Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• В измамната държава какво друго да очаква човек освен измамна борса и кфн и кво ли не още.

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

Лельо, лельо ма! Събуди сЪ!

Та туй "хоро" е кат "тритЪ пъти", ако се усещаш...
      сори,....................................

Коментар

• Първоначално изпратено от Q767 Разгледай мнение
        В жалбата си пропуснах да сложа че очаквам да получа отговор в законоустановения срок
        което е доста важна отметка
        та...чакаме ги
        лично аз съм 4 броя жалби... писах...акционер съм все пак, не вися там кат ония прословути инвеститори трака ти пак, и прочее в кръчмата
        ама... факт на лице имаме престъпление и в КФН и е редно да се сезира и прокуратура за престъпление,защото да ограбиш миноритари, размера никак не е малък
        пък и КП КОНПИ ако се намеси ще стане доста интресно
        поздрави...леля...без да исам смятах един фотоволтаичен парк и се загледах
        в предложението на Трейс...да ги...е.... и видях за какво иде реч

Лельо, лельо ма! Събуди сЪ!

Та туй "хоро" е кат "тритЪ пъти", ако се усещаш...

Коментар

• В жалбата си пропуснах да сложа че очаквам да получа отговор в законоустановения срок
          което е доста важна отметка
          та...чакаме ги
          лично аз съм 4 броя жалби... писах...акционер съм все пак, не вися там кат ония прословути инвеститори трака ти пак, и прочее в кръчмата
          ама... факт на лице имаме престъпление и в КФН и е редно да се сезира и прокуратура за престъпление,защото да ограбиш миноритари, размера никак не е малък
          пък и КП КОНПИ ако се намеси ще стане доста интресно
          поздрави...леля...без да исам смятах един фотоволтаичен парк и се загледах в предложението на Трейс...да ги...е.... и видях за какво иде реч

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

Много жабли се изсипаха, искат си четене и анализ
            ВЯРНО Е МНОГО СА...ВЪПРОСЪТ Е В КФН НА ОГО ЩЕ ПОПАДНЕМ И КАК ЩЕ СИ ПРИКРИЯТ ГРЕШАА
            ЗАЩОТО ТАМ НЯКОЙ КОМПЕТЕНТЕН Е ПРОЧЕЛ ПО ДИАГОНАЛ И Е КАЗАЛ - ДА
            И ПО-ВИСШЕСТОЯЩ СЕ Е ДОВЕРИЛ И Е ЗАВЕРИЛ
            СЕГА... СЛЕД КАТО КРАТКО ТОЧНО И ЯСНО СА ПОСОЧЕНИ ПРОЦЕСУАЛНИ НАРУШЕНИЯ.. ДА ВИДИМ
            РЕД Е ДА СЕ СЕЗИРА И ПРОКУРАТУРА ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ... И ТО В ДОСТА ГОЛЕМИ РАЗМЕРИ
            СЪЩО И КПКОНПИ... РЕД Е...
            МОЖЕ ДА СМЕ МИНОРИТАРИ... АМА НЕ СМЕ ДОНОРИ ВСЕ ПАК

Коментар

• Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
              Интересно кво се бави кафенето?!
              Много жабли се изсипаха, искат си четене и анализ

Коментар

• Интересно кво се бави кафенето?!

Коментар

• Първоначално изпратено от mapadona

Да се смея ли или да плача?! Бегай да въртиш геврека, казах, хау!!!
                  Тъпанчев казах ти че други карат а аз съм на плажа,но ти си достатъчно глъмав за да разбереш какво съм ти писал.Упражнявай се на бфб,че за гилемите борси си много бос.Ще приключиш много много бързо там.

Коментар

• Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

Това не е верно!!! Беше когато се изявяваше като вицепремиер, а сега го доим през 6 месеца като крава..... пак сме се подготвили за поредното доене.... ама ти тая игра не я разбираш!!!!
                    Абе де ще я разбирам . Ти си корифей! Ти ги разбираш много нещата .

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

Ти май Никиту го сравняваш с теб.Никиту е тарикат а не аматьор.Той е на много по-горно ниво.
                      Това не е верно!!! Беше когато се изявяваше като вицепремиер, а сега го доим през 6 месеца като крава..... пак сме се подготвили за поредното доене.... ама ти тая игра не я разбираш!!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

Ако една акция падне от 2 на 1 и после стане 4, то този, който е купил на 2 може ли да направи 100%?
                        Може приятел но не и на бфб.Тук и 20 г да стоиш нещата се развиват много бавно.Като ти спретне и Тиквун един сериал на мажоритарите и ще видиш ръст ама с отрицателен знак.

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

Тука малко се поизпраска ми се струва.Няма как да изкараш 100 бона като си 50 назад.
                          Ако една акция падне от 2 на 1 и после стане 4, то този, който е купил на 2 може ли да направи 100%?

Коментар

Печалбата ми е толкова досега, даже 10 отгоре.... от Трейса ще изкарам минимум 100 бона!!!
                            Тука малко се поизпраска ми се струва.Няма как да изкараш 100 бона като си 50 назад.

Коментар

Никиту, нали требе да купува?
                              Ти май Никиту го сравняваш с теб.Никиту е тарикат а не аматьор.Той е на много по-горно ниво.

Коментар

Шунке, що са те изтрили тука бе?! Иначе сериозно: мисля, че тази седмица КФН трябва да се произнесе.... ще видим, иначе е интересно дали ще влезе в Софка.... голям купон предстои според мен
                                Не знам бе Мишо.Толкова добре си комуникираме с теб и не мога да разбера защо се намисат в нашия разговор.Сигурно някой от тях също се е напасал в Трейсито и като ти писах че малко си глътнал тиня и ти се поизпарили едни 50 бона някой се е припознал.Ама да не ти пука.Вашите поне имат пари и пак ще ти дадат да ги напъхаш на БФБ.Айде наслаждавай се на купона.

Коментар

Working...
                                X