Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

Какъв ти професор? Просто има нюх и където има нововъзникнала приамида, обикновено не пропуска. Има нюх за тези неща.
    Що го ядете бе, Дохтурът е Великъ. Осигурявя инвестиции, такива работи...
    Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от MarginCall Разгледай мнение

Добре, бе, Captain Obvious, да ти е хрумвало, че някой може просто да се гаври, ебава, лигави, троли и тнт. Баси що ферман изписа. Казахме ти го завоалирано, ама ти не разбираш от дума. Ай сполай ти...
      Както е казал доктор хонорис каузата - "Ту партс": ако това е гавра, изобщо не й личи; ако един абзац за вас е ферман, яко ADHD ви тресе на зряла възраст и специалистите биха препоръчали да намалите употребата на смартфони. Иначе, excuse me, че не съм бил разбрал иронията, ако изобщо е така, де. Все пак не очаквах, че и тук сте го обърнали на TikTok и прочее лиготии...

Edit: Погледах му на Черкезов и предишните мнения по темата, за да видя чак пък толкова ли не съм се усетил и изобщо не останах с впечатлението да се гъбарка с този Ивелин, ами напълно сериозно се мята като Матросов на амбразурата, така че цялата ти теза е несъстоятелна.
      Last edited by Oberst; 21.11.2019, 20:19.

Коментар

• Първоначално изпратено от Oberst Разгледай мнение

Не се оправдавам, а ти обяснявам, че има разлика между правописна, техническа и редакторска грешка. Примерно, ако клавишите "о" и "у" бяха съседни, щях да допусна, че "ухолство" е техническа грешка. Примерът ти с неграмотния съученик е типичен survival bias. Да съм казал, че грамотността е гаранция за успех? Казвам, че фрапиращата неграмотност е гаранция за нисък капацитет и разни anecdotal evidence като съученика ти не значат нищо. Не го знам кой е този проф. Черкезов, обаче акредитацията на ВУЗа, който го е хабилитирал трябва да се ревизира много сериозно. Както се пееше в песента - "Примоция в УНСС: три изпита за 200 марки и едно прасе." Напълно закономерно, качеството на мнението му в защита на тази селска измама напълно кореспондира с правописа му.
        Какъв ти професор? Просто има нюх и където има нововъзникнала приамида, обикновено не пропуска. Има нюх за тези неща.

Коментар

Не се оправдавам, а ти обяснявам, че има разлика между правописна, техническа и редакторска грешка. Примерно, ако клавишите "о" и "у" бяха съседни, щях да допусна, че "ухолство" е техническа грешка. Примерът ти с неграмотния съученик е типичен survival bias. Да съм казал, че грамотността е гаранция за успех? Казвам, че фрапиращата неграмотност е гаранция за нисък капацитет и разни anecdotal evidence като съученика ти не значат нищо. Не го знам кой е този проф. Черкезов, обаче акредитацията на ВУЗа, който го е хабилитирал трябва да се ревизира много сериозно. Както се пееше в песента - "Примоция в УНСС: три изпита за 200 марки и едно прасе." Напълно закономерно, качеството на мнението му в защита на тази селска измама напълно кореспондира с правописа му.
          Добре, бе, Captain Obvious, да ти е хрумвало, че някой може просто да се гаври, ебава, лигави, троли и тнт. Баси що ферман изписа. Казахме ти го завоалирано, ама ти не разбираш от дума. Ай сполай ти...

Коментар

• Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
            До всички хейтарс и глопаци които хулят бизнес модела, ИМ и ИП. Този бизнес никога няма да фалира! В най-краен случай ОС може да продаде ИП на китайски, американски или саудитски фондове и хедж фондове на огромна печалба, така че да се обезпечи инвестицията на бизнес партньорите. Но лично аз не виждам такъв вариант следващите 5г., защото икономиката на страната ни е доста стабилна и просперираща, и българите ще атакуват парка от следващата и по следващата година когато ще бъде почти завършен. д-р Черкезов
            Докторе.. докторе, и тук ли се нашихте ? Кажете по-добре, как да се освободим от тъмните субекти в светлата българска земя! Какво стана със светлия пастор? Хеликоптерите беемветата, разкажете моля! Все пак сте оцелили в изтърбушената пирамида. Направихте ли изводи от придобития опит

Коментар

• Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

Така е,прав си.Моят учител по български и литература бе блестящ.И мизеруваше с малка пенсия.Мой съучиник,неграмотник тъне в ухолство.Правописът е много важен,особенно като става дума за пари,На другата заплата ще си покажа дипламата по литература /отличен /,дано шефът да даде повече пари..Сега сериозно-прибери си егото и не носи вода от ...да се оправдаваш.Професор Черкезов е професионален ликвидадор/да не се разбира като убиец/.Прочети му постовете в темата за Saveway/SCI и ще разбереш за какво иде реч.
              Last edited by Oberst; 21.11.2019, 17:31.

