IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на форума в София?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Софиксов - ще пъкнеш ли?
    Дай на български!

    Коментар


    • Приемат се, Вълчов.

      Софиксов - ще пъкнеш ли?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Аз ще доведа вероятно още около 2 инвеститорки...
        На сто вълка кози крак

        Коментар


        • Мноооого "дългосрочни инвеститори" приемат ли се?
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Днес говорих със стопанинът за 7-ий. Каза - "Заповядайте".

            Огледахме вторият етаж - около 18 души лесно се побират, ако не са много тлъсти, де. Разбира се - някои могат да се разположат и на долният етаж. Ако изкате - да видим колцина сме - да направим списък един вид.

            Аз ще доведа вероятно още около 2 инвеститорки, един наш уважаван съфорумец тоже потвърди, така че да видим:

            1. Нушенцето
            2. Деси Георгиева
            3. Императорът
            4. Чичо Кольо
            5................................................. .............
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
              А и между другото аз ако дойда от сега да се знае. Няма да ставам член на SCI, няма да си купувам карти и не искам да ми говорите такива работи! Ще си говорим всичко, само не за Господ и SCI ако може!
              Спокойно - няма да има такива преверзии.

              Аз ще поговоря тия дни със стопанинът на заведението.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Само гледай да не си много леко облечена че тия момци ще си забравят мисълта
                Що бе, не е противоестествено да се пооблизваме един вид немного. Освен туй аз имам и мустаки, които мога да суча.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                  А, ако няко е злоупотребил с мен финансово кято ми е давал неверни или непотвърдени съвети, може ли да го изнасиля, без значение дали е мъж или жена?
                  Лордов, че те тогава всички требва да ти се изредат , бре (без мен , ъфкорс) , заради UP -ерската политика която водиш за имотите ...........

                  Коментар


                  • А и между другото аз ако дойда от сега да се знае. Няма да ставам член на SCI, няма да си купувам карти и не искам да ми говорите такива работи! Ще си говорим всичко, само не за Господ и SCI ако може!
                    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                    не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
                      Приемате ли нови членове на сбирката?
                      Само ако черпят и дойдат с 2 жени поне.
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • Може леко облечена...няма да керизим много ...само малко...то главитени са пълни с други щуротии
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Приемаме, Вълков - не се притеснявай.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Приемате ли нови членове на сбирката?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Само гледай да не си много леко облечена че тия момци ще си забравят мисълта
                              ако има друг докладчик може и да пропусна просто ми е станало професионално изкривяване и щом прочетох се "засилих"
                              Last edited by artemida_sofyanska; 23.01.2013, 10:20.
                              There is no right way. Only your own way!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                                ами освен да взимам лаптопа и да водя бележки имам тренинг поне после ще спретнем един протокол от проведеното мероприятие, разпратен до всички с възможност за оценка и корекции
                                Само гледай да не си много леко облечена че тия момци ще си забравят мисълта

                                Коментар

                                Working...
                                X