Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Градус АД (GR6)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• > 0.01лв = +4,60%

Коментар

• “Градус” АД уведомява, че на 15.11.2018г. е проведено Общо събрание на акционерите на „Градус -98” АД, на което е взето решение част от печалбата за 2017г. на дъщерното дружество да бъде разпределена под формата на допълнителен дивидент. В резултат на взетото решение, „Градус” АД като мажоритарен акционер на „Градус-98” АД ще получи допълнителен дивидент в размер на 2 498 350 лв.
      Сякъш не е зле според мен.......!

Коментар

• Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
        Не се притеснявай за мен Минали са едва няколко месеца от ИПО-то.
        Няма защо да се притеснявам за човек, който не познавам. Коментарите са с друга гледна точка. Минават и повече от месеци...

Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
        Да, факт е че сега можеше да купя на по-добра цена, но такива са реалностите.
        Акцента е в болднатото по-горе. Нищо повече.

Вътре ще съм евентуално ако продам на тези цени, докато държа, тази загуба е само виртуална.
        "Не лежѝ на тази кълка", са казали старите мъдри хора...

Жив и здрав.
        Благодаря! Ти също да си такъв!

Щом чуждия неуспех ти носи радост, кой съм аз че да те съдя Лошото е че това теб едва ли те прави по-богат и успешен...
        Явно не разбираш критиката.
        Тя не е насочена към теб, нито към повярвалите на мажовците! Тя е насочена към мажовците!

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

Като минаващ и наблюдаващ потъването...
          ​​​​​​Не съм виновен, че си захапал дървото и си 10% вътре...
          Не се притеснявай за мен Минали са едва няколко месеца от ИПО-то. Да, факт е че сега можеше да купя на по-добра цена, но такива са реалностите. Вътре ще съм евентуално ако продам на тези цени, докато държа, тази загуба е само виртуална. Жив и здрав. Щом чуждия неуспех ти носи радост, кой съм аз че да те съдя Лошото е че това теб едва ли те прави по-богат и успешен...

Коментар

• Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

Като какъв го задаваш този въпрос? Като инвеститор, или като обикновен хейтър в икономически форум?
            Като минаващ и наблюдаващ потъването...
            ​​​​​​Не съм виновен, че си захапал дървото и си 10% вътре...

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
              К'во става с тия пилци...?
              Нема ли да дадат данни за производството на яйца..., с колко се е увеличило... рЪсте ли призводството на яйца... или е само перушина за баламите?!
              Като какъв го задаваш този въпрос? Като инвеститор, или като обикновен хейтър в икономически форум?

Коментар

• К'во става с тия пилци...?
                Нема ли да дадат данни за производството на яйца..., с колко се е увеличило... рЪсте ли призводството на яйца... или е само перушина за баламите?!

Коментар

• Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

И как точно дивидента компенсира капиталовата загуба, че не разбрах?!
                  Няма и да разбереш.... не съм писал нищо за ценовите равнища, а само за поетия ангажимент от мажоритарите
                  Last edited by Bill-bg; 05.11.2018, 13:49. Причина: уточняваща

Коментар

10% паднала цената и 10 ст. дивидент ....... някои хора като видят двете десятки и си мислят, че се компенсират една с друга
                    fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение
                      Дори да има спад и тук, ще е временно.
                      Моята прогноза е да не падне под 1,60 лв/бр, но да видим.
                      Успех на спекулантите !!!
                      как точно изчисли, че цената няма да падне под 1,60 лв./бр.

какъв метод ползваш?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

Немаго Императора да обясни.

Коментар

• Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

Изпълняват си хората ангажиментите. 0.10 лв. брутен дивидент

Коментар

• https://www.gradus.bg/finansovi-otcheti

Коментар

• Абе това нещо консолидиран отчет изкарва ли? Не виждам такъв за второ тримесечие?

Коментар

• Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
                                По този начин общият разпределен дивидент от дъщерните дружества към Градус АД през 2018г. ще бъде в размер на 27 174 730 лв., с което дружеството изпълнява поетия към инвеститорите ангажимент в Проспект за публично предлагане на акции. Следва да се има предвид също така, че Съветът на директорите на Градус АД възнамерява да изпълни поетия ангажимент към инвеститорите като предложи на Годишното общо събрание на акционерите през 2019г., минимум 90% от печалбата на дружеството да бъде разпределена под формата на дивидент към акционерите.
                                Изпълняват си хората ангажиментите. 0.10 лв. брутен дивидент

Коментар

Working...
                                X