стръв не виждам в Щатите, да не вземат да омекнат към края на сесията

                      Коментар


                      • имам някво усещане че никой не коментира в инвестора

                        това ме навежда на мисълта че всички са купени тролове и просто излязоха в почивка за празниците

                        а такива готини движения има специално днес
                        смятай продават си душичките за 200 лева

                        Коментар


                        • ето ги двете нива за дъно на петрола . да видим от кое ще отскочи . 17,777 инак вече го видяхме

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            абе няма ли нещо да фалира най накрая че да тръгнем надолу . ццццццц
                            Вермахтът се е укрепил и не сдава позициите си. Англо американците също. Сводката дадена Папхх

                            Коментар


                            • ехеееее даксот чак до горната бомба го закараха евала

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                къс наско , мисля, че котката скочи достатъчно високо
                                бива да ти кажа

                                Коментар

                                Working...
                                X