Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ETFs базирани на компании занимаващи се с марихуана

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение
    Дааа,не е наркотик-витамини ще да е,затова напоследък е пълно с “ безсмъртни на витамини по пътищата,газят наред все едно са в видео игра.Въпроса ми беше защо го правят достъпно и то в САЩ-те там не че не са им промити мозъците достатъчно.
    може би това би било добро за нова тема, но не успях да създам такава
    то треволяка не само в половината краварник е законен, в Индия четвърт милиард души народ всеки ден пуши тревата и така от поне 2000 години ............

Коментар

• Дааа,не е наркотик-витамини ще да е,затова напоследък е пълно с “ безсмъртни на витамини по пътищата,газят наред все едно са в видео игра.Въпроса ми беше защо го правят достъпно и то в САЩ-те там не че не са им промити мозъците достатъчно.
      може би това би било добро за нова тема, но не успях да създам такава

Коментар

• Тревата ........ Майка Ганджа ...........ооооо ......дааааааааааа......................
        А дано и в БГ да стане легална,, че да си пафкаме на воля ............... а дано ама надали ..................
        У нас в БГ-то нашите тикви с чугунените кратуни още смятат че тревата е наркотик ................. хахахахахаха.............

Коментар

• Първоначално изпратено от Hydalgo Разгледай мнение
          Здравейте! Исках да попитам дали нещо подобно съществува на българския пазар.Също искам и евентуално да предизвикам някаква дискусия по темата. Какво мислите за подобен тип инвестиция плюсове и минуси. Аз за сега ще се въздржа от това да давам мнение, понеже не съм правил никакви проучвания, а просто идеята ми се струва готина и на пръв поглед инвестицията в подобен род компании ми изглежда рентабилна.
          Можеш да прочетеш тази статия по въпроса.

https://www.capital.bg/moiat_capital...a_purviia_etf/

Коментар

• Здравейте,
            Учудваме как леко полека узаконяват марихуаната в много щати в Америка и Канада.Какво мислите се крие дългосрочно зад това.

Коментар

• ETFs базирани на компании занимаващи се с марихуана

Здравейте! Исках да попитам дали нещо подобно съществува на българския пазар.Също искам и евентуално да предизвикам някаква дискусия по темата. Какво мислите за подобен тип инвестиция плюсове и минуси. Аз за сега ще се въздржа от това да давам мнение, понеже не съм правил никакви проучвания, а просто идеята ми се струва готина и на пръв поглед инвестицията в подобен род компании ми изглежда рентабилна.
            Working...
            X