IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Това раздвоение у Имхотеп е подвеждащо. В отговор на въпрос той каза дори, че е и републиканец!

    Може и в партията на Цецо да се е врътнал ("републиканците" са там... , но не, че останалите са монархисти... И това е игра на думи - по подобие на НЕпатриотите!...)...

    Е, как наш Имхо да съобрази в тия размирни времена - ДЕ точно да търси келепира!

    (много го надценявате!)
    Вярно, как забравих, че последната му реинкарнация беше в републиканската партия!
    Трудно се помнят всички детайли!
    А детайлите са прекалено много - буквално ведостижими за обикновен човек.

    Правилото е важно: Да си хем с тия, хем с ония!
    Няма кой знае какво ново под слънцето. Тези дни четох някъде - кои в САЩ са спонсорирали и Тръмп и Байдън.
    Голям човек е бил наш Бае ти Ганя, открил е философското обобщение за интереса и келепирЯ!

    Коментар






    • "И на практика доброволното му излизане в нелегалност си изглежда точно като подготовка. При все по-ясно очертаващото се неблагоприятно стечение на обстоятелствата той спокойно може да драсне с двеста за Барселона или което и да било друго приказно кътче по белия свят. Още повече, че пачките и кюлчетата от чекмеджетата му излязоха в нелегалност заедно с него, а и ни завеща доволно количество милиарди дългове към банки, международни институции и руснаци, та да си имаме сериозни грижи поне няколко десетилетия напред."



      Онзи проф. от Лондон - Димитър Иванов, който е вечният кандидат за премирския пост излезе вчера с една статия, че в рамките на 2 до 3 години е неизбежно засмукването на нов дълг от 16,6 млрд. лв - само за покриване на текущи падежи и за вече поети ангажименти.

      Друг един икономист - Пламен Данаилов вчера също го четох с разчети за близо 20 млрд. лв.

      Тези хипотези се случват на фона на едни оптимистични прогнози за приходната част, а в момента това е във висша степен съмнително.
      Да не говорим, че обществото все още не е получило ясен отговор за източника на финансирането на строежа на Потока. Там има неясни моменти! В крайна сметка ние трябва да го осчетоводим като български актив, за което се дължи плащане, но откъде и при какви условия са дошли парите и как ще се плащат - пълно мълчание!

      Какво на практика би значело това.
      Маастрихтските критерии?
      Нали планът беше през 2023 да приемаме еврото?
      Да не се окаже действителна и истинна моята хипотеза, че приемът ни в ерм2 стана по политически критерии и под чужда диктовка, след като ни игнорираха 10 години и дори с всички сили ни внушаваха да не си подадем апликацията.
      Last edited by aleks262; 27.10.2020, 13:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Човеците не ги е срам от това - за кого гласуват
        Негодните мерзавци да отиват да правят поредното въстание,
        защото са последната надежда на
        другаря радев / путин и ДС / КГБ
        И да правят пак ново
        дружество за приятелство с Тръмп,
        че недай боже да спечели Байден

        Нали точно ти ни укоряваше, че не правим въстанията така, както вие ги вдигате във Франция и както се правят по света?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          От целия този списък, единствено Матеев беше признал открито, че поддържа гепп и ще гласува за него!
          Негова лично дело е и осветяването на тези хора, които са си дали гласа в анкетата му, водени от категорично убеждение, че остават скрити.
          Аз нямам отношение към тяхното разкриване!
          Аз просто препубликувам вече налична и обявана открито информация.
          Дори не съм първият, който си позволи да го направи! Но след като беше вече направено, всякакво срамежливо и деликатно премълчаване стана напълно безсмислено.
          Знаеш ли, кой беше първият който започна да публикува акцентирано и нарочно резултатите и да се гаври с тези, които са си дали открито гласа?!
          Името му е БАРБАРОН!
          Един дребен и малоформатен нечестник и мръсник, който през годините е вършел във форумите всевъзможни мерзавщини. Връщане и преправяне на уличаващи го мнения, после спор. Постоянно триене на мнения, за които "е размислил". Назидателни и обидни форми на комуникация.

