Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Булгартабак (57B / BTH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• да видим дали ще бъде изтритттт този туит ..

https://bivol.bg/bulgartaba%D0%BA-ma...rl7exoS1XmRiNk

Коментар

• Първоначално изпратено от nikon Разгледай мнение
      Покрай Прокопиев и Трайков подгониха и Банев за приватизацията на Полимери,а за приватизацията на Табака от която държавата е ощетена в пъти повече никой дума не обелва.
      БХ отвлича вниманието GPGroup Валерката и Шишо ...

Ако остане само с >обвинението за 1,5 Мио> на Банев значи е постановка, а не свършване на работа !!!

Коментар

• Покрай Прокопиев и Трайков подгониха и Банев за приватизацията на Полимери,а за приватизацията на Табака от която държавата е ощетена в пъти повече никой дума не обелва.

Коментар

• Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

Е, какво толкова месец е сравнително добре, при положение че на теб ти трябваха четири години да разбереш че акцията се превръща в боклук, че чак да влезеш ол-ин и да фалираш накрая!
          Сега колко отделяш от заплатата, 100 лв. на месец успяваш ли да добавиш за усредняване?
          Нема се плашиш , ще ти помогна да си платиш дълга към Грую......за малка бутилчица от 50 грама ставаше въпрос ,щото за повече Немаш....
          И Щото от Елана на Викачите е фиксирано.....
          Купуваш ли тапети ,щото нещо те нема да маркета , нема пари налЕ....те викачите викат ,не купуват...

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

Само месец по късно реагираш.....
            Можеше и година по късно да вденеш.....
            Иначе аз ще Ууууусреднявам а ти ще Ооооспамваш темата.....
            Е, какво толкова месец е сравнително добре, при положение че на теб ти трябваха четири години да разбереш че акцията се превръща в боклук, че чак да влезеш ол-ин и да фалираш накрая!
            Сега колко отделяш от заплатата, 100 лв. на месец успяваш ли да добавиш за усредняване?

Коментар

27.45 но не слагам дивидент от 5,6 лв на 130% акции спрямо сега....
              респект за честноста . Мой съвет - разкарвай ги, защото няма как Шиши да дели с някой - това не му е в х-ра.

все едно Банев или Бедо Догасян да дадат дивидент .. няма такъв варянт..

Искрено и добронамерено от моя страна...

виж какво става при ИХЛБЛ.. като свършат бройките на ЕТФ-а става доста интересно..

Коментар

• Първоначално изпратено от Dr.Justice Разгледай мнение

е кво искаш?? да мълча ли???
                Аз БФБ го гледам 1-ъж ан 3-ие. Днес му е дошъл редът.
                Но ти прави чест, ч е отговаряш и не се криеш като мишка !! Респект !!

Сега ще ми кажеш ли откровенно колко ти е средната покупна тук??
                27.45 но не слагам дивидент от 5,6 лв на 130% акции спрямо сега....

Коментар

е кво искаш?? да мълча ли???
                  Аз БФБ го гледам 1-ъж ан 3-ие. Днес му е дошъл редът.
                  Но ти прави чест, ч е отговаряш и не се криеш като мишка !! Респект !!

Сега ще ми кажеш ли откровенно колко ти е средната покупна тук??

Коментар

• Първоначално изпратено от Dr.Justice Разгледай мнение

Това е повод за Монти за ууууусредни...

Коментар

• Първоначално изпратено от increce Разгледай мнение
                      Нови съкращения в Благоевград БТ. https://www.struma.com/biznes/novi-1...e-novo_138256/ Така на работа ще останат около стотина души.
                      Това е повод за Монти за ууууусредни...

Коментар

• Нови съкращения в Благоевград БТ. https://www.struma.com/biznes/novi-1...e-novo_138256/ Така на работа ще останат около стотина души.

Коментар

• Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

То въобще имало ли е случай на фалирало БФБ търгувано дружество някой да е получил ликвидационен дял.....просто ми е интересно!
                          Още чакам в Полимери. Надеждата умира последна. След две-три десетилетия. Заедно с глупавата държава, която допуска грабежа на ликвидаторите.

Коментар

• Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

тя и сегашната боза е отражение на държавата и булгартабака .............. а навремето каква боза имаше .... ехеееееее

а навремето и какви мисирки имаше .... ехеееееее ..... не е за разправяне
                            Така е а какви каръци имаше ,не е като сега.....
                            Акцията за мое съжаление и за съжаление на каръците се успокоИ.....за разлика от някоЙ други сектори....
                            Кой ли ще е следващия застраховател за който говори Агайн...а те държат портфеили от акции?
                            https://www.capital.bg/biznes/kompan...sa_vruzkata_s/
                            Статията на Капитал може да се повтаря но...

Коментар

• Първоначално изпратено от sasho7777 Разгледай мнение
                              Тука е такава боза - пълно отражение на ситуацията в държавата
                              тя и сегашната боза е отражение на държавата и булгартабака .............. а навремето каква боза имаше .... ехеееееее

а навремето и какви мисирки имаше .... ехеееееее ..... не е за разправяне
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

Коментар

• Тука е такава боза - пълно отражение на ситуацията в държавата

Коментар

Working...
                                X