Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Vola.X
    Moje*da*si*zabravil,*kakvo*beshe*kazala*Lalka,*zat ova,*generale!!
    Lalka не се е появявала напоследък,щеше да предотврати някои грешки.А за тези,които не слушаха Lalka,нека знаят,че "този кур тях чака".

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Добре че още не ми е дошъл кеша, че сигурно щях да се порежа вече с тая падаща кама
      на мен днес кеша ми пристига (може и вече да е пристигнал) в сметката ми и другата седмица ще счупя върха на камата

Коментар

• Bank of America, JP Morgan Chase, Citigroup и Goldman Sachs, Morgan Stanley, Credit Suisse, HSBC, Royal Bank of Scotland и Lloyds Banking Group, френските BNP Paribas, Credit Agricole и Societe Generale и канадската Royal Bank of Canada`

В статията пише само на големи банки

Коментар

• Не съм чел изявлението на Moody's ама да не би и ЦКБ да е сред банките, на които са свалили кредитния рейтинг, че така пада оценката й?

Коментар

• Да не вземе да се хързулне още за да разберем колко ребра имат и мъдете

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Бре, голям бой го биете туй ССВ.
              Уж Гаки щеше да го подпре на 64 ст. пък то сякаш към 44 се запътило
              И що така, лоши слухове, зорлия за пари ли, що ли?

Добре че още не ми е дошъл кеша, че сигурно щях да се порежа вече с тая падаща кама
              Голяма грешка направих,Батя..ами,като нямам еврейска жилка..сега разбрах колко ребра има кура..

Коментар

• Бре, голям бой го биете туй ССВ.
                Уж Гаки щеше да го подпре на 64 ст. пък то сякаш към 44 се запътило
                И що така, лоши слухове, зорлия за пари ли, що ли?

Коментар

• Абе я сус малко, няма ли да се поспрете с хлъзгането тука бе.
                  Какво се шашкате толкова ? Не е гръцка банка в края на краищата
                  Типични планктончовци както би казал Импа.
                  То верно в друг пост бях споменал че най песимистично съм разчел тука до 0.52 Ама само 2 стотинки останаха по 1 време днес да ми реализирате и последния стоп.
                  Повече пара не давам, макс.2% от портмонето тука, толкова и за ПИБ.

Накъде сте се запътили, към зрънчовците ли ?

ПС Вземайте пример от ПИБ, още се държат. Ма и те ще ми паднат на 1.3
                  Нормалното за мене е не повече от 2.5 към 1.

Коментар

• Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    С тази мизерна лихва към кой друг да е освен към мажоритаря.
                    Ми то и при ПИБ е към мажо, ама лихвата е бая тлъстичка

Коментар

• Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                      Доста голямо значение в случая има и към кого е дълга....
                      С тази мизерна лихва към кой друг да е освен към мажоритаря.

Коментар

• Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                        е към мажо, как към кой?

Коментар

• Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                          кешовите наличности са актив, а подчинения дълг е пасив. може би трябва да гледаме основно структурата на пасивите. цената на дълга е обаче много по-ниска отколкото хибрида на първа инвестиционна банда

Коментар

• Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                            Някой ще ми обесни ли какво е подчинен дълг и що се прави това упраженение, като се гледат кви кешови начличностти имат?
                            кешовите наличности са актив, а подчинения дълг е пасив. може би трябва да гледаме основно структурата на пасивите. цената на дълга е обаче много по-ниска отколкото хибрида на първа инвестиционна банда

Коментар

• Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                              Някой ще ми обесни ли какво е подчинен дълг и що се прави това упраженение, като се гледат кви кешови начличностти имат?
                              Совите не са това, което са! - на мен този отговор ми се струва най-логичния

Коментар

• Някой ще ми обесни ли какво е подчинен дълг и що се прави това упраженение, като се гледат кви кешови начличностти имат?
                                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

Коментар

Working...
                                X