Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• доста бързо се развиха нещата между банката и майката ............ само преди 3 месеца съотношението беше 1 ХИМ = 1,5 ЦКБ , а днес гледам, че 1 ХИМ = 1,1 ЦКБ

бързи и лесни пари ........... за знаещите и можещите, разбира се
    fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

жалко, че нямаш нищо - можеше да се разберем да ми сипнеш хубаво пакетче по средата на спреда, че е големчък
      Петьо други ще ти сипнат хубаво .Ама внимавай,че после много болят загубите.

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Другата седмица я виждам -5% надолу тая артия.Няма какво да и задържи цената.Ще продължава да си пада.
        жалко, че нямаш нищо - можеше да се разберем да ми сипнеш хубаво пакетче по средата на спреда, че е големчък

Коментар

• Другата седмица я виждам -5% надолу тая артия.Няма какво да и задържи цената.Ще продължава да си пада.

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

сЕди и им гледай сеира ......... все пак в този форум са събрани най-тъпите парчета в цяла Б-я ......... а и самия Костолани е казал, че най-глупавите хора на земята се намират на борсата

един такъв екземпляр по-долу се хвали как преди 6 месеца е посочил 3 акции ............ дали наистина е казал точно тези три акции няма да коментирам, а само ще погледна каква е доходността на двете акции за 6 месеца:

4ID/IHLBL 0.99 ---
            +0,51%
            GR6/GR6 1.75 ---
            -1,13%
            и това е някаква форма за удовлетвореност в този екземпляр, че на всичкото отгоре сега обявява нови 4 акции ........ забележи му мотивите:

прав е Костолани, че от такива баламурници се правят пачки навсякъде по света ....... в това число и тук на БФБ
            Губя си времето с теб
            виж си цените на датата на която съм ти писал и на дата на влизане във. Софикс
            сполай ти с този. Елементаризма не е интересно да се общува

Коментар

В тая тема нищо интересно не се случва.Посоката на артията е ясна.
              Така е.
              Днеска яко нагоре.

Коментар

• Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

да, чакаме 3-те лв
                Не.По-скоро 1-я лев.

Коментар

• Ох, защо не вземеш и ти да се скриеш някъде или поне да си смениш ника.Ти какви "прогнози" правеше преди 3-4 месеца да припомня ли? Аз ако бях на твое място щеше да ми е неудобно да продължавам да пиша
                  Last edited by X_Y; 02.04.2019, 07:41.

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

3, лв, 5лв, 8 лв .... като при оригиналния ред,... какво да му е!? Чисто и просто - неква абстракция ..
                    Я ни виж и при Доверие, - там се коментират директно 10 лв, - няма 5, няма 6 и даже 8 няма Трагедия
                    сЕди и им гледай сеира ......... все пак в този форум са събрани най-тъпите парчета в цяла Б-я ......... а и самия Костолани е казал, че най-глупавите хора на земята се намират на борсата

един такъв екземпляр по-долу се хвали как преди 6 месеца е посочил 3 акции ............ дали наистина е казал точно тези три акции няма да коментирам, а само ще погледна каква е доходността на двете акции за 6 месеца:

4ID/IHLBL 0.99 ---
                    +0,51%
                    GR6/GR6 1.75 ---
                    -1,13%
                    и това е някаква форма за удовлетвореност в този екземпляр, че на всичкото отгоре сега обявява нови 4 акции ........ забележи му мотивите:

мога да споделя четири акции които със сигурност ще се повишат
                    цкб. Заради стрес тестовете
                    доверие резултати на молдовската банка и увеличение на капитала
                    трейс. Промяна на фундамента влизане в нов печеливш цикъл
                    албена активите и струват много повече от 38 лева
                    прав е Костолани, че от такива баламурници се правят пачки навсякъде по света ....... в това число и тук на БФБ
                    fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

да, чакаме 3-те лв

3, лв, 5лв, 8 лв .... като при оригиналния ред,... какво да му е!? Чисто и просто - неква абстракция ..
                      Я ни виж и при Доверие, - там се коментират директно 10 лв, - няма 5, няма 6 и даже 8 няма Трагедия

Коментар

да, чакаме 3-те лв
                        Аз съм доволен и на 1.80

Коментар

В тая тема нищо интересно не се случва.Посоката на артията е ясна.
                          да, чакаме 3-те лв

Коментар

• В тая тема нищо интересно не се случва.Посоката на артията е ясна.

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

аз викам да са повече от четири
                              Преди шест месеца му написах доверие ихлбл и градус пазара не скочи но тези трите да всяка със собственият си мотив....
                              следващите шест месеца пазара пак може да не скочи но мога да споделя четири акции които със сигурност ще се повишат
                              цкб. Заради стрес тестовете
                              доверие резултати на молдовската банка и увеличение на капитала
                              трейс. Промяна на фундамента влизане в нов печеливш цикъл
                              албена активите и струват много повече от 38 лева

за други три не съм сигурен(хим с добър дивидент еврохолд с покупка на ЧЕЗ и самият ЧЕЗ със сделка или не)
                              успех братя по съдба

Коментар

• Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

Юни най късно си вземи да не плачеш и пак ще черпиш....бях ти подшушнал три акции за март те пък взеха че и трите поскъпнаха и то едната пък с много....следи ги мога от тук да ти кажа и други четири които. Ще поскъпнат следващите шест месеца...но. Май не виждам смисъл. Защото си дървена глава
                                аз викам да са повече от четири

Коментар

Working...
                                X