Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

вземе ли да купува то тогава трябва да продаваме ............ вземе ли той да продава хартии значи е време да се отварят репа...
    Грешиш.

Коментар

• Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

Ей Ташунко, къде се изгуби бе човек? Последно май, преди 1 година беше, разправяше как Хим-а ще се срути яко, а той взе че направи над 20% доходност за година. Сега пак същото ... май е време да купуваме значи
      вземе ли да купува то тогава трябва да продаваме ............ вземе ли той да продава хартии значи е време да се отварят репа...
      fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
        О, Ташунко е намерил време, почивайки си на някой ТИР паркинг, да драсне 4-5 реда!

нека върти геврека за да направи някой долар ............. че и ние трябва да папаме

а вземе ли да пише всекидневно значи са го сложили пак на автомивката да мие тировете
        fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• О, Ташунко е намерил време, почивайки си на някой ТИР паркинг, да драсне 4-5 реда!

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

Няма никаква злоба в думите ми младежо.Казвам какво ще се случи.Само бунаците купуват артии сега,но скоро ще разбереш.Парите са си твои.Аз моите ги държа здраво в кеш е американски банки а не в бг ментаците.Пари изкарвам много повече от достатъчно а и ренти ми се плащат редовно така че имам за артии,но не ги искам сега.Ама трябва да има и такива като теб за да се движи тоя пазар .
            Ей Ташунко, къде се изгуби бе човек? Последно май, преди 1 година беше, разправяше как Хим-а ще се срути яко, а той взе че направи над 20% доходност за година. Сега пак същото ... май е време да купуваме значи
            Last edited by petyob; 14.09.2018, 14:16.

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

Няма никаква злоба в думите ми младежо.Казвам какво ще се случи.Само бунаците купуват артии сега,но скоро ще разбереш.Парите са си твои.Аз моите ги държа здраво в кеш е американски банки а не в бг ментаците.Пари изкарвам много повече от достатъчно а и ренти ми се плащат редовно така че имам за артии,но не ги искам сега.Ама трябва да има и такива като теб за да се движи тоя пазар .
              Ще ти махам от совалката, ша знайш!
              Имаш опит вече.

Коментар

• Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

И ти пък сега.
                Липсата на артии не ти се отразява добре.
                Ако беше изкарал някой лев по островите и си беше купил некоя артия, сега немаше да злобееш и да се гърчиш безпомощно.

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

Дали пък не са изцедили онзи пловдивски пакет вече?
                  Много вероятно! Хубаво е че купуват пакетно само на 6-7 ст. под пазара. Значи мажо вярва че акцията ще ходи нагоре.

Коментар

• Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

Фигура??
                    Нещо с дълга дръжка. Ама чук ли е, тесла или брадва, тепърва ще го разберем...

Коментар

• Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

След вчерашната фигура, още днес можем да се засилим. Само чакаме мамата да се натутне.
                      Фигура??

Коментар

• Поздравления на спекуланитите, които седяха и чакаха ниско около 1.65, изкараха бърза печалба!
                        PS : Никакви препоръки нямам, и от съответната акция не държа ![/QUOTE]

Виртуалната печалба не е печалба докато не стане реална. Нямам препоръка.

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

Да, точно Елана! Имах вкарана една дънна и закачих 3Т * 1,655
                          Дали пък не са изцедили онзи пловдивски пакет вече?

Коментар

• Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

Прав си за ъпа, въпроса е кога.... според мен след 1вия учебен ден
                            След вчерашната фигура, още днес можем да се засилим. Само чакаме мамата да се натутне.

Коментар

• Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

Големи пакети тука се размятат....на какво ли са предвестник?

НА ЪП ЪП ЪП
                              Прав си за ъпа, въпроса е кога.... според мен след 1вия учебен ден

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

Някой закачи ли? През елана ли продаваха...имаше един пакет
                                Да, точно Елана! Имах вкарана една дънна и закачих 3Т * 1,655

Коментар

Working...
                                X