Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SO5 / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• http://www.dnevnik.bg/pazari/2010/07...chalba_ot_144/
    Aпропо:Кога ще се търгуват и акциите от Логистиката?

Коментар

• Значително покачване на цената през последните седмици.

Коментар

• Защо няма новини от ОСА никъде - нито в сайта им,нито в ехтри,нито тук?

Коментар

• Компанията се оценява добре от инвеститорите. Сериозно раздвижване през последните седмици в търгвият - обем и цени.

Коментар

• Според документите за ОСА се предвижда дивидента да е като миналогодишния - 10ст.Лично аз очаквах да е повече - поне цялата печалба за тази година,пък и защо не и неразпределената от миналата година.
            Аргументите ми са:
            1.Влизат нови акционери,които не би трябвало да имат дял от минали печалби.
            2.Съотношението на акциите бе в полза на акционерите на логистиката според пазарните нива.
            3.Печалбата от тази година досега е доста добра и дял от нея ще имат и бъдещите акционери.
            ОСА е нас 22.06
            За съжаление няма да имам възможност да отида и да си изразя мнението
            Last edited by vale1; 09.06.2010, 06:41.

Коментар

• Компанията нараства доста бързо като резултати на фона на целия пазар. Инвестицията тук си заслужава времето за изчакване.
              ОС е на 22.06.

Коментар

• Някой да има инфо какво е станало днес на ОСА-то на Трейдинга ? Че никъде не пише нищо

Коментар

• Софарма Трейдинг АД (SO5 / SFTRD)

Тук някакво раздвижване забелязвам.Някъде бях чел,че дивидент ще раздава Трейдинга! Някой да знае нещо по-подробно
                Working...
                X