IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

    За "умрелите" - или добро или нищо...!
    Не знам на ЦД ли да вярвам за ФФ или на професора, който на 14.07.2020 заявява, че притежава повече от 90% -

    ТЪРГОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ
    за изкупуване на всички акции от останалите акционери на Трейс Груп Холд АД ОТ Николай Ганчев Михайлов в качеството си на мажоритарен акционер, притежаващ пряко и чрез свързани лица 21 783 345 акции, представляващи общо 90.01% от капитала на Трейс Груп Холд АД.

    https://www.tracebg.com/sites/defaul...%D1%82%20I.pdf


    В последните 3 год. е увеличил притежанието си, предполагам...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от acb Разгледай мнение

      А през далечната 2007 стадото щеше да избуши кошарата..
      Аз тогава едва до 6 бр успях да е добера


      Презаписването за Трейс Груп по предварителни данни е 1 480 пъти

      Общият обем на подадените поръчки в IPO-то на Трейс Груп Холд по предварителни данни е 32 млрд. лв., или 290 млн. акции


      https://www.investor.bg/a/5-balgariy...i-e-1-480-pati

      И да- суша беше в последните няколко години след като Боко беше изхвърлил професора от всички търгове.
      С подписаните многомилионни договори днес в страната и чужбина, с традиционната дивидентна политика, и интересът към трейс ще се поднови, мисля

      Имам, но нищо не препоръчвам, разбира се!
      Точно, не е добре да се върви със стадото. Но и Ники селския не е за надценяване.
      Last edited by top; 02.11.2023, 10:19.

      Коментар


      • Интересно дали старозагорският ще направи някога втори опит да си я изкупи и отпише.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

          Стадото продава, я някой голям изкупува доста акции последните години.
          А през далечната 2007 стадото щеше да избуши кошарата..
          Аз тогава едва до 6 бр успях да е добера


          Презаписването за Трейс Груп по предварителни данни е 1 480 пъти

          Общият обем на подадените поръчки в IPO-то на Трейс Груп Холд по предварителни данни е 32 млрд. лв., или 290 млн. акции


          https://www.investor.bg/a/5-balgariy...i-e-1-480-pati

          И да- суша беше в последните няколко години след като Боко беше изхвърлил професора от всички търгове.
          С подписаните многомилионни договори днес в страната и чужбина, със завършването на Атана в Дружба, с традиционната дивидентна политика, и интересът към трейс ще се поднови, мисля

          Имам, но нищо не препоръчвам, разбира се!
          Last edited by acb; 03.11.2023, 07:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

            За "умрелите" - или добро или нищо...!
            Стадото продава, я някой голям изкупува доста акции последните години.

            Коментар


            • Дата ................... Капитал ............... FF ................... Акционери
              ---------------- .... ------------------ .... ------------------ .... -------------------------
              ........................ (бр. акции) ...... (бр. акции) .......... (бр.) .......... (+/–)

              31/12/2017 ...... 24,200,000...... 5,816,169 ............ 1,777 .......... -
              31/12/2018 ...... 24,200,000...... 5,816,169..............1,706.......... -71
              31/12/2019 ...... 24,200,000...... 5,816,169..............1,654.......... -52
              31/12/2020 ...... 24,200,000...... 5,745,245..............1,516........ -138
              31/12/2021 ...... 24,200,000...... 5,745,245..............1,418.......... -98
              31/12/2022 ...... 24,200,000...... 5,745,245..............1,356.......... -62
              30/09/2023 ...... 24,200,000...... 4,543,189..............1,285.......... -71


              https://csd-bg.bg/members/memberStatistics.xhtml
              За "умрелите" - или добро или нищо...!
              Last edited by Чичо Манчо; 01.11.2023, 14:59.
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Финансов резултат към 31.12.2021 г. 13 874
                Финансов резултат към 31.12.2022 г. 5 162
                Финансов резултат към 30.9.2023 г. 15 669


                Отличен резултат!!
                А най - силното тримесечие предстои...

                Коментар


                • Коментар


                  • Хм,
                    Ами то почти всички апартаменти и гаражи от Атана са продадени вече.
                    Не мога да зная какви са продажните цени, но за имот на топ локация не вярвам под 1000 Е м2 да са.
                    А РЗП е над 32 000 м2....

                    https://traceproperties.bg/bg/properties/

                    Коментар


                    • Отчетът е отличен!

                      Но най хубавото явно предстои -

                      6. Прогнозни финансови показатели към 30.09.2023 г. (хил. лв.)
                      Приходи по договори с клиенти
                      30.09.2023.......... 30.09.2022
                      309 097............... 53 224 ... +480,75%

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                        Аз нямам такова впечатление. Ходил ли си на ОСА? Защото аз съм...
                        но дават дивидент...да си видял ЦКБ, ПИБ, и други банки да дадат по 1 ст. дивидент? Не нали? Това е отношение към акционерите, иначе как някой би инвестирал в нещо от което насреща няма нищо?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
                          може и да ги плюят,но имат отношение към акционерите, за разлика от ЦКБ и всички други банкови акции, които хич не ги е еня към акционерите.
                          Аз нямам такова впечатление. Ходил ли си на ОСА? Защото аз съм...

                          Коментар


                          • може и да ги плюят,но имат отношение към акционерите, за разлика от ЦКБ и всички други банкови акции, които хич не ги е еня към акционерите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
                              Да благодарим за дивидента, по сметките е
                              И моята сметка е захранена.
                              А очаквам следващия дивидент да е поне двоен
                              Last edited by acb; 29.08.2023, 16:32.

                              Коментар


                              • Да благодарим за дивидента, по сметките е

                                Коментар

                                Working...
                                X