IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Изветряла е на майка ти шундата,боклук нещастен.Ти си руска подлога и национален предател.
    По-точно - колаборационист. Не е само той за съжаление. Още по-жалко е, че не им прави впечатление, че предават родината си. Разбира се ако някой от родителите им е руснак, не би трябвало да имат угризения. Не си дават сметка, че ще дойде ден, когато децата им ще се срамуват, че са имали родители колаборационисти!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      mirodes, Китай иска да ти продава неща които се произвеждат там, Русия иска парите които Руснаците изкарват да ги внасят и харчат там. Нямат интерес да те нападат. Русия успява да наложи интереса си, Китай мисля че искат да му купуват соларните панели, батерии и за електромобилите само се опъват, но ще ги пуснат на пазарите си. Защото Китай им дава стоки, а получава числа в компютърни програми.
      Какъв Китай?Не отклонявай темата. Путин каза,че провежда СВО,за да "денацифицира"и демилитаризира Украйна. Т.е да завладее цялата страна, ти ми плещиш глупости как руските войски били само в областите,в които имало руснаци.
      Щото "денацификация"без завземането на Киев и свалянето на правителството и парламента няма как да се получи.
      Last edited by mirodes; Днес, 07:20.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        +100
        Отдавна съм го дешифрирал това у Вергилча. Сега се чудя на себе си, що още му се връзвам. Явно наистина никой не е съвършен.
        Палячо-аз НИКОГА не съм апострофирал твой коментар.,който не е насочен към менТи постоянно ме коментираш.Ти за мен си господин Никой и единствено ти отговорям на злобните коментари.Ама явно аз съм много важен за теб.
        И supertrader въпреки че е руски трол,го уважавам много повече от вас националните предатели.
        Last edited by mirodes; Днес, 07:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение


          С тези писания, и това изветряло инфо, определено не си офицер. Най-много фатмак, от дълбоката провинция.
          Изветряла е на майка ти шундата,боклук нещастен.Ти си руска подлога и национален предател.

          Коментар


          • v_tin, ако да имаш валутата която всички използват беше толкова съществено този ужас в САЩ с големите им градове нямаше да го имат, даун таун - гето, разбито и сметище. Те много малко долари са изхарчили навън, защото парите не са от емитента, те са от кредитния мултипликатор на частните банки, които са огромно количество. Кредитния мултипликатор и златото ще омачка. Едно малко количество злато ще обслужва оборот като на планина от злато. Банките са развити и с тези дигитални технологии работят много бързо. Миналото няма да се върне, ние не сме способни да оцелеем в него, върне ли се и ще изчезнем.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение


              С тези писания, и това изветряло инфо, определено не си офицер. Най-много фатмак, от дълбоката провинция.
              +100
              Отдавна съм го дешифрирал това у Вергилча. Сега се чудя на себе си, що още му се връзвам. Явно наистина никой не е съвършен.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                https://www.youtube.com/watch?v=5b41FyJfork, добре обяснява как се е развил живота в САЩ.
                Този направо кърти мивки, нов златен стандарт, намаление на доларовите експозиции, отказ от прием на долар

                Коментар


                • Що така американците, не могат да си обслужват кредитните карти? Да не е заради помощта, към Осрайна?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    И Киев ли е населен с руснаци?Щото и Киев бе атакуван от руснаците. И те се занимават с тези области, в които са в момента, щого само тях успяха да завладеят.

                    С тези писания, и това изветряло инфо, определено не си офицер. Най-много фатмак, от дълбоката провинция.

                    Коментар


                    • https://www.youtube.com/watch?v=5b41FyJfork, добре обяснява как се е развил живота в САЩ.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • mirodes, Китай иска да ти продава неща които се произвеждат там, Русия иска парите които Руснаците изкарват да ги внасят и харчат там. Нямат интерес да те нападат. Русия успява да наложи интереса си, Китай мисля че искат да му купуват соларните панели, батерии и за електромобилите само се опъват, но ще ги пуснат на пазарите си. Защото Китай им дава стоки, а получава числа в компютърни програми.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Никаква опасност няма за европейските страни Русия да ги нападне с война, няма опасност и от страна на Китай да тръгнат да водят войни. Само доят американците да им вземат от парите които плащат за данъци, нищо повече от това. Ако има опасност трябва да я докажат, но те нямат никакви доказателства, Русия се занимава с тези области защото те казват че са руснаци и държавата им е длъжна да ги защити и да им осигури условия за живот, понеже в Украйна няма, там който и да управлява държавата само краде държавните пари и ги изнася в чужбина.
                          И Киев ли е населен с руснаци?Щото и Киев бе атакуван от руснаците. И те се занимават с тези области, в които са в момента, щого само тях успяха да завладеят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                            тоя с бомбето ли искаш да те опраска
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Мащабна кампания за набиране на доброволци в Украйна: Кой може да служи и каква е заплатата?

                              Хайде бакалъм, юруш да трепете гадните москали- хем пари ще получите, затка, сотка, фоню и галфоню- юруш на бойното поле, да видят те гадните руснаци как са хубава украинка нае........... ва

                              Коментар

                              Working...
                              X