Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SO5 / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Вижте сега да съборите акцията!!!
    Някой може ли да ме насочи, къде мога да видя колко е вече фрий-флоута на компанията, щото Инвестора отвориха място за реклами ама за такова инфо - не!

Коментар

• следващият път без мен
      упражнението нещо не ми хареса

Коментар

• Първоначално изпратено от Q10 Разгледай мнение
        вече са си при нас
        Моите също

Коментар

• вече са си при нас

Коментар

• Гледам има раздвижване. Да не би да ви преведоха конвертираните акции?

Коментар

• Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Ако ти си купил всички акции днес си направил сериозна покупка.
              Не не много съм малък за всичките !

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Хайде и аз понапълних тук(вече седмица). Компанийката е добра, лидер в сектора, печалбата расте, сектора е далеч от рецесията, мениджмънта е ОК и имат гръбчето на мама SFARM.
                Ако ти си купил всички акции днес си направил сериозна покупка.

Коментар

• Хайде и аз понапълних тук(вече седмица). Компанийката е добра, лидер в сектора, печалбата расте, сектора е далеч от рецесията, мениджмънта е ОК и имат гръбчето на мама SFARM.

Коментар

• Софарма Трейдинг е качена на пазара след като еуфорията вече беше преминала. Българските акции падаха и на никой не му е било до покупка на нова компания на сравнително висока цена - търговията е тръгнала от 5 лева все пак...Сега обаче първо цената е значително по ниска и второ параметрите на компанията са значително по добри. В такава ситуация мажоритарният собственик най много да пуска по някое пакетче от по десетина хиляди на ниво колкото да се поддържа търговията и да има сделки, но голям пакет надали ще продаде защото според мен банковото му финансиране ще излезе по евтино...
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

Коментар

• Аз по-скоро имам други притеснения тук. Когато се листваше Софарма Трейдинг, имаше заявено определено предлагане, което не срещна търсене. И тъй като след това в нито едно изказване или действие не е имало намек, че се отказват от продажбата на тези акции, това означава, че ние няма как да знаем докога мажоритаря ще е склонен да посреща търсенето на акции. А когато има за продаване пакет, по-голям от настоящия фри флоут, не виждам как може акцията да расте с темп, по-различен от този на пазара като цяло.
                      Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

Коментар

• Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        ОТ 2003 г. до 2007 г. Софарма всяка година дава дивидент. С първите признаци на кризата Софарма предприема консервативен подход и спира да дава дивидент, но повечето дъщерни фирми продължават да дават, ако финансовият резултат го позволява. Примерно Унифарм и Софарма Трейдинг.

Хайде поне проверявайте малко преди да пишете...
                        +1
                        Точно!!!
                        Сливането беше декларирано между Софарма и Българска роза, Унифарм, Медика. За това ставаше въпрос, а не за Софарма и Софарма трейдинг.
                        Доста хора се окзват фактологически неподготвени, но пишат.....

Коментар

• Дааа значи Донев спря крана и сега е консервативен. Да даваше , но пак по малко от тези които ти цитирах

Коментар

• ОТ 2003 г. до 2007 г. Софарма всяка година дава дивидент. С първите признаци на кризата Софарма предприема консервативен подход и спира да дава дивидент, но повечето дъщерни фирми продължават да дават, ако финансовият резултат го позволява. Примерно Унифарм и Софарма Трейдинг.

Хайде поне проверявайте малко преди да пишете...
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

Коментар

• Еее голямо даване, при тези печалби. Ти какво се дразниш- сравни ги с МCH, ELHIM, HES. Ами хвали ги тогава, но как да забраниш на хората да пишат

Коментар

• Първоначално изпратено от Kilur Разгледай мнение
                                Ами то голямата гаранция- за толкова години Донев една стотинка дивидент не е дал на акционерите си от Софарма. А все премята пакети. И защо ще приказва за сливане, а няма да го прави. Нещо му поизгубих доверие
                                Как да не дал,веднъж сплит на Софарма,от 1100 ми ги направи 2200 броя и после и кеш.Аз не знам кво търсите из тези теми неподготвени и все "философствате".Между другото даже и акции нямате тук и в много други позиции.Чак ми писна от ..... Айде да запазим добрият тон,че ще ви нарека с едни епитети дето не са за тук.Не го величая Донев ама голямо лаене тук и навсякъде,ай стига де!!!

Коментар

Working...
                                X