Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Юрий Гагарин АД (4PX / GAGBT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

Монти, гореспоменаттите дружества нямат място в една група с Гагарина и Булгартабака. Тук процеса за мен върви към чиста акция на професор Каро. Другите дружества, които си споменал, каквито и да са, каквото и да са направили са функциониращи бизнеси.

ПС: Не притежавам нито от това нито от гореспоменатите дружества.
    ПС2: Колко стана P/E и EV/EBITDA на дружеството? Много беше модерно да го смятат колеги от форума
    Джони за втори път те питам ...
    Къде си ти в акциите...
    Ето аз държа от две години акции в БТХ и хващам падаж нож... около 10%
    Имам холдинг варна ,света софия , малко етропал и асенова крепост за 10 % ...и аареалбанк за 20%
    Ти къде си....

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

То така най-добре ще е Кире и за цената на папирите. Ако се случи, ще излети като гълъбче
      Ако пък не се случи, Монти ще може да осреднява с цел оптимизация на минуса
      Няма ме тук....
      След 5 бих помислил...

Не е препоръка...
      Но това важи и за останали основни артии...
      Фармата под 2,5 , фиб под 2 , монбат под 4 , стара планина под 3, еубг под 1,40 , ссв под 1,20 , компютри и фантоми не ми требват ,пилета само на маса....елана ли ще купувам ,монголски банки и направи си сам и бързи кредити в Тамбукту на коренните жители.......
      Не е препоръка..

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        По добре Шиши да го продаде..Да не мъчи себе си и акционерите..
        То така най-добре ще е Кире и за цената на папирите. Ако се случи, ще излети като гълъбче
        Ако пък не се случи, Монти ще може да осреднява с цел оптимизация на минуса

Коментар

• По добре Шиши да го продаде..Да не мъчи себе си и акционерите..

Коментар

• 3) Ти Ай Холдинг ФЗЕ (TI Holding FZE) - Дубай, Обединени Арабски Емирства не притежава акции от капитала на „Булгартабак – Холдинг“ АД

Коментар

• Те така си ги прехвърлят периодично.Собственик на Media Plex LTD и на Bulgartabac trade FZE е TI Holding FZE.Поне така е било в началото на годината.

Коментар

• то това е ясно, но има прехвърляне на дялове

Коментар

• Без изненада на ОСА,пак няма да има дивидент.

Коментар

• тук да не се мъти продажба?

Коментар

• Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
                      https://youtu.be/7ErffpePwMI?t=2062 - Какво стана? Взеха, откраднаха активи от банката, но разви ли се някой от тези бизнеси, които Пеевски има? - Пеевски какъв бизнес е развил? Eдинственият бизнес, който поддържа и то не е бизнес, това е издаването на вестниците и парцалите му там. Няма друго. Той ликвидира „Булгартабак....
                      Храни Доган и ДПС то.

Коментар

• Има промяна на собственика на DRC Трейд.Media Plex LTD го е продала на Bulgartabac trade FZE.То сигурно е "от единия джоб в другия",но пък може и да е някакво разделяне на бизнесите.DRC Трейд беше собственост на DRC Инвест(има 18% от ГАГа),после и двете станаха собственост на Media Plex LTD.

Коментар

• Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

Монти, гореспоменаттите дружества нямат място в една група с Гагарина и Булгартабака. Тук процеса за мен върви към чиста акция на професор Каро. Другите дружества, които си споменал, каквито и да са, каквото и да са направили са функциониращи бизнеси.

ПС2: Колко стана P/E и EV/EBITDA на дружеството? Много беше модерно да го смятат колеги от форума
                          Що на Гагарин не е ли функционираш бизнеса ....?
                          Идва време разделно и мажо не му пука за дребните ,важното е той да Оцелее...повечето ама хич не верват в оцеляването
                          Кой банка ,кой местенце ,кой ресторант, кой сериозна заплатка , кой заемче ,повечето имат големи съмнения в бъдещите печалби и оцеляване на фирмите си ....а дребните по по думите на Любо Пенев...
                          Кажи къде имаш.....?

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

Това което гледахме при БТХ , ще го гледаме и тук.... скоро монбат , неон , софарма , албена , хим и сие ,капачките и пачките...
                            Това което ще гледаме тук ще гледаме и при 95% от акциите на Софикс , при някой мажо ще крепи цената до някое ниво ,при други до друго ,но при всичките ще се откажат накрая ако срива е достатъчно голям.....
                            Всичко зависи от времето ..
                            Няма купувачи а тези който са останали са дребни спекуланти като мен, който работят за 10 % , само че и те намаляват процентите намаляват и скоро ще плащат те тези 10 % за влизане....
                            Бягай лиске да бягаме ,от БФБ....
                            Не е препоръка а може и да е....

Коментар

• https://youtu.be/7ErffpePwMI?t=2062 - Какво стана? Взеха, откраднаха активи от банката, но разви ли се някой от тези бизнеси, които Пеевски има? - Пеевски какъв бизнес е развил? Eдинственият бизнес, който поддържа и то не е бизнес, това е издаването на вестниците и парцалите му там. Няма друго. Той ликвидира „Булгартабак....

Коментар

• Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
                                Сигурно има нещо.Едва ли е само от лошия отчет.Консолидирания сигурно ще е на малка печалба.Този който продаде днес е продал на голяма загуба,а до 20 лв. се продават още над 500 акции.
                                Това което гледахме при БТХ , ще го гледаме и тук.... скоро монбат , неон , софарма , албена , хим и сие ,капачките и пачките...
                                Това което ще гледаме тук ще гледаме и при 95% от акциите на Софикс , при някой мажо ще крепи цената до някое ниво ,при други до друго ,но при всичките ще се откажат накрая ако срива е достатъчно голям.....
                                Всичко зависи от времето ..
                                Няма купувачи а тези който са останали са дребни спекуланти като мен, който работят за 10 % , само че и те намаляват процентите намаляват и скоро ще плащат те тези 10 % за влизане....
                                Бягай лиске да бягаме ,от БФБ....
                                Не е препоръка а може и да е....

Коментар

Working...
                                X