          Нахвърляш се с отвратителни думи, без въобще да съобразяваш, че аз се явих само като трето лице, което е технически изпълнител на изписването на имената с кирилица.
          Напомних им за техния собствен срам, как се предадоха един друг.


          Болшинството (казвам болшинство, доколкото няколко ника не ми говорят нищо) държат линия и говорят умишено напълно подвеждащи неща, правейки опит да заблудят аудиторията за политическите си възгледи, при все че никой не ги е питал за това.
          Класически пример: имхотепа!
          Години твърди, че е десен демократ, проамериканец, антикомунистически, ама се оказа, че май е член на дпс, а в анкетата се осветил като гласуващ за гепп.
          Това на какво прилича?!

          Това раздвоение у Имхотеп е подвеждащо. В отговор на въпрос той каза дори, че е и републиканец!

          Може и в партията на Цецо да се е врътнал ("републиканците" са там... , но не, че останалите са монархисти... И това е игра на думи - по подобие на НЕпатриотите!...)...

          Е, как наш Имхо да съобрази в тия размирни времена - ДЕ точно да търси келепира!

          (много го надценявате!)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            От целия този списък, единствено Матеев беше признал открито, че поддържа гепп и ще гласува за него!
            Негова лично дело е и осветяването на тези хора, които са си дали гласа в анкетата му
            Човеците не ги е срам от това - за кого гласуват
            Негодните мерзавци да отиват да правят поредното въстание,
            защото са последната надежда на
            другаря радев / путин и ДС / КГБ
            И да правят пак ново
            дружество за приятелство с Тръмп,
            че недай боже да спечели Байден
            Last edited by barbaron; 27.10.2020, 12:27.

            Коментар


            • Консерваторите спечелиха. Ейми Барет беше избрана за съдия във Върховния съд

              Позитивна новина.
              Имаше хипотеза идващият избор да отиде във Върховния съд (аз съм почти убеден, че ще отиде там) и ако гласовете биха останали 4 на 4, при липса на избран 9-ти член, в САЩ можеше да стане страшно.
              Сега поне може да се надяваме, че избор ще има и оттук нататък всеки ще е в състояние да си прави анализите и плановете.

              Коментар


              • От целия този списък, единствено Матеев беше признал открито, че поддържа гепп и ще гласува за него!
                Негова лично дело е и осветяването на тези хора, които са си дали гласа в анкетата му, водени от категорично убеждение, че остават скрити.
                Аз нямам отношение към тяхното разкриване!
                Аз просто препубликувам вече налична и обявана открито информация.
                Дори не съм първият, който си позволи да го направи! Но след като беше вече направено, всякакво срамежливо и деликатно премълчаване стана напълно безсмислено.
                Знаеш ли, кой беше първият който започна да публикува акцентирано и нарочно резултатите и да се гаври с тези, които са си дали открито гласа?!
                Името му е БАРБАРОН!
                Един дребен и малоформатен нечестник и мръсник, който през годините е вършел във форумите всевъзможни мерзавщини. Връщане и преправяне на уличаващи го мнения, после спор. Постоянно триене на мнения, за които "е размислил". Назидателни и обидни форми на комуникация.

                Нахвърляш се с отвратителни думи, без въобще да съобразяваш, че аз се явих само като трето лице, което е технически изпълнител на изписването на имената с кирилица.
                Напомних им за техния собствен срам, как се предадоха един друг.


