Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    При ЦКБ артиите дивидент не дават,но жабоците днес са ми превели една мазна сумичка.Това е да знаеш къде да инвестираш и кога да разпродадеш .
    ти не беше ли купил за 10 К привилегии значи нето са ти превели 1140 лева или малко под 655 долара (американски)

Коментар

• При ЦКБ артиите дивидент не дават,но жабоците днес са ми превели една мазна сумичка.Това е да знаеш къде да инвестираш и кога да разпродадеш .

Коментар

• Лазов може да разплете мистерията около ктб, но дано не го накарат да млъкне в скоро време, че точно почна да става интересно

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB) infostock.bg
          най-после и тук показаха конс.отчет за миналата година!!! ........ в средата на лятото ..... както и да е...

при основната дейност печалбата на акция пада с 10%

а тези в дясно за атака ли се подготвят? ........ имам и някои други въпроси, но ще ги запазя за по-нататък...

не е препоръка
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

Коментар

• ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB) infostock.bg

Last edited by mibova; 09.07.2019, 12:06.

Коментар

• Тук ситуацията ми напомня за една култова реплика от един бг филм : “Издишате,Велкоооо издишате”
              Last edited by Ташунко със сапа; 09.07.2019, 07:37.

Коментар

• Първоначално изпратено от Stormbringer Разгледай мнение
                голямото цкб щом идва ...... къде ли отива малкото?

Коментар

• Голямата CCB идва...

https://www.investor.bg/ikonomika-i-...gariia-285268/

Коментар

• Показателите за капиталова адекватност се понижават заради ръста в кредитирането, раздаваните дивиденти и нови регулации

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

Пич много си се спекал! Виж че колегите иронизират ..
                      А и за чий са ти няколко стинки дивидент, то нека тръгне тренда и качи 1-2 лв пък и без дивидент ще минем
                      батка, от какво си се панирал пък ти? ...... верно, че съм те поканил на панирани жабешки бутчета с бяло вино, но нали си уж стар морски вълк...

чета си пак предния пост и виждам, че притесненията може да идват единствено от това изречение:

единствения въпрос сега е, дали ще се наложи ново увеличение на капитала в близките няколко месеца
                      това ли те плаши? ........ давай по-смело ........ не ти отива да мрънкаш, а и акции ще има за всички

не е препоръка...

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

А и за чий са ти няколко стинки дивидент, то нека тръгне тренда и качи 1-2 лв пък и без дивидент ще минем
                        Бе аз от 2008 ги чакам да идат с 1-2 лева на горе ма ядец ......та няма да е лошо поне дивидент да почнат да дават
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

Коментар

• Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

какъв дивидент???

кога е имало дивидент тук, че някой да има реални очаквания за такъв?

единствения въпрос сега е, дали ще се наложи ново увеличение на капитала в близките няколко месеца

мнението ми не е препоръка за вземане на инв.решение

Коментар

• Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                            Тука чакам дивидента да е като на ПИБ.
                            какъв дивидент???

кога е имало дивидент тук, че някой да има реални очаквания за такъв?

мнението ми не е препоръка за вземане на инв.решение

Коментар

• 0.00 по 2 или 0.000 по 2 ;-)

Коментар

• Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

Умножен по 2....
                                Кога е ОСА ... ще отида да попитам КОГА , КОГА
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

Коментар

Working...
                                X