Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няма станали милионери от взаимен фонд!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Стига бе, Тони - не може никой мениджър на взаимен фонд да не е станал милионерин досега...

Иначе според мен човекът е хубаво да си има доброволен пенсионан фонд, най-малкото за да намалява своите данъци.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Тони, фондовете в БГ режат глави. Комисионните им са огромни, как си се навил на такова чудо? Я кажи каква такса плащаш?
      The best things in life are free. The second best things are very expensive!
      не е препоръка

Коментар

• Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
        А има ли фонд дето репликира софикс?
        няма м@мка им. има на златен лев за БГТР30 ама там много боклуци набутаха - Енергонита, Химснаб и т.н., не ща да ги следвам тях !

Коментар

• Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          Диверсификацията е за хора, които не знаят какво правят.

- Уорън Бъфет

Разбира се, не е препоръка
          абе прав си - той и Фортис го повтаря това от години, ама като си глава на семейство и още 2-3 зависят от доходите и спестяванията ти, май е по добре да си мааалко диверсифициран, а?
          Last edited by tony1975; 30.04.2013, 19:58.

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Здравейте,
            пак предстоят една купчина почивни дни без интересни финансови новини.
            Имам чувството че 2013 година най-накрая ще е повратна във тая пуста финансова криза и си викам дали да не стана по-агресивен в инвестициите си. През всичките години от 2009 насам продължавам да слагам освен директно на БФБ и във Взаимен фонд. Някой мъдър съфорумец беше казал че не знае някой да е станал милионер ч/з инвестиции във взаимен фонд!!! Има ли смисъл да продължавам да капя там или да насоча всичко под мое управление?
            Вярно е че ч/з ВФ получавам една диверсификация ако не в друго поне във мисленето, но е и факт че личните ми инвестиции нарастнаха доста а взаимните фондове буксуват и основно папат такси!!!

п.с. какво мислите за новия :"Адванс Глобал трендс"?
            А има ли фонд дето репликира софикс?

Коментар

• Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
              Диверсификацията е за хора, които не знаят какво правят.

- Уорън Бъфет

Тва ми хареса.

Коментар

• Аз от ВФ имам малко по-добра доходност от банков депозит, затова и днес си направих такъв, въпреки отвращението ми към подобен род "инвестиция".
                Щом докарваш ръст от личните ти инвестиции, не диверсифицирай. Аз печеля от имоти и пак ще набивам там.Диверсификацията е бошлаф работа.

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Здравейте,
                  Имам чувството че 2013 година най-накрая ще е повратна във тая пуста финансова криза и си викам дали да не стана по-агресивен в инвестициите си. През всичките години от 2009 насам продължавам да слагам освен директно на БФБ и във Взаимен фонд. Някой мъдър съфорумец беше казал че не знае някой да е станал милионер ч/з инвестиции във взаимен фонд!!! Има ли смисъл да продължавам да капя там или да насоча всичко под мое управление?
                  Вярно е че ч/з ВФ получавам една диверсификация ако не в друго поне във мисленето, но е и факт че личните ми инвестиции нарастнаха доста а взаимните фондове буксуват и основно папат такси!!!

Тези фондове са ти конкуренти за покупката на акции.Като им даваш пари подхранваш конкуренцията
                  Life won't wait for you.

Коментар

• Диверсификацията е за хора, които не знаят какво правят.

- Уорън Бъфет

Custodite sortem vestram

Коментар

• Няма станали милионери от взаимен фонд!

Здравейте,

Last edited by tony1975; 30.04.2013, 19:44.
                    Working...
                    X