IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Закупуване на земеделска земя и засаждане на тикви

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още малко оства от европарите и спират след 2020. Възползвайте се..
    Last edited by Denir; 13.07.2016, 11:42.
    Съхранение на документи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VanessaShopping Разгледай мнение
      А има ли друга програма по която мога да кандидатсвам за закупуване на земеделска земя, която да е повече от 10 процента субсидията ?
      Целта ми е да си възвърна по-голяма част от парите при закупуване на нивите и също ако има възможност някаква субсидия и за самото засаждане както и за разходите по негов.
      Най добре поискай някой да ти подари въпросните 35 декара, след това да ти ги засее друг, да ги поддържа трети и продаде четвърти, ти вземи само парите
      Разбира се втори, трети и четвърти могат да бъдат един и същ

      Коментар


      • В Банкя!!
        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          (Обичам да ям тиква, но не обичам да съм управляван от.)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
            Идеята не е толкова тъпа,колкото изглежда.

            http://btvnovinite.bg/video/video/ne...i-na-ptya.html

            Рафинират го Турция и едно от предназначенията е за направата
            на специални масла за американските F-16,F-18.
            Тиквите много изтощават почвата,а и изискват много труд за копане.Зависим си от
            кефа на турските търговци.Най-добре е да насееш овощна градина като я комбинираш
            череши,кайсии,сливи,ябълки,ягоди.Ако не си толкова работен сей люцерна,жито или
            рапица,винаги има пазар.

            Коментар


            • Идеята не е толкова тъпа,колкото изглежда.

              http://btvnovinite.bg/video/video/ne...i-na-ptya.html

              Рафинират го Турция и едно от предназначенията е за направата
              на специални масла за американските F-16,F-18.

              Коментар


              • Пазете земята си, не я продавайте за жълти стотинки... След време като поскъпне драстично тогава продавайте .

                Коментар


                • По мои изчисления земята ще поскъпне от 10 000-100 000 на 1 000 000 до около 5 години. Въпрос на време е някой чужденец да купи земя за 1 000 000 милион лева и от там брокерите , и хората дето продават земя да си вдигнат цените драстично , след като един може да купи земя за 1 000 000 могат и други.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от VanessaShopping Разгледай мнение
                    А има ли друга програма по която мога да кандидатсвам за закупуване на земеделска земя, която да е повече от 10 процента субсидията ?
                    Целта ми е да си възвърна по-голяма част от парите при закупуване на нивите и също ако има възможност някаква субсидия и за самото засаждане както и за разходите по него.

                    ПП: O2 не мога да разбера това сърказъм ли е или се подиграваш ,че съм невеж в тая област ?

                    ПП2: ing5rov Изчакай малко петролът да падне под 40 долара/
                    Да сългасен съм ,че горивото поевтинява, но аз гледам какво мога да изкарам като крайна печалба дори и да не е много. Предпочитам да ми носят малко пари всяка година отколкото да ги продам за да си купя кола от 20 000лв.
                    Не знам на колко години сте, но ако сте в границата от 18 до 40 години, може да кандидатствате по мярка 6.1 "Стартова помощ за млади земеделски производители".
                    Само че и там приема на документи по проекти завърши на 24.07.2015 година.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Добра идея - свържи се някак с Цар Тиква (бойкоборисов) и той може би ще те подкрепи.






                      (Обичам да ям тиква, но не обичам да съм управляван от.)




                      .
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                        Изчакай малко петролът да падне под 40 долара/
                        Той си пада, но по нашите бензиностанции бензина не пада!!!

                        Коментар


                        • А има ли друга програма по която мога да кандидатсвам за закупуване на земеделска земя, която да е повече от 10 процента субсидията ?
                          Целта ми е да си възвърна по-голяма част от парите при закупуване на нивите и също ако има възможност някаква субсидия и за самото засаждане както и за разходите по него.

                          ПП: O2 не мога да разбера това сърказъм ли е или се подиграваш ,че съм невеж в тая област ?

                          ПП2: ing5rov Изчакай малко петролът да падне под 40 долара/
                          Да сългасен съм ,че горивото поевтинява, но аз гледам какво мога да изкарам като крайна печалба дори и да не е много. Предпочитам да ми носят малко пари всяка година отколкото да ги продам за да си купя кола от 20 000лв.

                          Коментар


                          • Изчакай малко петролът да падне под 40 долара/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от VanessaShopping Разгледай мнение
                              Здравейте

                              Имам възможност и искам да закупя 35дка земеделска земя в Русенска област , село черешово. Земята е на мой роднина ,който може да ми я продаде евтино.
                              Целта ми е да я засея с тикви за семки за биогориво. По коя програма мога да кандидаствам за субсидия за закупуване на тази земя и за засаждане на въпросните тикви? Също така все още нямам регистрирана фирма. Това проблем ли ще е при кандидастването ,че фирмата, която ще отворя ще е нова ? До кога е срока за кандидастване понеже април месец 2016г. ( след 8 месеца ) трябва да съм готов за засаждането.

                              Може ли да ме насочите къде да прочета как да се регистрирам като земеделски производител. Прочетох в интернет ,че може и да съм без фирма т.е. самоосигуряващ се. Ще съм благодарен ако ме "светнете" как е по-добре и как по-точно трябва да станат нещата с регистрацията Благодаря предварително
                              Мярката е 4.1 "Инвестиции в земеделските стопанства", но за тази година приема е приключил.
                              Към мярката има наредба със съответните условия за кандидатстване. Мисля, че за закупуване на земя се отпускат до 10% от стойността на проекта.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Да, засади я с кръмни тикви, а ако е дъждовна годината , каквато е често в русенско задължително със зелени бирени шишета, от каменица ще се хванеш в пари

                                Коментар

                                Working...
                                X