Коментар

Така е,прав си.Моят учител по български и литература бе блестящ.И мизеруваше с малка пенсия.Мой съучиник,неграмотник тъне в ухолство.Правописът е много важен,особенно като става дума за пари,На другата заплата ще си покажа дипламата по литература /отличен /,дано шефът да даде повече пари..Сега сериозно-прибери си егото и не носи вода от ...да се оправдаваш.Професор Черкезов е професионален ликвидадор/да не се разбира като убиец/.Прочети му постовете в темата за Saveway/SCI и ще разбереш за какво иде реч.
                Кога стана професор тоз господин? Не беше ли „само” дохтур?
                Last edited by Pyramid; 21.11.2019, 05:48.
                Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  Започват строежа на втората част:

https://www.facebook.com/HistoricalP...6652667840186/
                  Кошмар, на тяхно място не бих публикувал това видео... смаях се в първите секунди още, а просто исках да се посмея с кафето. Събеседника можеше да изплюе дъвката за 5 мин. Говори само Той, задава въпрос и сам си отговаря, събеседника е на отговори да/не. Нормално ли е на строителните чертежи да пише рзп на латиница? Логиката да не чакаме да се завърши Второто царство понеже се оскъпява престоят малко ме смая. Какво ли се крие зад нея?

Коментар

Мани недей ,шефа може да се подразни и да ти намали заплатата.

Коментар

Да, нов съм тук,обаче навремето в зората на форумите, в правилата на американските такива съветваха да се пише грамотно, защото иначе мненията олекват. Ако правописът е безобразен, всички останали претенции са съмнителни - "аз съм голям специалист, просто пиша като ....." Този тук се прави на доктор по нещоси, а пише като недобутал и основно. Относно въпросителния знак - първо беше едно изречение, обаче го разделих на две и съм пропуснал да оправя пунктуацията, т.е. редакторска грешка, за разлика от "глопаци". И зарежете това, че форумът бил финансов. По вашата логика във всеки форум, който не е стриктно по БЕЛ, може да се пишат всякакви безобразия. Този Ивелин е вашият тип неграмотник - може и да е тъп селтак, обаче пък е инвеститор от регионална величина, така че ще се абтрахираме от това, че изглежда и звучи в унисон с това, което е. Един друг като него - Юли Тонкин даже се гордее с ...... си неграмотност, "защото имал други силни страни". Само да ви светна, че навремето в сериозните учебни заведения са намалявали оценките от изпитите за груби правописни грешки, независимо от дисцпилината. Сега това е в "закостенялото минало" и всички са cool и chill. То заради такива като вас, които смятат, че това били дребнавости, някои родни закони са абсолютно нечетими, а селски тарикати като този Ивелин се вихрят, вместо да копат на полето, за колкото им е реалният ценз.

Коментар

• Да, нов съм тук,обаче навремето в зората на форумите, в правилата на американските такива съветваха да се пише грамотно, защото иначе мненията олекват. Ако правописът е безобразен, всички останали претенции са съмнителни - "аз съм голям специалист, просто пиша като ....." Този тук се прави на доктор по нещоси, а пише като недобутал и основно. Относно въпросителния знак - първо беше едно изречение, обаче го разделих на две и съм пропуснал да оправя пунктуацията, т.е. редакторска грешка, за разлика от "глопаци". И зарежете това, че форумът бил финансов. По вашата логика във всеки форум, който не е стриктно по БЕЛ, може да се пишат всякакви безобразия. Този Ивелин е вашият тип неграмотник - може и да е тъп селтак, обаче пък е инвеститор от регионална величина, така че ще се абтрахираме от това, че изглежда и звучи в унисон с това, което е. Един друг като него - Юли Тонкин даже се гордее с ...... си неграмотност, "защото имал други силни страни". Само да ви светна, че навремето в сериозните учебни заведения са намалявали оценките от изпитите за груби правописни грешки, независимо от дисцпилината. Сега това е в "закостенялото минало" и всички са cool и chill. То заради такива като вас, които смятат, че това били дребнавости, някои родни закони са абсолютно нечетими, а селски тарикати като този Ивелин се вихрят, вместо да копат на полето, за колкото им е реалният ценз.
                        Last edited by RUBLA; 20.11.2019, 20:27. Причина: Спазвайте добрия тон. Личностни анализи и характеристики на ЛС.

Коментар

Черкезов, каква точно ти е докторантурата, с която си се накичил като селски ерген? Като ти гледам правописа, трудно ти давам и основно образование? Че китайски, американски, хеле пък саудитски инвеститори не си виждал даже и по телевизията е отделен въпрос...
                          Супер тъпо е да търсиш кусури за правопис /не,че не е важен/,но това е финансов форум.Въпросителният знак на второто ти изречение е неправилен.
                          Last edited by 0; 20.11.2019, 19:51.

Коментар

Черкезов, каква точно ти е докторантурата, с която си се накичил като селски ерген? Като ти гледам правописа, трудно ти давам и основно образование? Че китайски, американски, хеле пък саудитски инвеститори не си виждал даже и по телевизията е отделен въпрос...
                            Ти, май, си нов тук...?

Коментар

До всички хейтарс и глопаци които хулят бизнес модела, ИМ и ИП. Този бизнес никога няма да фалира! В най-краен случай ОС може да продаде ИП на китайски, американски или саудитски фондове и хедж фондове на огромна печалба, така че да се обезпечи инвестицията на бизнес партньорите. Но лично аз не виждам такъв вариант следващите 5г., защото икономиката на страната ни е доста стабилна и просперираща, и българите ще атакуват парка от следващата и по следващата година когато ще бъде почти завършен. д-р Черкезов

Коментар

...остана само, въпросните американци, китайци, саудитци и т.н....ДА ПОЖЕЛАЯТ да го купят. За чий зор, ще им е, обаче, остава Загадка.

Коментар

Working...
                                X