                Болшинството (казвам болшинство, доколкото няколко ника не ми говорят нищо) държат линия и говорят умишено напълно подвеждащи неща, правейки опит да заблудят аудиторията за политическите си възгледи, при все че никой не ги е питал за това.
                Класически пример: имхотепа!
                Години твърди, че е десен демократ, проамериканец, антикомунистически, ама се оказа, че май е член на дпс, а в анкетата се осветил като гласуващ за гепп.
                Това на какво прилича?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                  Цялата примитивна сган от открити и замаскирани бойкоборисовчета се бори ЛИЧНО С МЕН И ПРОТИВ МЕН, но не отваря и дума за да покаже, обоснове и докаже действителните и неподправени "достижения" на тази шайка и перспективите на страната при нейното загнездване навсякъде.
                  Click image for larger version

Name:	gun.jpg
Views:	2
Size:	62.5 КБ
ID:	3668398

                  Коментар



                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    Президентът Радев е в момента единственият политик в страната, който заслужава някакво доверие! Доказана по всички възможни пътища и способи истина.
                    Разбира се, как да не заслужава доверие другаря радев,
                    който е способен да се смалява, когато е до
                    путин

                    Умее дори да печели доверието на способни агенти на ДС и негодни мерзавци по форумите


                    Румен Радев се огради с агенти на комунистическите служби

                    Като президент той извърши редица назначения на агенти на ДС, с които се обгради.

                    През март 2017 г. той назначи за свой съветник по сигурността и отбрана агента на ДС – Илиан Алипиев, а за началник на протокола Иван Димитров – също разкрит от Комисията по досиетата агент на Държавна сигурност.

                    През февруари 2020 г. държавният глава назначи за Стратегическия си съвет бившият депутат от БСП Александър Маринов, осветен като съдържател на явочна квартира на ДС под псевдонима „МАЙСТОРА”. Той е вербуван от Софийско градско управление на МВР-ДС през 1983 г.

                    А през миналия месец Румен Радев назначи още един сътрудник на ДС – Димитър Икономов – за свой секретар по външна политика.

                    Икономов е вербуван от Второ главно управление на ДС по линия на отдел „Чуждестранни журналисти” през 1982 г. като агент под псевдонима „ГЕОРГИЕВ”.

                    През 1988 г. е назначен за щатен служител (разузнавач) в същата структура на Държавна сигурност, в която е бил вербуван като агент – Втора главно управление на ДС (контраразузнаването). В структурата на ДС остава до 1991 г.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                      Ти да не подготвяш списък за Народен Съд 2.0?

                      Знаем, че комунягите като вземат властта първата им работа е да се разправят с несъгласните с правата линия на партията.

                      Списъкът, който Начев публикува - е създаден от Матеев. Без намесата на Матеев би било невъзможно публикуване на НЯКАКВИ никове!

                      Всичко онова, което приписвате на Начев - е замисъл на Матеев.

                      Със същата цел полицаите заснимат с камери протестърите! Интересно е, КОЙ ползва документалните записи на полицаите при протестите?

                      Коментар


                      • Цялата примитивна сган от открити и замаскирани бойкоборисовчета се бори ЛИЧНО С МЕН И ПРОТИВ МЕН, но не отваря и дума за да покаже, обоснове и докаже действителните и неподправени "достижения" на тази шайка и перспективите на страната при нейното загнездване навсякъде.

                        Първо месеци наред упорито отричаха за истинността на излезлите материали.
                        През последния месец вече мълчат - дискредитирани, уличени и УНИЖЕНИ!

                        Момченца, мамини сладки!
                        Вашият проблем не съм АЗ!
                        ВИЕ САМИ СТЕ ВАШИЯТ СОБСТВЕН ПРОБЛЕМ, доколкото сте се посветили на една лъжа!



                        Липсва ви елементарна прозорливост и честност, че да застанете обърнати с лице към проблема и да си признаете - герб и нейният ръководител се опозориха и провалиха.

                        Какво значат думите на Д. Туск, че Борисов е направил изповед пред него и звучал откровено. Доколкото това засягало и личния му живот, не било удачно да се втречваме там и да коментираме.

                        Отговорете си поне сами!

                        Това е категорично доказателство (макар и косвено), че всички (факти и обстоятелства, но включително и най-отвратителните хипотези) са самата истина. Всичките ви оправдания и плач отидоха на боклука.
                        Обидите към мен вече не вършат работа!

