IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За IvelinaJensen В момента рисуваме тренд обръщаща фигура глава и рамене ,според мен .
    Last edited by vhk; 12.01.2021, 16:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

      Аз не съм чувал, виждал на живо или на тв човек, който може да ти отговори със сигурност на тези въпроси - какво ще се случи с някакъв си инструмент в бъдеще. Нещо си се объркала ако искаш чрез хазарт да си увеличиш парите, защото това, което ти правиш е хазарт. Нямаш система, нямаш риск мениджмънт, нямаш капиталов мениджмънт най-вероятно, общо взето въпрос на време е да си загубиш парите. Не се занимавай по-добре. Или изкарай няколко курса и просто ще спреш да задаваш такива въпроси.
      ЯВНО НЕ СИ СЛУШАЛ КОГАТО ТРЕБВА И НЕ САМО ТИ










      19.12.2018, 10:43



      Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
      Вероятно формиран дългосрочно дъно на 14. 12. 2018

      3100-3200 долара за биткойн.
      Цел 70000 -100000 Края на 2019 или 2020



      абе тия с престилките на 4ти километър това ли ви говорат там или получи сигнал от кораба майка с извънземните ?!? ..... вие или не познавате парите или сте на силни шмъркотици аз друго обяснение неам ....

      Първоначално изпратено от 4o4ko Разгледай мнение

      Започвам да се замислям дали да не опитам и аз от тази виртуална дрога. Проучването показва, че който е взел от нея отлита на 100 000 метра над земята. Освен това е все още достъпна и употребата и не е криминилизирана.



      тоя е пациент, освидетелстван с всички признаци ...






      ПП тук ме нахока трейдъра михаелис12 , с който след тва си шпрехахме.

      а все пак требва да признаем Баце също вълновик, допусна такъв вариант за разклика от общият тренд.
      Last edited by Todor Sabev; 12.01.2021, 16:22.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        От толкова разбирачи тук никой не ми отговори на ни един от конкретните ми въпроси. Вместо това - празни приказваки на килограм и мерене. Кажете нещо съществено, което може да се ползва за нещо, а не да пълните темата с useless shit. Пак питам на проЗ език - аз съм проЗ човек и искам отговор като за проЗ да разбере.
        1. Какъв е тренда на кривата в момента?
        2. Как да разбера това което се случва дали е моментна корекция или срив, който трябва с години да го чакам после да мина на плюс. Може да съм проЗ човек ама съм практичен и не искам да си блокирам капитала за неясно какъв период от време, а да го увеличавам
        Аз не съм чувал, виждал на живо или на тв човек, който може да ти отговори със сигурност на тези въпроси - какво ще се случи с някакъв си инструмент в бъдеще. Нещо си се объркала ако искаш чрез хазарт да си увеличиш парите, защото това, което ти правиш е хазарт. Нямаш система, нямаш риск мениджмънт, нямаш капиталов мениджмънт най-вероятно, общо взето въпрос на време е да си загубиш парите. Не се занимавай по-добре. Или изкарай няколко курса и поне ще спреш да задаваш такива въпроси.
        Last edited by troika; 12.01.2021, 16:02.

        Коментар


        • Мен ако питаш залагай на български акции,нищо чудно да избичат нагоре щото са евтини и се размърдаха.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            От толкова разбирачи тук никой не ми отговори на ни един от конкретните ми въпроси. Вместо това - празни приказваки на килограм и мерене. Кажете нещо съществено, което може да се ползва за нещо, а не да пълните темата с useless shit. Пак питам на проЗ език - аз съм проЗ човек и искам отговор като за проЗ да разбере.
            1. Какъв е тренда на кривата в момента?
            2. Как да разбера това което се случва дали е моментна корекция или срив, който трябва с години да го чакам после да мина на плюс. Може да съм проЗ човек ама съм практичен и не искам да си блокирам капитала за неясно какъв период от време, а да го увеличавам
            В момента пак е тръгнало да тества 30000 ако я пробие ще спадне към 25 000 ,ако не я пробие ще качи над 40 000.Чиста комарджийница по-добре
            не се занимавай https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...chkite-si-pari

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
              От толкова разбирачи тук никой не ми отговори на ни един от конкретните ми въпроси. Вместо това - празни приказваки на килограм и мерене. Кажете нещо съществено, което може да се ползва за нещо, а не да пълните темата с useless shit. Пак питам на проЗ език - аз съм проЗ човек и искам отговор като за проЗ да разбере.
              1. Какъв е тренда на кривата в момента?
              2. Как да разбера това което се случва дали е моментна корекция или срив, който трябва с години да го чакам после да мина на плюс. Може да съм проЗ човек ама съм практичен и не искам да си блокирам капитала за неясно какъв период от време, а да го увеличавам
              ако наистина си про3 - купувай, ако ли не - сама маже да си отговориш на про3тите въпроси

              Коментар


              • От толкова разбирачи тук никой не ми отговори на ни един от конкретните ми въпроси. Вместо това - празни приказваки на килограм и мерене. Кажете нещо съществено, което може да се ползва за нещо, а не да пълните темата с useless shit. Пак питам на проЗ език - аз съм проЗ човек и искам отговор като за проЗ да разбере.
                1. Какъв е тренда на кривата в момента?
                2. Как да разбера това което се случва дали е моментна корекция или срив, който трябва с години да го чакам после да мина на плюс. Може да съм проЗ човек ама съм практичен и не искам да си блокирам капитала за неясно какъв период от време, а да го увеличавам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Нищо не допускам въпроса е кво допускат ФЕД и ЦРУ . Или както е модерно да се казва ,,Дълбоката Държава,, Никъв проблем им е да го копнат в някво обозримо бъдеще. Даже допускам ще че биткойна е техен пилотен проект да тествата как работи протокола. А Сатошито е просто псевдоним.
                  Вече писах.

