IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
    https://www.google.bg/maps/place/%D0...858!4d27.81996
    ще му дойде времето....при тези евтини пари
    В момента има глад и огромно търсене на места за къмпинг. Това не от местни палаткаджии дето искат без пари а от ония дето идват с каравани по-скъпи от на повечето жилищата.
    колкото толкова

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
      От днес:
      „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ извърши продажба на
      апартамент №9 от Апартаментната сграда Секвоя 2 в к.к. Боровец, община
      Самоков. Апартаментът е с обща площ 95.23 кв.м.
      Тази продажба сигурно си е на загуба, ще сваля дивидента, но въпреки това за мен е добре че ги махат тия активи дето седят толкова години и не носят никаква доходност. Да ги завъртят парите. А отделно пък реално с това смъкват парите за ОД.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
        Всяко лято бях там през студентските години. Имаше си бани, ток вода и всичко необходимо. Даже и 4-5 капана. Тези с караваните караха там с месеци. Даже и огради си носеха за да си заградят дворчета до плажа. Сега ако се възстанови, бих ходил с удоволствие, независимо то цената
        Надали ще стане това.
        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

        Коментар


        • Дали са разкарали плакатчето "for rent gsm..."??? Нещо не върви да чакат на него.
          Не е препоръка!

          Коментар


          • От днес:

            „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ извърши продажба на
            апартамент №9 от Апартаментната сграда Секвоя 2 в к.к. Боровец, община
            Самоков. Апартаментът е с обща площ 95.23 кв.м.
            Добре е, че има продажби, за да се посрещнат новите разходи за заплати на директорите. В Монбат заплата 3000 лв., ФНИБ 5000 лв., но все пак Акумикар са провинциална фирма, не плащат много.
            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Това ли е хитът този сезон хаха. Всички спекуланти ли имате вече от него?, хаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                https://www.google.bg/maps/place/%D0...858!4d27.81996
                ще му дойде времето....при тези евтини пари
                Всяко лято бях там през студентските години. Имаше си бани, ток вода и всичко необходимо. Даже и 4-5 капана. Тези с караваните караха там с месеци. Даже и огради си носеха за да си заградят дворчета до плажа. Сега ако се възстанови, бих ходил с удоволствие, независимо то цената
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                  Сигурно си има добра пазарна ниша и за това. Където съм пътувал, а аз съм обикалял, доста съм виждал такива къмпинги, осигурено ти е всичко: ток, вода, тоалетни, паркове и т.н. Но си се плаща здраво: 60-70$ на ден. Не виждам как един хубавец от ...(да не цитирам села и гредове) купил кемпър за 5 000 лв. ще плаща 30-40 лв. на ден за къмпинг. Тя държавата не може да ги накара да къпингуват само на определените за тази цел места, та какво повече да си говорим. И след това защо Черноморието било с ниско качество. Ами така ще е . Държавните чиновници мъдриха закон по подобие на западните дълго време, ама дойде ББ изпълнен с мъдрост и знания и всичко отиде по дяволите.

                  Като няма условия много ясно, че този тип туристи няма да идват тук.

                  А и според мен таргетът на този туризъм е съвсем различен от описаните от теб българи...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                    Както споменах чувал съм го от експерти, които са доста навътре в този бизнес.

                    А относно това дали ще трябва да плащат - и сега доста хора предпочитат този тип туризъм и прекарват цяло лято в далеч по-лоши условия. Дори и платежоспособни и популярни хора. Някои пък обикалят из Гърция и Европа с кемпери, просто защото тук няма добри условия.

                    Всичко зависи от мястото - дали е близо до плажа най-вече...
                    Сигурно си има добра пазарна ниша и за това. Където съм пътувал, а аз съм обикалял, доста съм виждал такива къмпинги, осигурено ти е всичко: ток, вода, тоалетни, паркове и т.н. Но си се плаща здраво: 60-70$ на ден. Не виждам как един хубавец от ...(да не цитирам села и гредове) купил кемпър за 5 000 лв. ще плаща 30-40 лв. на ден за къмпинг. Тя държавата не може да ги накара да къпингуват само на определените за тази цел места, та какво повече да си говорим. И след това защо Черноморието било с ниско качество. Ами така ще е . Държавните чиновници мъдриха закон по подобие на западните дълго време, ама дойде ББ изпълнен с мъдрост и знания и всичко отиде по дяволите.
                    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                    Коментар


                    • blizo e
                      http://brefbg.com/bg/portfolio/holid...llage-lozenec/
                      може да се види и Боровец, ако някой има свободни левчета:
                      http://brefbg.com/bg/portfolio/holid...a-ii-borovetz/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                        Да бе да! Българинът не може да си представи тази концепция с къпингите и как аджеба ще трябва да плаща за такова нещо. Не случайно законът бе спрян.
                        BREF са обмисляли и тази идея, но е изоставена.

                        Както споменах чувал съм го от експерти, които са доста навътре в този бизнес.

                        А относно това дали ще трябва да плащат - и сега доста хора предпочитат този тип туризъм и прекарват цяло лято в далеч по-лоши условия. Дори и платежоспособни и популярни хора. Някои пък обикалят из Гърция и Европа с кемпери, просто защото тук няма добри условия.

                        Всичко зависи от мястото - дали е близо до плажа най-вече...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                          Някой запознат ли е с точното местоположение на парцела до Лозенец на морето ?
                          .
                          https://www.google.bg/maps/place/%D0...858!4d27.81996
                          ще му дойде времето....при тези евтини пари

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                            Някой запознат ли е с точното местоположение на парцела до Лозенец на морето ?

                            На няколко пъти слушам експерти да се изказват, че има голяма необходимост от един нов и добре управляван къмпинг по морето. По думите им инвестицията е доста малка в подобно начинание и възвръщаемостта би била доста бърза.

                            На мен ми звучи като нелоша идея - може и временно, докато развият другия проект.
                            Все пак доста години стои този парцел без никаква доходност...
                            Да бе да! Българинът не може да си представи тази концепция с къпингите и как аджеба ще трябва да плаща за такова нещо. Не случайно законът бе спрян.
                            BREF са обмисляли и тази идея, но е изоставена.
                            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                            Коментар


                            • Някой запознат ли е с точното местоположение на парцела до Лозенец на морето ?

                              На няколко пъти слушам експерти да се изказват, че има голяма необходимост от един нов и добре управляван къмпинг по морето. По думите им инвестицията е доста малка в подобно начинание и възвръщаемостта би била доста бърза.

                              На мен ми звучи като нелоша идея - може и временно, докато развият другия проект.
                              Все пак доста години стои този парцел без никаква доходност...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                                Доста говорихме и спорихме с господина относно поставените от мен въпроси, и коментарите направени и тук във форума от мен. С добро впечетление съм като цяло и продължавам да съм акционер.
                                Благодаря!

                                Коментар

                                Working...
                                X