                        Вкарайте главите си в някакъв порядък!
                        Изяснете поне частично съдържанието на някакви ваши дежурни понятия, които употребявате с такава жар.
                        Кой, кой е в тази страна:
                        защо върши нещо,
                        защо не върши нещо друго,
                        защо се вършат неща, които са включително изключващи се??
                        В чий интерес става това и къде е българският интерес?!

                        Какво значи това:

                        Борисов разписва всичко на САЩ в стремежа си да завърши "Турски поток"

                        Хора, как така, защо - хем да стане работата на едните, хем да стане работата на другите?
                        Нали газовият проект е "комунистически" - ето ви действителното зло. Грабвайте знамената и търчете да вършите диверсии!
                        Аз съм напълно безобиден, битката с мен не решава никакви проблеми.

                        БЪДЕТЕ ВИЗИОНЕРИ, ФОРУМЦИ!
                        Сложете пръст в истинската рана!




                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Да публикувам ли отново списъка на срама?
                          От кога борбата за демокрация е свързана с публикуване на списъци на хората с различно от твоето мнение? Това много прилича на носенето на еврейска звезда на ръката. Много добре разбираш това. Каква ти е мотивацията да пуснеш списък на хората, които мислят по различните от твоя начин? Те имат ли право в свободна и демократична държава да мислят различно от теб? Различните мнения пречат ли на демокрацията? В случай, че хората които мислят по различен то теб начин се окажат повече какво би направил? Би ли приел волята на мнозинството? Това са интересни фундаментални въпроси. Тоест ако загубиш пак изборите би ли признал резултата от тях или ще излезеш на въоръжена борба? По долу беше писал за създаване на комитети. Би ли описал каква ще бъде тяхната дейност?
                          По отношение на бюджета. До момента ГЕРБ действат безотговорно консервативно. Бюджетният дефицит за последните 12 месеца е само 645 милиона лева. Това е направо безотговорно поведение. Трябваше да е поне два милиарда лева. Ние сме може би най-консервативната държава в Европа. Всякакви твърдения, че се харчи много са или продукт на фрапираща икономическа неграмотност или откровен политически трол, който би хванал декиш на ниво икономически познания в циганска махала, но не и във икономически форум. Точно ГЕРБ са безумно консервативни с което бавят растежа. Ако някой твърди, че имаме проблеми с дефицит то спокойно същият човек трябва да обяви, че цяла западна Европа е отдавна фалирала. Според теб как биха си разрешили грандиозният дългов проблем? Цяла Франция, Италия, Испания ще влязат в тежка икономическа депресия, като някои прослойки ще го докарат до крайна бедност или ще минат през инфлация и да си обезценят дълговете. В случай, че изберат инфлация а ти си бичил през цялото време балансиран бюджет, то ти ще си страдал напълно излишно и ще си съсипал възможността няколко милиона Българи да имат значително по-добър начин на живот. Точно това беше разликата между България и Румъния. Те бичиха яко бюджетни дефицити а ние бяхме на излишъци. Как би описал икономист, който в период на цикличен а не структурен дефицит би искал да се мине към балансиран бюджет? Нали разбираш че ако се направи това, което искаш напълно умишлено с цел политически интереси би обрекъл на мизерия милиони българи. Всеки опозиционер би говорил това, но никой който дойде на власт не би го направил. Никой опозиционер не е чак токова безотговорен когато дойде на власт да прави това което е говорил като опозиция.
                          Но след като уточнихме безумната консервативност на бюджетите на ГЕРБ, добре че Горанов вече го няма, да се върнем на концепцията за пускане на списъци на позора на хората, които мислят различно от теб. Ако не осъзнаваш колко тоталитарно и антидемократично е това действие имаш сериозен проблем.
                          Айде лека и изкарай малко пари на борсата. Напоследък има много възможности на където и да се огледаш. Сега могат да се правят пари. Добри пари. Успех в търговията и обърни повече внимание на вътрешното си равновесие. Губиш го и ще ти пречи на сделките.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Ти да не подготвяш списък за Народен Съд 2.0?

