Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

Не ме разбра. Това все едно да се радваш, че имаш повече пари в левия джоб, като си си ги преместил от десния. Естествено че седи работа, само че ТОВА СА МИНАЛИ ПЕЧАЛБИ, може дори и да не са от 2018, а по стари.
    Миналата година дивидентите от дъщерните към майката са близо 6 млн.
    Дивидентите от майката се дават от левия, а не от десния джоб

Коментар

• Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

Хора, основните приходи са от дивиденти от дъщерни. Не мога да разбера какво хубаво виждате в отчета.
      Виж как нараства ЕБИТДА. Имат и доста кеш, което може да им позволи да разпределят и някакъв дивидент. На фона на други отчети хич не е зле.

Коментар

• Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
        Зад дивидентите от дъщерните да не би да не стои работа и изпълнение на поръчки. Тези дивиденти не идват от небето.
        Не ме разбра. Това все едно да се радваш, че имаш повече пари в левия джоб, като си си ги преместил от десния. Естествено че седи работа, само че ТОВА СА МИНАЛИ ПЕЧАЛБИ, може дори и да не са от 2018, а по стари.

Коментар

• Зад дивидентите от дъщерните да не би да не стои работа и изпълнение на поръчки. Тези дивиденти не идват от небето.

Коментар

Те за това се опитват да диверсифицират бизнеса и в чужбина. Просто спряха да им пълнят касата. А това все пак е добре за всички инвеститори тук. И с по-читав мениджмънт нещата потръгнаха.
            Хора, основните приходи са от дивиденти от дъщерни. Не мога да разбера какво хубаво виждате в отчета.

Коментар

• Те за това се опитват да диверсифицират бизнеса и в чужбина. Просто спряха да им пълнят касата. А това все пак е добре за всички инвеститори тук. И с по-читав мениджмънт нещата потръгнаха.

Коментар

• Ето поредното доказателство доколко Трейс са хора на ГЕРБ - от днес. Трейс с най-ниска цена за отсечката от околовръстното между Младост и Цариградско, но пък много малко технически точки. Въпреки това излизат първи. Тогава обаче ги махат щото била твърде ниска цената и О ИЗНЕНАДА - печели Главболгарстрой Обикновено ги махат Трейс още преди офертите по някаква измислена причина - десетки примери последните години, как пък не се научиха оферта да напишат по правилата ... цирк е в БГ.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7431852

Все пак Трейс са предложили 95млн, сега ще се строи за 123млн. доколкото разбирам статията. Малко повече ще плати държавата, ама ще останат едни милиони дето ще ги преведат където трябва.
                Last edited by BSEtrader; 02.05.2019, 21:21.

Коментар

• мисля, че отдавна се дистанцираха от тях

Коментар

• Абе тука цената изглежда добра, ама то вероятно заради резултатите от предизборните проучвания, че гербаджиите са зле.

Коментар

• Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

Чак пък 5 лв. ??? Не знам.15% от портфейла ми е ама колкото толкова. Видя ли ясен тренд - допълвам. Въпреки всичко смятам летището за риск .
                      Ако говорим за ракети то може да ги търсим извън Софикс, защото там вече като че ли всичко е отиграно.
                      Реално цена между 5-8лв но няма да стане веднага.за мен най преспективната акция на бфб заедно с доверие.като фундамент и сантимент са супер.тук мажо остави акцията да си падне пазарно и тя намери органично своето дъно.уволни гнилият мениджмънт и сега влизаме е в добър икономически. Икъл за пътищарите... какво повече може да иска човек... публиката очевидно още не се е усетила че тук ще е ракета....а ако обърне и пазара направо не ми се мисли!

Коментар

• Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

Като приказвам не говоря. Новата ракета новото доверие 5лв до края на годината заслужено фундамент сантимент всичко накуп!
                        Чак пък 5 лв. ??? Не знам.15% от портфейла ми е ама колкото толкова. Видя ли ясен тренд - допълвам. Въпреки всичко смятам летището за риск .
                        Ако говорим за ракети то може да ги търсим извън Софикс, защото там вече като че ли всичко е отиграно.
                        Last edited by MrSi; 01.05.2019, 08:03.
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

Коментар

• На тази компания и пожелавам за велики понеделник и Георгьов ден да се върне там де бе
                          подкрепяна от маркетмейкъра си на нива от 4,80 - на първо време!
                          На второ време да е научила що е то пазар и има ли то почва у назЕ!
                          Бех и поверил бая дипляна и доволно с капман до стотак, и после пак и пак ,дорде не ни показа
                          маджо, че видите ли повече от 0,14порцион нема къде нази!
                          Ха дръж сЕга макарона за да видиш , че и другий край се види през нега!!!

Коментар

• От 25 лв.-2008 г. до.....

Коментар

Тук печалбата за първото тримесичие е по голяма от годишната за 2018
                              Като приказвам не говоря. Новата ракета новото доверие 5лв до края на годината заслужено фундамент сантимент всичко накуп!

Коментар

• Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

Копувай защо не купуваш.. или вече си накупил ?
                                Умните и красивите не я купуват а направо я играят тази акциЙя ха хах
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

Коментар

Working...
                                X