                  Даже и да не са сътворители на проекта просто го наблюдават без да се намесват за сега.
                  По простата причина която е заложена в ,,Западния цивилизационен модел,, Да се оставят инциативноста и креативноста да работят и да не се намесват.
                  За да не земат да спънат някоя ключова иновация .
                  Трябва да им се признае на американците как от пръдня милярди правят,нашта кака Ружа им разказа играта.Какво се случи с тая наша ромка?
                  Last edited by aleks262; 12.01.2021, 14:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                    Допускаш най-често срещаната грешка, защото даваш пример с търговски дружества. Една компания лесно събаря друга, предлагайки по-добър продукт. Протокол, обаче, е нещо различно.
                    Нищо не допускам въпроса е кво допускат ФЕД и ЦРУ . Или както е модерно да се казва ,,Дълбоката Държава,, Никъв проблем им е да го копнат в някво обозримо бъдеще. Даже допускам че биткойна е техен пилотен проект да тествата как работи протокола. А Сатошито е просто псевдоним.
                    Вече писах.

                    Даже и да не са сътворители на проекта просто го наблюдават без да се намесват за сега.
                    По простата причина която е заложена в ,,Западния цивилизационен модел,, Да се оставят инциативноста и креативноста да работят и да не се намесват.
                    За да не земат да спънат някоя ключова иновация .
                    Last edited by Todor Sabev; 12.01.2021, 15:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Ако погледнеш колко от първите се успяли в по дългосрочен план. Обикновено са изхвърлени от пазара и идват техни наледници. Яхуу е заменен от Гуугъл . Амазон е наследник на хилядите интернет компанини от от дотком балона. Фейса е насленкик на социални мрежи като Майспейс.
                      Допускаш най-често срещаната грешка, защото даваш пример с търговски дружества. Една компания лесно събаря друга, предлагайки по-добър продукт. Протокол, обаче, е нещо различно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                        Това трябва да се случи във всички държави едновременно. Дай пример за някаква договорка на 200 държави по какъвто и да е въпрос?
                        Както всички държави начисляват и плащат за парникови емисии, така трябва да се начисляват и плащат еко-такси за криптосите.
                        Само копачите, които използват зелена енергия от веи, да бъдат освободени от данъци и такси.
                        Крайно време е правителствата да вкарат криптосите в регулация, и тъй като производството и поддържането на мрежата е крайно неефективно, да бъдат обложени крипто-валутите с акцизи при покупко-продажба...
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение
                          Биткойн е протокол. Веднъж установен, протокола много трудно бива заместен от нов, по-ефективен. Например, IP е протокол, който се е установил, защото е бил първи, макар, че има и по-добри предложения. Биткойн няма да бъде заменен, колкото и по-добри проекти да се случат в бъдеще
                          Ако погледнеш колко от първите се успяли в по дългосрочен план. Обикновено са изхвърлени от пазара и идват техни наледници. Яхуу е заменен от Гуугъл . Амазон е наследник на хилядите интернет компанини от от дотком балона. Фейса е наследкик на социални мрежи като Майспейс.

                          Съвремената фиатна- финансова система в известан смисъл е наледник на сътвореното от Джон Лоу, 1720 тогавашният,, биткойн,, занулява и трябват стотици години да се наложи глобално в последствие.


                          https://www.dw.com/bg/%D1%83%D0%B1%D...%B9/a-14946052

                          Така че най точно е да се сравнаява крипто технологията с експеримента на Джон Лоу, 1720 а не с лалета или други балони.
                          Last edited by Todor Sabev; 12.01.2021, 14:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Възможно-невъзможно, като задължат борсите да начисляват 5% акциз при всяка покупка на биткойни - ще се плаща.
                            Това трябва да се случи във всички държави едновременно. Дай пример за някаква договорка на 200 държави по какъвто и да е въпрос?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              Дъвчеш ми заучени клишета, на които ти е приятно да вярваш. Но не влагаш никаква мисъл в казаното. Щото ако помислиш малко има вероятност да стигнеш до някакъв смислен извод, като тоя на Frosty примерно, който дори да не излезе прав в крайна сметка си аргументира доста добре тезата. А ти нищо не можеш да аргументираш. Факт е, че положението с Биткойна специално и с тоя мистериозен Сатоши дето никой не знае как в изневиделица може да сътвори нещо неочаквано, не може да се предвиди какво ще стане в бъдеще - може само да се гадае.
                              Аз ти обясних защо някои хора продават, но ти явно не прочете или не осъзна прочетеното и продължаваш да си баеш Дългосрочно та дългосрочно. Я стигне 100 000 я не, ама ти си дръж - то и илюзиите греят - важното е нещо да те грее.
                              Ако става на въпрос повече вярвам на Етера и всичко останало отколкото на Биткойн който в общи линии се крепи на стара слава
                              Имаш пълното право да смяташ, каквото искаш. Не претендирам да съм последна инстанция за истината, а и нямам време да ти обяснявам колко глупаво е последното ти изречение в коментара

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                                Държиш ли Етер.
                                не - никога не съм го имала. В момента го копам ама ... умрела работа....

                                Коментар

                                Working...
                                X