                            Знаем, че комунягите като вземат властта първата им работа е да се разправят с несъгласните с правата линия на партията.
                            Отвратителни внушения!
                            Мерзък начин на набеждаване и обидни квалификации!


                            Имаш претенции да си информиран, умен, балансиран човек, обаче се включваш в хора на групата, която съвсем заслужено си е завоювала прозвището "психо".
                            Това, което си написал е отвратително.
                            Обидата въобще не я броя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Не бях чел темата ви, но един приятел каза да погледна в нея. Направо съм потресен от деградацията. Начев даже пуснал списък на хората, които трябва да бъдат репресирани заради убежденията им ако вземе властта. Така погледнато не знам дали трябва да ме е срам или да се гордея от това, че ме няма вътре. А пък вътре е такава кашотина от несъвместими по между си хора, че не може да го бъде. Единственото което видимо ги обединява е, че един човек ги мрази. Този списък напомня на едни времена в нацистка Германия и сталинския СССР. Деградацията във форума е пълна.
                              И аз не бях чувал и чел нищо за и от теб отдавна. Трябваша така да си остане, защото в момента констатирам само масирана човешка деградация, умишлено подвеждане и отвратителна манипулация.

                              Този списък илюстрира единствено и само изключително примитивното ниво, с което по принцип може да се похвали гласоподователя на гепп. Списъкът е в резултат на отговор на въпроса: За кого ще гласувате?
                              Кръстен е списъкът на срама!

                              Изглежда, че моето допускане, че всички привърженици на гепп са преминали през опустошително церебрална процедура, се потвърждават напълно.
                              Ако това беше форма на някаква закана за потенциални бъдещи действия, щеше ли тя да бъде отправяна в момент, в който цялата държавна власт, вкл. репресивната, се държи от гепп. Твърдението ти показва истинско слабоумие!
                              Още повече - обидите започнаха в резултат на мой постинг, в който категорично се разграничавам от твърденията на един отвратителен ренегат, че Нинова и БСП били готови да властват.
                              Това никой не вижда, но вижда едно изречение, което представлява самата и неподправена истина - Президентът Радев е в момента единственият политик в страната, който заслужава някакво доверие! Доказана по всички възможни пътища и способи истина. Всичко останало е тежко дискредитирано.

                              Енвер Ходжа е дребен и незначителен вредител, който никога не казвал нищо интересно/стойностно. Той е просто е елементарен подстрекател, който разпространява чужди внушения и елементарни глупости.
                              Борисов със зъби и нокти се бори за реализиране на ЕДИН РУСКИ ПРОЕКТ, ама иначе Радев им бил нещо виновен на геппаджиите.
                              Вие сте срам и символ на пълна деградация.
                              Четете д-р Филипов и д-р Михайлов - там ще намерите истината за себе си.

                              Намесването на Германия на Хитлер и СССР е брутално.
                              Има няколко човека във форума, които могат да напишат такова нещо, защото видимият им умствен и емоционален багаж ще остави действието без особени последици, но при теб това има опустошителни последици.
                              След претенции, че разбираш от икономика, дай оценка за бюджета на гепп и перспективите за следващите няколко години.
                              Поне това, защото видимо е, че всъщност си отчайващо бос в областта на социалните науки. Икономиката е все пак сред тях и всичко има връзка с всичко.

                              Деградацията в тази държава и в този форум е пълна.
                              Някакви дребни човечета продължават да практикуват пълен отказ от поглеждане на истината в очите и си търсят някакви "комунисти", без дори да знаят съдържанието на тази дума. И си въобразяват, че Борисов можел да има нещо общо с алтернативата.
                              В главите ви има само вряща и безумна емоция, без капка рацио.

                              Коментар


                              • Байден назвал Россию главной угрозой для США

                                Време е
                                чебурашките да създават нови дружества за приятелство с Тръмп

                                Коментар

                                Working...
                                X