Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бикове vs. Мечки на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Преци, много пъти съм ти казвал..Само със числа не става в инвестициите..Трябват и други неща..

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Кире, никога не сме имале 10 млрд инвестиция Не са прави за 20 (според числата)
      Въпросът е да се усвоят.

Through 10 national programmes, Bulgaria has been allocated EUR 9.88 billion from ESI Funds over the period 2014-2020. With a national contribution of EUR 1.86 billion, Bulgaria has a total budget of EUR 11.73 billion to be invested in various areas, from creating jobs and growth to providing an innovation-friendly business environment as well as advancing social inclusion and protecting the environment.

http://ec.europa.eu/regional_policy/...sheet-bulgaria

Коментар

• ЧНГ! След 690 за миналата година, когато прогнозите бяха доста различни, сега ще дам 780 за СОФИКС, което е около мненията на повечето.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

Коментар

И сме имали 10 милиарда пчи през 2007-а ли ?! Не мисля че сме имали толкова. ако имахме, сега щяхме да сме по-добре от гърчулята. Те бяха усвоили към 25 млрлд откакто са в евросъюза, не е реалисти1но ние да сме направили 10 само през 2007. То де да беше така разбира се
          Според този сайт, преките чуждестранни инвестиции в България през декември 2007 година са достигнали най-високото си ниво за всички времена
          1018,40 милиона евро(1 018 400 000 eur)
          За Q1/2018 се очаква преките чуждестранни инвестиции в България да достигнат 87,9 милиона евро
          (87 900 000 eur)

https://tradingeconomics.com/bulgari...tment/forecast
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

Коментар

• Я кажи кога ще бъдат достигнати цените на ИПО-та,не говорим за печалби?Има много тежки случаи ,които погледното от страни приличат на измама и пладнешки грабеж.
            Kви измами бе огрбения !? Aре по сериозно - искаш държавата ли да помага !? )) Abe глупостта не е забранена - който иска си играе на лалета- тва кво общо има с "инвестицията" в реални цени !:?))) Сякаш некой да те спира да си купиш койн на 20 или 30 хил долари - ми купи си, нали всички излизате с лафа., че парите са си ваши и ще ги трошите, както решите!? Отчита се неква куха статистика по набалончени цени на имоти 2007 и т.н. капиталови инвестиции по набалончени цени. Ми много ясно, че совите не са това което са. Е който разбира на койните се спира Докато анулира Kwo да се обясняваме - играй каквото ти душа сака и се радвай, защо само това мрънкане?!, нали сте милЬонере вече, - значе нема проблем
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

Кире, никога не сме имале 10 млрд инвестиция Не са прави за 20 (според числата)
              Я кажи кога ще бъдат достигнати цените на ИПО-та,не говорим за печалби?Има много тежки случаи ,които погледното от страни
              приличат на измама и пладнешки грабеж.

Коментар

• Абе и 10 пъти да е спада за тебе малко ли е .То си личи и по БФБ..

Коментар

• Кире, никога не сме имале 10 млрд инвестиция Не са прави за 20 (според числата)
                  Не е препоръка... !!!

Коментар

• http://www.su-varna.org/izdanij/Ikon...ges%203-14.pdf

Преци, де да бяха само 2 пъти..Потърси малко да видиш, че са прави..

Коментар

• Гросс, лъжеш се.според мен, но да видим числата , (може да видиш сам) борсовата не беше 24. А сега е - Сегмент акции Premium 2 303 340 654 BGN Сегмент акции Standard 19 350 222 494 BGN Сегмент за дружества със специална инвестиционна цел 700 049 870 BGN т.е. над 3 пъти от това което си мислиш (данни от bse-sofq.bg) Не е препоръка - Готино посрещане на новата година (за всички ) И повече положителни мисли и емоции
                      Не е препоръка... !!!

Коментар

И сме имали 10 милиарда пчи през 2007-а ли ?! Не мисля че сме имали толкова. ако имахме, сега щяхме да сме по-добре от гърчулята. Те бяха усвоили към 25 млрлд откакто са в евросъюза, не е реалисти1но ние да сме направили 10 само през 2007. То де да беше така разбира се
                        Ако не се льжа борсовата капитализация беше 24 милиярда лева 2007. Сега я има 7 я не.

Коментар

• И сме имали 10 милиарда пчи през 2007-а ли ?! Не мисля че сме имали толкова. ако имахме, сега щяхме да сме по-добре от гърчулята. Те бяха усвоили към 25 млрлд откакто са в евросъюза, не е реалисти1но ние да сме направили 10 само през 2007. То де да беше така разбира се
                          Не е препоръка... !!!

Коментар

• Преци, за. Съжаление цифрите са верни и няма грешка..

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro
                              Преци, да се сравнява с нивата от преди кризата е световна практика..Навсякъде с нормален пазар тези нива са подминати..Не е работа на шефа на КФН да казва какъв е пазара и да му влияе, а в същото време да се отписват публични компании и да се ощетяват миноритарните акционери..Да си чувала в САЩ или ЕС шефовете на регулаторни органи да правят подобни внушения..Защо ли биткойна не влияе на пазара в САЩ или другите нормални пазари..Явно ние сме най развитата крипто страна за да сме толкова повлияни..Търси другаде причините.. Защо навсякъде нещата се случват, а тук не..Знаеш ли за десет години с колко са намалели чуждите инвестиции.. https://news.bg/economics/20-pati-na...10-godini.html 20 пъти намалели чуждите инвестиции у нас за последните 10 години
                              Kire, бях в движение и неможах да отговоря навреме - но виж помпозното заглавие на статията и обърни внимание на числата (усет към числата) Не те ли усъмни като го прочете - за 10 г. 20 пъти !?!? Ми то мирише на демагогия - провери да видиш когато е писана статията (първата третина или четвърт на 2017) ПЧИ са били към 500 мил (малко повече) , а 20 пъти означава число от 10 милиарда Нали не смяташ., че през 2007 сме имали пчи 10 млрд ПОнеже това никога не е било, то ..., следва че заглавието е неварно твърдение Не вярвам да се вържеш на някакви жураналя-фантастики Просто имай усет към чилсата и не им се вързвай на глупотевините които пишат. АМи спомни си само какво е било през 2007 (дори като фон) и виж сеа какво е - много по-напред оттогава - виж не само дружествата а и колко сгради, колко молове, колко метростанции а и каквъ ватовпарк се навъди ... Има и други доводи за волатилността на пчи - просто съществените са по-дългосрочни и прехвърлят годините, но това е по-дълга тема. С една дума Тази тъпотия, която са написали е глупост, може би са имали предвид 2 пъти а не 20 Но и за 2-та пъти има обясниение. Пак казвам - черешаря не струва и по-добре да си ходи
                              Не е препоръка... !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

Нали се сещате че давайки тези прогнози това не са върхови стойности ,а такива за края на годината.Това би трябвало да означава че в определен момент индекса може да докосне 900 за известно време......доста оптимистично!
                                С тия ниски лихви и огромна ликвидност е напълно възможно и за по голям ръст но трябва в момента някой да даде силен тласък за да избутаме съпротивата. При отпушване на Софарма и пари от Експат мисля ще атакуваме 800.

Аз затова подкрепям Експат защото те дадоха тласъкът през 2016 който доведе до тоя подем. Сега пак са жизнено важни за пазара и при нови пари отвън е възможно и нови пари от местни фондове да се инвестират и това да задвижи силно пазара.

Коментар

Working...
                                X