Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SO5 / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    само за инфо тук ми продават през ПФБК
    То да е само тук,те тия и майка си ще продадат.С тия "големи чужди инвеститори" при тях.Много имат за продаване.

Коментар

• само за инфо тук ми продават през ПФБК

Коментар

• Компанията си е ОК!
        Почти си напълних - остана и другия месец ако е на тези цени да си дооформя пакетчето.
        Аз също очаквам тук сериозна капиталова печалба(все пак сме почти до историческия минимум от 1,35 - нещо не характерно за групата Софарма) и надявам се, ако г-н Донев няма други планове, добър дивидент - все пак печалбата се повиши значително!

Коментар

• А къде ще се прецакаш, когато акцията през 2011 направи 100 процента и си вземем дивидента, а Умнико. Това ли е втория ник на Мечката- много елементарно

Коментар

• абе тихо тихо, ама някой си продава и някой си купува тук!

Коментар

• Първоначално изпратено от money-maker Разгледай мнение
              И аз смятам че компанията е много добра и не смятам да продавам под 5лв за парче.
              На всеки изпечен спекулант е повече от ясно, че това са празни приказки и че още като мине 2,50 ще ги изшиткаш, ами хайде от нас да мине, няма да ти го слагаме към мурафетите.
              Я всегда буду твоим поводом напиться.

Коментар

• Печалбата на водещия дистрибутор на лекарствени средства "Софарма трейдинг", част от групата "Софарма", се е увеличила трикратно за деветмесечието в сравнение със същия период през 2009 г. до 5.3 млн. лв. Това показва неконсолидираният отчет на дружеството за периода.

За първите девет месеца на 2009 г. финансовият резултат на дружеството е бил 1.78 млн. лв., показва неконсолидираният финансов отчет на "Софарма трейдинг".

Продажбите на компанията за периода са се увеличили с 12% до 291 млн. лв.

Основен фактор за добрите резултати са продължаващият ръст на пазара като цяло, ефективната логистика и разнообразяването на продуктовото портфолио и клиентските канали за реализация на продажбите, обясняват от мениджмънта на компанията в доклада за дейността. От разпределението на оборота по групи клиенти личи, че в основата на ръста са повишените продажби на лекарства към аптеките в страната.

Коментар

• Първоначално изпратено от money-maker Разгледай мнение
                  И аз смятам че компанията е много добра и не смятам да продавам под 5лв за парче.
                  дано ги стигнем близките 2-3 години

Коментар

• И аз смятам че компанията е много добра и не смятам да продавам под 5лв за парче.

Коментар

• Free-float е 11% ако правилно разбирам отчета.

Коментар

• Моето мнение е, че г-н Донев последователно се стреми да превърне компанията в една от най-добрите на БФБ, работеща за всички акционери.
                        Отделно тя е лидер в бвоят бизнес. Предполагам, че и вижданията за бъдещото и развитие ще се реализират все така успешно както и до момента.
                        Според мен цената на първоначално предлагане на борсата - 5лв - през 2008г мисля беше, отново ще бъде достигната и то в период до 2 години.

Коментар

• Още наблюдавайте, скоро ще съжалявате , че само сте гледали- компанийката е супер, както и SEVTO тоо е супер.

Коментар

• Мерси VALE , не го бях намерил - сигурно са го качили късно снощи.
                            Ама той добър отчет бе, радвам се че купих!
                            Успех на всички!

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Отчет?
                              http://www.x3news.com/displayCompany.jsp?bul=103267194

Коментар

• Отчет?

Коментар

Working...
                                X