IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за агенции, изкупуващи директно жилища?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zeifod Разгледай мнение
    А въпросните нещо яко са се активизирали напоследък...
    Да, много са активни, разни костюмирани селянчета. На мен любимец ми е Калоян. Не се подигравам, симпатичен ми е.

    Всички мачкат здраво и правят много сделки. Бойко също е готин.

    Според мен човекът, който пита за съвет, да изчисти апартамента от всичко и да си го пусне сам за продажба.

    Коментар


    • А въпросните нещо яко са се активизирали напоследък...

      Коментар


      • Хоум Ту ю изкупуват апартаменти и всякакъв вид сгради, но цените им са много по- ниски от реалните пазарни. Ако си на зор ок, но според мен не е много голяма далаверата.
        Повече от красива

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          Защо ти е ремонт? Продавай го така.Тия оферти или са менте или ще ти дадат половин цена
          20-30% са им по- ниски цените от пазарните на хоум ТУ ю. Най- добрия вариант е да види как се движат подобни апартаменти в имот.бг и да си пусне обява там- брокерите веднага ще почнат да му звънят. Да не подписва ексклузиви, че така се лишава от потенциални клиенти на други брокери.
          Last edited by mitko2848; 25.07.2024, 19:44.

          Коментар


          • говори с хоме то у каква цена ще ти дадат. Не подписваш НИЩО, казваш че ще мислиш. Слагаш 30% отгоре и си пускаш САМ обява. Псувните които ще им теглиш според настроението и питиетата
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Encore Разгледай мнение
              Здравейте,

              Имам стар апартамент в идеален център - София, който не е в много добро състояние, и се налага ремонт преди продажба.
              Вече се замислям дали да не се обърна към някоя агенция като Home 2 U, и т.н. - направо да им го продам, без да се занимавам с обяви, брокери...

              Мненията за тях в нета са съмнително оскъдни, но има обсъждане на служител, злоупотребил с лични данни за престъпна схема, като въпросния човек още е на добра позиция във фирмата, години по-късно - вижда се в сайта им. Отделно чувам слухове за собствеността, и т.н.

              Имате ли опит, наблюдения? Освен куца оферта има ли потенциални рискове при такива сделки?

              Мерси!
              Защо ти е ремонт? Продавай го така.Тия оферти или са менте или ще ти дадат половин цена

              Коментар


              • Мнения за агенции, изкупуващи директно жилища?

                Здравейте,

                Имам стар апартамент в идеален център - София, който не е в много добро състояние, и се налага ремонт преди продажба.
                Вече се замислям дали да не се обърна към някоя агенция като Home 2 U, и т.н. - направо да им го продам, без да се занимавам с обяви, брокери...

                Мненията за тях в нета са съмнително оскъдни, но има обсъждане на служител, злоупотребил с лични данни за престъпна схема, като въпросния човек още е на добра позиция във фирмата, години по-късно - вижда се в сайта им. Отделно чувам слухове за собствеността, и т.н.

                Имате ли опит, наблюдения? Освен куца оферта има ли потенциални рискове при такива сделки?

                Мерси!

              Working...
              X